Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Важно !

Тази тема е заключена

Slash снимка Slash 15 октомври 2009 - 03:56

Пеца нали си кмет бе мой :icon_wink2: !Удари по масата и дай час и място - мисля че достатъчно хора се съгласиха за кауфланд,неделя, така че.....В противен случай и сам се сещаш колко страници ще се изпишат.Приеми го като чисто приятелски съвет ,не съм никой за да те уча.Така или иначе традицията си я има,колите и хората също.С малко повече късмет в неделя съм на линия ако има среща , тъкмо ще покажа какво съм се зарибил да правя на дъртата вещица!!! <_< <_<
Отговори

Junier снимка Junier 15 октомври 2009 - 08:35

и аз съм за кауфлан :). неделя съм на линия
Отговори

TITAN снимка TITAN 15 октомври 2009 - 09:23

Неделя след 18:00,Кауфланд :) там съм
Отговори

dagod снимка dagod 19 октомври 2009 - 21:32

 svetlio999, на 05 Oct 2009, 17:05, каза:

събота

и малко да поизтриете стари теми ненужни че вече разноглед станах в русенския раздел че да не ви разжалвам регионалните

единия избяга


Не съм избягал, вече съм на линия и гледам кой какво е сътворил и чета всичкото изписано за да почна да пооправям :icon_razz2:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 19 октомври 2009 - 21:49

 dagod, на 19 Oct 2009, 22:32, каза:

Не съм избягал, вече съм на линия и гледам кой какво е сътворил и чета всичкото изписано за да почна да пооправям :huh:


Само с четене нестава :icon_razz2: трябва и ... :excl:

Еми то малко късно след дъжд качулка, ще трябва да се мине ново удобрение от членовете на Русенската група и преразглеждане на регионалните представители/модератори, кой как си върши работата!!! Според мен като разгледате русенският раздел има човек, който да върши тази работа много добре, предполагам може да се сетите и сами кой е :excl: ???
Мнението беше редактирано от BiserRs: 19 октомври 2009 - 21:53
Отговори

dagod снимка dagod 19 октомври 2009 - 22:54

 BiserRs, на 19 Oct 2009, 22:49, каза:

Само с четене нестава :icon_razz2: трябва и ... :excl:

Еми то малко късно след дъжд качулка, ще трябва да се мине ново удобрение от членовете на Русенската група и преразглеждане на регионалните представители/модератори, кой как си върши работата!!! Според мен като разгледате русенският раздел има човек, който да върши тази работа много добре, предполагам може да се сетите и сами кой е :huh: ???



Няма проблеми аз винаги мога да си отстъпя мойте права на Иво,
но аз все пак имах причина поради която неможех да модерирам и предполагам по голямата част знаете каква е.
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 21 октомври 2009 - 10:19

ами Иво според мен ще върши много добра работа
има организаторски способности

и на импулс само да кажа че на мен много ми хареса
проблем само бяха местата че станахме много но може да се говори с управата на заведението а се пазят 2 маси една до друга
срещата продължи доста време до към 22 -23 часа
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 21 октомври 2009 - 10:39

Съгласен съм със Светлъо за Иво и за Импулс. По удобно е срещите да се провеждат Събота, а не Неделя. Ще се обоснова защо от опита мога да каже, че Съботните срещи продължават до късно както Светлъо е писал, миналата събота пак го откарахме до след 21 часа на ОМВ-то. Неделните обикновено продължават около час извод от всички до момента, всеки бърза да се пребира. За колегите които казват, че събота са наработа до след 18 часа могат и да се пресъеденят по всяко време.
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 21 октомври 2009 - 16:05

говорих с пецата днес в събота е на работа до към 18.30 19.00ч спомена и за други членове че са докъм тогава на работа
има и проблем с местата по баровете в събота вечер
но ако се запазят маси този проблем отпада
срещите могат да се изместят от 18.30ч до към 22.00ч и работещите в събота няма да имат проблем с присъствието
ТОВА е само предложение

в събота може да се поогледате по другите маси а неделя ...

когато се уточни деня на срещите каня AVTOSVIAT да присъстват на срещите

а за кауфланд нямам думи няква шатра прави представям си го само
Мнението беше редактирано от svetlio999: 21 октомври 2009 - 16:10
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 21 октомври 2009 - 18:51

Да се включа и Аз :icon_razz2:

Като се върна назад по срещите от Април насам съм пропуснал само две срещи :excl: (умря циганката дето ме хвали). Наистина дори и лятото когато се събирахме на хижата стояхме по 1-2 часа максимум. Трите срещи на Импулса (поправете ме ако бъркам) все сме ги откарвали до след 21:00. Идеята ми е наистина да се събираме като клуб, а не само за отбий номер, да е удобно за всички и да няма недоволни (знам че винаги ще има някой на който няма да му е удобно, дет се вика и аз мога да изпусна някоя събота ако имам работа).
Лятото не ме бърка ако ще и на луната да се събираме, но зимата предпочитам да ми е топло на трътката :excl: .

П.П. :huh: към хората които са оценили опитите ми да събера максимално много хора с общи интереси :flag: на едно място :excl: демек опел клуб РУСЕ :huh:
Отговори

miroj снимка miroj 21 октомври 2009 - 23:12

Импулса си е добро място за сбирки само да се оправи работата с масите че иначе :icon_razz2:
Мнението беше редактирано от miroj: 21 октомври 2009 - 23:12
Отговори

мон снимка мон 22 октомври 2009 - 18:46

ами и аз съм за импулс... :icon_razz2:
Отговори

мон снимка мон 22 октомври 2009 - 18:56

все пак зимата ще е доста по топло и няма да стърчим прави.....
може би ще намерим начин да се уредим с 2,3 4 маси :icon_razz2: :huh: :excl:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 23 октомври 2009 - 09:40

Колегията,

Така като гледам мненията основно се въртят около ИМПУЛС, само че явно няма да можем да го докараме откъм ден, повечето са писали че не ги бърка :icon_razz2:. Да ги помоля да си кажат тежката дума и те :excl: . Мисля че най-добре е някой от 2-цата ни мода да сложат една анкета в началото (ако е възможна интервенцията), така всеки ще си гласува и няма да взема позиция като пише. Двадесет и косур човека сме а пишем само 10-тина. Вярно че има колеги които имат проблем с профила си, но ще им помогнем да се оправят (0885331183-Иво).

П.П Един от големите градове сме в БГ а сме ню-ню сравнение с останалите, малко активност момчурляци :excl:

:huh:
Отговори

dagod снимка dagod 23 октомври 2009 - 21:13

Така,
и аз да изразя мнение по темата:
- най удачния ден е събота, а място - Импулса.
Ако се реши твърдо че ще се събираме там винаги мога да разговарям съм собствениците или управителя
да ни се пазят определен брои маси.

:devil-smiley-019:
Отговори

dagod снимка dagod 24 октомври 2009 - 11:26

Който не е разбрал вече има анкета за срещите

Хайде гласувайте че да става ясно кво правим за напред

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...=63644&st=0
Мнението беше редактирано от dagod: 26 октомври 2009 - 17:30
Отговори

dagod снимка dagod 26 октомври 2009 - 07:05

До всички колеги от Русе който немогат да си направят регистрации:
- да се свържат със мен - dagod - Наско - на скайп - atanas.marinov
за да видим какъв е проблема и да го решим.
Мнението беше редактирано от dagod: 26 октомври 2009 - 17:30
Отговори

Shegor снимка Shegor 29 ноември 2009 - 17:33

До сега не бях присъствал на сбирка в " Импулс",но се оказа,че местенцето не е никак лошо,а дори си е и удобно.Ако може някак си да се организират маси за повечко хора,за да не сме пръснати из цялото кръчме ще е супер.Поради ангажименти от доста време не се бях завъртал по сбирки,но след последната съм доволен и от организацията и от мястото и от деня и часа.Който не му харесва нещо ... знае какво следва. :love_opel:
Отговори

Десислав снимка Десислав 18 декември 2009 - 16:36

извинявам се за тапия вапрос но незнам цяло русе някой може ли да ми даде кординати на збирките защото искам да идвам и аз
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 18 декември 2009 - 23:28

 Десислав, на 18 Dec 2009, 16:36, каза:

извинявам се за тапия вапрос но незнам цяло русе някой може ли да ми даде кординати на збирките защото искам да идвам и аз


Веднага ти отговарям събираме се два пъти месечно (през събота) на едно кафенце Импулс, намира се на ул. "Рига" 11, на гърба на учителския, след Второ районно посока обръщалото. Видях че не си от Русе, ако има затруднение звънкай 0885331183 Иво. Следващата среща по разписание е на 26.12 но ще пусна нова тема за нея :drinkin:

П.П Добре си ни дошъл и заповядай на срещите :drinkin:
Мнението беше редактирано от ivailo06: 18 декември 2009 - 23:33
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg