Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Забавни Opel истории

ОНЯ ГОРЕ дава, но и взима!

Тази тема е заключена

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 17 октомври 2009 - 21:08

Да ви разкажа какво ми се случи тоя петък (15.Х.2009г.) ..... та значи рано сутринта, отивайки към работа реших да напълня газчицата до горе, та да си я засека колко ми харчи и се отбивам в бензиностанция на "***"l и там викам "До горе!" и "младежа", съответно наливаааа... до тук добре, но в един момент, точно когато реших да си напомпя гумите се чува "ОПАААА!!!" И аз скачам и отивам при "младежа" и се оказва, че газовата им колонка дала "ERROR"... :19a:
И тогава се почна едно сумтене...въртенее.... и така се оказа, че бях "напред" с 10 лв. от съответната бензиностанция :co: , защото аз мислех, че трябва да заредя поне за 26 лв. (бях минал малко на 200 км. градско) и естествено, въпреки, че казах, че ще си платя всичко, срещу съответните разписки и подписки, ми се каза, че понеже не е отчетено никъде налятото поради грешката, да съм "кярил" и айдеее... пътя :mhihi:
Трябва обаче да добавя, че не ме оставиха да се накефя напълно, но ми беше добавено: "Господине, ВИЕ, ако сте съвестен и се окаже, че сме ви налели необходимото количество, а не е платено, ще се върнете да си го платите- следващия път!" :19a: .... абе не ме оставиха да си се накефя и това си е то и понеже ми държа тази приказка докато стигна до "работната си площадка" си дръннах колицата, като паркирах назаде, в бордюра :clapping: ... та така от 10 лв. на плюс си отидох на отявлен минус :spam:
А съответния минус беше - дрънчене на колата докато върви и гаден рев от ауспуха. Таз ти ми "повреда" я отстраних днеска в някакъв автосервиз за ауспуси на ъгъла на "Г.С. Раковски" и "Родопи" и ми беше направена заварка на среното гърне, което беше леееко разскъсано и на ауспуха, който вече си плаче за нов. Та така съответните заверки (с обща дължина не повече от 15 ст.) ми струваха 30 лв..... и така моята история завърши :19a:
p.s. Дето се вика не знам дали да се хваля или оплаквам...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg