Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Някой ще участва ли на рали "Родопи"

commoGS снимка commoGS 24 септември 2008 - 10:47

Кани ли се някой от колегите с Опел-и да участва на ретро рали Родопи, което ще се проведе тази събота и неделя? Аз лично петък паля моята антика (макар и Москвич 412), вечерта съм в Пловдив за конкурса за елегантност в стария град и събота се пускам на ралито. Ще се радвам да се видя наживо със съфорумците, ще ме намерите по синия Москвич 412 с варненска регистрация.
:thu: :icon_wink2:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 24 септември 2008 - 11:07

Колега, дай подробности за маршрута, откъде ще минава ралито?
Най-вероятно ще дойда да те видя, пък може и по трасето да гледам :icon_wink2:
Отговори

commoGS снимка commoGS 24 септември 2008 - 15:06

Информацията която имам е много оскъдна, въпреки многото ми обажданич до организатора за повече инфо.
Знам само, че в петък 26 септ. от 18:00 до читалище Възраждане в Пловдив ще се събират ретрашките за провеждане на конкурс за елегантност.
Събота от 09:30 се събират на площада до пощата(ако не бъркам) за старт на самото рали Родопи. Събота е прехода до Смолян, там ще се нощува с провеждането на банкет естествено.
Съжалявам, но това е което знам аз....
Отговори

30e снимка 30e 24 септември 2008 - 19:57

Има важна тема по нагоре в раздела с мероприятията за 2008-ма с линкове и инфо....
Отговори

GT 51 снимка GT 51 25 септември 2008 - 22:42

:dance: За съжаление четири екипажа с Опели няма да участваме по различни причини, макар , че имахме заявки <_<
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 29 септември 2008 - 15:31

 GT 51, на Sep 25 2008, 11:42 PM, каза:

:clap: За съжаление четири екипажа с Опели няма да участваме по различни причини, макар , че имахме заявки <_<

Нищо...форума все пак беше представен, макар без да имам ретро машина, а и...по нетрадиционен начин :dance:
Ето с какво се сдобих буквално преди 5 мин...
Публикувано изображение
Отговори

GT 51 снимка GT 51 29 септември 2008 - 19:04

<_< А като има медийно отразяване, що тука нема снимки или някакви коментари колега??????????? Предполагам , че Дончо ще е на Ст.Загора ...ела с него..???? :dance:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg