Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

01.04.2007 - OMV

Тази тема е заключена « Prev

Maiky снимка Maiky 31 март 2007 - 21:34

Тъй като не е много сигурно дали ще съм с кола или не яко някой от Люлин ще ходи към OMV и случайно минава по околомръсното дали ще може да ме вземе на стоп. Аз ще си работя кротко във Филиповци върху разглобената Сива гордост. И после на OMV ще има да се лъжем. Искренно се надявам да няма селски бекове и да си изкараме хубаво. Очаквам да видя и някой коли след сериозни интервнций по тях. И да няма липси като миналата Неделя!

пс:Пацо, ако идваш и се видим подсети ме за копчето за халогените. В колата ми е.
Отговори

Гостanarki_* 31 март 2007 - 21:42

Да надявам се тази неделя да стане яко !!!
Горе на бояна може да направим пак малко дръпки.
Какво ти се е случило с колата някви зъбове оронени а у...
КОФТИ!
Ама как е станло знае ли някой.
Отговори

skakaletca снимка skakaletca 31 март 2007 - 21:52

надявам се да си сглобя колата и този път да се видим най- накрая . бонбони пак ще нося, дано не ги изям сам като предния път :25:
Отговори

ГостBuxalkata_* 31 март 2007 - 23:33

е то утре и Цветница така че за жалост сигурно съм пасссс :25:
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 01 април 2007 - 00:45

Оффф!Май ще пропусна и тази неделя.Много калибра уърк.Нови ремъци, брембо дискове, подкалници, семеринги с две думи 50 лева разходи.Даже мисля да пусна тема как се слага капачка на делко. :25: Много ми липсвате ама следващата сряда вече задължително, ако не утре т.е.днес.
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 01 април 2007 - 00:58

Buxalkata, на Apr 1 2007, 12:33 AM, каза:

е то утре и Цветница така че за жалост сигурно съм пасссс  :25:
 

:25: Само оправдания си търсиш...
Ние сме на линя :25:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 01 април 2007 - 09:09

Maiky, на Mar 31 2007, 10:34 PM, каза:

...Очаквам да видя и някой коли след сериозни интервенций по тях...
 

Ами една от колите със сигурност няма да бъде на OMV тая вечер, но пък за сметка на това собственика й ще се появи да ви надлъже... :25:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 01 април 2007 - 11:20

Бай ти Митьо, на Apr 1 2007, 10:09 AM, каза:

Ами една от колите със сигурност няма да бъде на OMV тая вечер, но пък за сметка на това собственика й ще се появи да ви надлъже...  <_<
 


Ще видим кой кого :dance: . Пък и аз днс не вярвам на никой , така,че нямаш шанс :c010: !!!
Айде до довечера и който има да почерпи да не се усушва :19a: !!!
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 01 април 2007 - 12:32

мойта обаче вече е готова,не е в напално завършен вид нооо.. <_< ще видите :dance:
Отговори

kabby снимка kabby 01 април 2007 - 13:15

К'ва неделя, к'во ОМВ, к'ви 5 лева ...

Не виждате ли какво става с форума ... вие срещи искате

http://www.opelclub-bg.com

Ако го оправя, ще мина
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 април 2007 - 16:45

и аз съм там! да ВИ видя че напоследък само отсъствам! опосомите да са налиния! и Танчето също <_<
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 01 април 2007 - 18:17

:dance: И аз ще намина <_<
Отговори

vectra снимка vectra 01 април 2007 - 22:04

Mixi, на Apr 1 2007, 05:45 PM, каза:

и аз съм там! да ВИ видя че напоследък  само отсъствам!  опосомите да са налиния! и Танчето също  <_<
 



И все пак не ми каза...гъзарската музика не я ли продаваш?

Срещата пак си беше на ниво...хора си имаше..редовните както винаги бяха там!Беше пълно пак с рацери...секви лайнари имаше на омв, като пак си беше фраш и нямаше къде да се спира
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 април 2007 - 22:21

не я продавам, щот е уникат :rotfl:
иначе някакви новини се разнасят... направо.. клюкарска агенция <_<
Отговори

vectra снимка vectra 01 април 2007 - 22:23

Mixi, на Apr 1 2007, 11:21 PM, каза:

не я продавам, щот е уникат  :rotfl:
иначе някакви новини се разнасят... направо.. клюкарска агенция  <_<
 

Аз ти казах..видя ли те с тази кола, с нейн талон, който е на твое име ще се застрелям!
Отговори

Mixi снимка Mixi 01 април 2007 - 22:40

vectra, на Apr 1 2007, 10:23 PM, каза:

Mixi, на Apr 1 2007, 11:21 PM, каза:

не я продавам, щот е уникат  :rotfl:
иначе някакви новини се разнасят... направо.. клюкарска агенция  <_<
 

Аз ти казах..видя ли те с тази кола, с нейн талон, който е на твое име ще се застрелям!
 



Що!? поне 2 причини!!
Отговори

bugatti снимка bugatti 01 април 2007 - 22:41

Аве ако Миксера реши да шитва музиката се нареждам пръв на опашката за задната линия мнооо ме кефи и съм сигурен че вади страшен звук :dance: <_<
Отговори

kaka снимка kaka 01 април 2007 - 22:45

Отивам аз и... колата ми ме чака там! Миличката ми, беше ми домъчняло за нея :c010: Иначе пак имаше навалица, пак имаше <_< и навляците пак се разбягаха набързо, след което си останахме само ние. Макар и намалено поради празника, присъствие на :19a: имаше. Пийнахме по 1-2-3 :dance: видяхме се за малко с Климе и половинката му, след което нашата кола се разотиде рано, че шофьора ми беше полузаспал :19a:
Отговори

vectra снимка vectra 01 април 2007 - 22:46

bugatti, на Apr 1 2007, 11:41 PM, каза:

Аве ако Миксера реши да шитва музиката се нареждам пръв на опашката за задната линия мнооо ме кефи и съм сигурен че вади страшен звук :19a:  <_<
 


Абре я :c010: Първи съм се наредил за гъзарската музика...бецелюга не ти трябва да чуваш причните? :dance:
Отговори

Maiky снимка Maiky 01 април 2007 - 22:54

Ей, спамери, ако Миксера не ми даде музиката на мен ще и спра телефона. Лошо ще и го спра. Срещата беше добра, но някой бяхме за малко. Дайте снимки ако някой е правил!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg