Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Жестока катастрофа с Калибра на Военна рампа!

Камен снимка Камен 13 юни 2008 - 08:24

http://focus-news.net/?id=n977079
http://dnes.dir.bg/2...ews3098480.html

Бог да прости загиналия и дано другото момче което е оцеляло да се възстанови напълно!

Не са колеги от форума, които може и да познавам или...? Има ли някой с повече информация за случилото се снощи???
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 08:30

Лека му пръст на момчето, и дано спътника му си вземе поука.
Чудя се не й ли мина модата на тая Военна рампа ? Преди по разбираеми причини (липсата на Божурище) се ходеше там, но сега просто няма никакво оправдание...

Незнам какво да кажа, грозна работа :clap: :kuku:

http://www.dnes.bg/a...le.php?id=52820
Отговори

Leoncho снимка Leoncho 13 юни 2008 - 08:38

Много жалко за колегата!Нека почива в мир! :kuku: :clap: За пореден път се доказва тезата,че със силните коли не бива шега и не бива да бъдат управлявани от млади неопитни шофьори!
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 13 юни 2008 - 08:57

лека му пръст на момчето и аз току що видях в дир.бг и бях потресен .. то там пътя е ужасен постоянно подскачаш ако е бил е с някво спортно окачване сигурно му е отметнала колата .. уф то не че има некво значение вече кво е станало .. но факта е че много хора се изптрепаха :( адски много ..
Отговори

vvvasilev снимка vvvasilev 13 юни 2008 - 09:37

Днес като идвах към работа - някъде към Долни Богров на завоя към Елин Пелин в канафката имаше Вектра с гумите на горе... Някой май е карал много пиян, щото се виждаше доста голям спирачен път. Или пък е бил поредното малоумно дупе решило да се прави на мъж.
Отговори

presledvach снимка presledvach 13 юни 2008 - 09:41

Много неприятна случка, лека му пръст на момчето.
Дано повече хора си вземат поука че това не е шега работа
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 09:46

 Leoncho, на Jun 13 2008, 09:38 AM, каза:

За пореден път се доказва тезата,че със силните коли не бива шега и не бива да бъдат управлявани от млади неопитни шофьори!


Докога ще обвиняваме бързите коли и ще се оправдаваме с неопитност ?
Всички опитни или неопитни се учим всеки ден, да не говорим че има 18-19 годишни, които карат по 400++++к.с коли, пък са сред живите.
Не ме разбирайте погрешно, не говоря за конкретния случай. Знам, че на всеки, недай си Боже може да му се случи подобен сакатлък, но така става, когато дърпаш Дявола за опашката. Тия неща са предотвратими и избежни, стига да се мисли 1 идея по-зряло.

R.I.P

И за пореден път се надявам повече хора да си вземат поука от поредната нелепа трагедия
Отговори

Totogada снимка Totogada 13 юни 2008 - 10:07

Лека му пръст на момчето.Дано се бързо да се оправи пострадалото момче.
Отговори

presledvach снимка presledvach 13 юни 2008 - 10:31

 ickko, на Jun 13 2008, 10:46 AM, каза:

Докога ще обвиняваме бързите коли и ще се оправдаваме с неопитност ?
Всички опитни или неопитни се учим всеки ден, да не говорим че има 18-19 годишни, които карат по 400++++к.с коли, пък са сред живите.
Не ме разбирайте погрешно, не говоря за конкретния случай. Знам, че на всеки, недай си Боже може да му се случи подобен сакатлък, но така става, когато дърпаш Дявола за опашката. Тия неща са предотвратими и избежни, стига да се мисли 1 идея по-зряло.

R.I.P

И за пореден път се надявам повече хора да си вземат поука от поредната нелепа трагедия


Така е колега, подкрепям те напълно, но и мисля че трябва да има някаква забрана по младите шофьори да не карат толкова мощни коли и след определен брои години да могат вече,
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 13 юни 2008 - 10:34

пепел ти на устата да не пускат такиа забрани :)
Отговори

sauber снимка sauber 13 юни 2008 - 10:40

Момчета бърза бавна кола няма значение... Горе долу 100 кмч трябват за да стане белята, а те не са никакъв проблм и за една Корса 60 коня. Въпроса е в дисциплината, обучението, контрола и най вече в съзнанието на самия шофьор...

Истината за изрудщината която се случва по пътищата е, че хич не е лесно да се оправи туко така. Твърде коплексни фактори влият на всичко и се сещате. Нека не го дискутираме това сега. Просто силно се надявам да стане чудо и по рядко да коментираме подобни хич, ама хич не приятни случай :kuku:
Отговори

presledvach снимка presledvach 13 юни 2008 - 10:50

 Harry^racinG, на Jun 13 2008, 11:34 AM, каза:

пепел ти на устата да не пускат такиа забрани :)


Колега по добре да има забрана, отколкото да стават такива болезнено неприятни инциденти
Отговори

Taz снимка Taz 13 юни 2008 - 11:13

Лоша работа. Лека му пръст на момчето. Това е поредният нещастен инцидент от който трябва да си вземеме поука!

 ickko, на Jun 13 2008, 10:46 AM, каза:

Тия неща са предотвратими и избежни, стига да се мисли 1 идея по-зряло.

 sauber, на Jun 13 2008, 11:40 AM, каза:

Въпроса е в дисциплината, обучението, контрола и най вече в съзнанието на самия шофьор...

Това са много точни определения!
Отговори

rosko-boy снимка rosko-boy 13 юни 2008 - 11:28

Жалко за момчето :kuku: Има много шофьори каращи колите си без да мислят,не само млади но и стари такива.Всеки хули младите шофьори,но не само те са безрасъдни.Ако не се пазим сами,няма кой да ни опази за съжаление :clap:
Отговори

gsimania снимка gsimania 13 юни 2008 - 13:35

Никой не мисли за евентуалните последствия от такова каране.Повечето хора си казват"Това на мен няма да се случи"а не е така.Наистина по-рискови са младите шофьори(новобранци) на пътя с леко бързички коли.Не знам какво трябва да се промени за да се спре с това каране на сляпо(ако мине-мине,ако не..........бог даг да го прости).Едно е,че повечето градски и междуградски пътища са отврат.Не говоря и за тези които пък сядат и пили зад волана ЗА ТИЯ НАПРАВО ЗАТВОР.Това което ни убива на пътя е безотговорното и самонадеяно каране.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 13 юни 2008 - 14:33

:kuku: Лека му пръст на момчето..........
Отговори

bullet снимка bullet 13 юни 2008 - 15:37

наистина много неприатно
лека му пръст на мом4ето,
но по пъти6тата наистина е ниакакъв ужас има пове4е
жертви от колко то в Ирак
просто си триабва малко пове4в внимание
,но увиииии :kuku:
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 13 юни 2008 - 18:12

Нека почива в мир....и бързо оздравяване на спътника му
Отговори

banan80 снимка banan80 13 юни 2008 - 18:44

Дано да е последният а не поредният такъв случай от който да си вземем поука и да бъдем по дисциплинирани шофьори.Лека му пръст на момчето. :kuku:
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 14 юни 2008 - 14:15

http://www.vbox7.com/play:0a50ab2e оказа се че момчето ми било съсед :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg