Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

ГТП по документи? къде?

dj_simo_boy снимка dj_simo_boy 02 октомври 2008 - 14:14

Моля ви колеги за помощ.
Оказа се че е трябвало да мина преглед до края на септември но съм забравил. Искам сега да мина преглед но са ми зле предните накладки и не искам да се пробвам. В събота пък ще я продавам колата и съм предупредил новия собственик за накладките, но той ще я прави в Стара Загора. Проблема е да не го спрат по пътя до там защото не важи гражданската без преглед :beer:

Разбрах за пункт вътре в зеленчуковата борса в Слатина но къде се намира по-точно? някой може ли да сподели? Пада ми се доста близо, но ако знаете и други места споделете.
Отговори

batececo снимка batececo 02 октомври 2008 - 15:50

В Люлин по Сливница (или Булевард Европа) само да паркираш колата да я видят, а може и на улицата да я оставиш, даваш големия талон, личната си карта, чакаш и след малко ти дават лепенките и талона...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 02 октомври 2008 - 16:02

Срещу 9ти блок на ТУ-София ако се сещаш има Радиал (май), там правят ГТП без да ти проверяват колата... Аз вече 3 коли минах последните 2 месеца и не са ме карали да ги качвам на валяците. Първия път ходихме с един приятел, той чак такъв влиза - и директно се запътва към валяците и се чуват някви викове "ееее, кво прайш беее", спираме такива и тоя дето извършва прегледите разправя такъв "ама за кво я караш натам, има ли и нещо?" :beer: 25лв е без ДДС и става за 10тина минути, много свестни хора са :thu:
Отговори

dj_simo_boy снимка dj_simo_boy 05 октомври 2008 - 12:15

Благодаря на отзовалите се :beer:

В крайна сметка минах в пункт намиращ се зад супермаркет Диана в Дианабад. 35 лв.

Лека и безаварийна
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg