Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Тема за сбирките на Опел Клуб Плевен

Тази тема е заключена « Prev

cecko_pleven снимка cecko_pleven 29 февруари 2008 - 19:59

Колеги мисля, че ще е по добре да има една тема за сбирките ни вместо всеки път да пускаме отделна в която да пишат 3-ма човека.

Та да видим тази неделя 02.03.2008г. ще бъдете ли на линия и времето май ще е с нас :unsure: <_<
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 29 февруари 2008 - 20:04

И силата ще е с нас, Цеци! <_< :unsure: Ще се видим в неделя. И да не забравите мартениците! :unsure:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 29 февруари 2008 - 21:17

 zdravkop, на Feb 29 2008, 08:04 PM, каза:

........И да не забравите мартениците! <_<


ааа как утре ще подаря и на трите си любими детето, жената и колата ......
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 01 март 2008 - 18:48

Колеги ам гледам в другите форуми много объркващо става по добре според мен секи път нови теми и модовете да ги делииит и проблеми няма да има, апък ако утре несе преебе кадета отново съм на линия че тая седмица много ми стана (префърляне ремък кобилици генератор ,гърне(побългаряване с мека връзка и почити изчезнаха вибрациите)) назад 100лв... другата летни гуми ала бала неостанаха пари вече. :) <_<
Отговори

batjorko снимка batjorko 02 март 2008 - 00:28

 GecataKadett, на Mar 1 2008, 07:48 PM, каза:

Колеги ам гледам в другите форуми много объркващо става по добре според мен секи път нови теми и модовете да ги делииит и проблеми няма да има, апък ако утре несе преебе кадета отново съм на линия че тая седмица много ми стана (префърляне ремък кобилици генератор ,гърне(побългаряване с мека връзка и почити изчезнаха вибрациите)) назад 100лв... другата летни гуми ала бала неостанаха пари вече. :) <_<

ами,пич,намери си свестен майстор,по евтино щте ти е.аре честита баба марта на всички и все хубави сбирки да имате :unsure:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 02 март 2008 - 01:22

 cecko_pleven, на Feb 29 2008, 07:59 PM, каза:

Колеги мисля, че ще е по добре да има една тема за сбирките ни вместо всеки път да пускаме отделна в която да пишат 3-ма човека.

Та да видим тази неделя 02.03.2008г. ще бъдете ли на линия и времето май ще е с нас :unsure: <_<

Цеци преди беше така всичи сбирки на едно, ама на модовете тогава не им хареса и ги разделихме.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 02 март 2008 - 03:04

 chepa_2001, на Mar 2 2008, 01:22 AM, каза:

 cecko_pleven, на Feb 29 2008, 07:59 PM, каза:

Колеги мисля, че ще е по добре да има една тема за сбирките ни вместо всеки път да пускаме отделна в която да пишат 3-ма човека.

Та да видим тази неделя 02.03.2008г. ще бъдете ли на линия и времето май ще е с нас :unsure: <_<

Цеци преди беше така всичи сбирки на едно, ама на модовете тогава не им хареса и ги разделихме.


ами няма проблем мене не ме бърка как ще е, аз предложих ....... а ти вземи се появи на някоя сбирка да ти видим физиономията :unsure:
Отговори

Silencer снимка Silencer 02 март 2008 - 18:09

Добра среща стана макар и малко стана добра...
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 03 март 2008 - 18:57

Silencer ти си пича с вектрата 0043 нали така ? че секи път све нови хора виждам, смисал аз като новак виждам старите кучета които от бая време неса били. :) <_<\
И ако искате вече става топло да направим някоя неделя нещо кайлък картинг ала бала ще се саберем по рано и ще направим едно околосветско :) айде някой да организирва аз съм 100% за.
Отговори

Silencer снимка Silencer 04 март 2008 - 18:53

 GecataKadett, на Mar 3 2008, 05:57 PM, каза:

Silencer ти си пича с вектрата 0043 нали така ? че секи път све нови хора виждам, смисал аз като новак виждам старите кучета които от бая време неса били. :) <_<\
И ако искате вече става топло да направим някоя неделя нещо кайлък картинг ала бала ще се саберем по рано и ще направим едно околосветско :) айде някой да организирва аз съм 100% за.

да,това е моята блондинка,иначе съм съгласен... :unsure:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 04 март 2008 - 19:49

мдааа съгласен съм с Гецата да направим една по голяма сбирка някъде из кайлъците или.... давайте идеи и ще го измислим <_<
Отговори

kaka снимка kaka 04 март 2008 - 23:22

Ей, Плевен, а какво ще кажете за тази идея <_<
http://www.opelclub-...showtopic=40743
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 05 март 2008 - 01:44

За посрещането на пролетта няма как да участвам, но за каилъшката среща съм навитак може да се падне м/у изпитите, а и да не успея ще се радвам на снимковия матрял.. :)
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 05 март 2008 - 23:14

Кака, за кюстендилската среща ми е невъзможно да дойда, но за кайлъшка съм на линия.
Отговори

Silencer снимка Silencer 06 март 2008 - 11:30

и аз къйлъшката среща съм навит,иначе за Кюстендил няма как...
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 март 2008 - 14:52

Принципно за Кюстендил е добре да се организираме но като гледам няма много желаещи или по-точно има желаещи но няма финанси, а за кайлъшката среща може да я направим другата седмица, че този уикенд не го дават много добро време :newsm05_41:
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 07 март 2008 - 01:07

Айде някой като напримерно бат Здравко бат Цецко или няма значение кой помислете за кайлъците да се саберем ьще бъде супер ама да се оправи малко времето че сега вали :(, Ам за КН нема много желаещи пак и финансиите незнам може да се помисли по въпроса.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 08 март 2008 - 16:03

Колеги за утрешната среща ще пропусна, че съм на кръщене но ще трябва да организираме нещо по сериозно за другата седмица :newsm05_41:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 08 март 2008 - 18:43

 kgenev, на Mar 8 2008, 03:17 PM, каза:

Здравейте, аз съм новак в Опел Клуб :) малко съм на вие с форумите, но сега се уча :) Една срещичка за по бира с феновете на Опел ще е супер:) Предлагам да се определи някаква по далечна дата за да има време всички да го видат. Дори е хубаво да се направи нова тема с дата :) Надявам се от този форум да се запозная с готини хора, с който мога да сподела проблемите и идеите ми за Опел Астра


Здравей колега, и добре дошъл сред нас ще се радвам да се запознаем на срещоите и това, че се множим е добре, наистина ще се запознаеш с готини хора от които има какво да се научи, а за срещата ще я направим някъде прдполам края на месеца или началото на следващия и дано се съберем повече хора та даже може и нещо с колегите от Ловеч да измислим, давайте идейки и вие :newsm05_41: :love_opel:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 14 март 2008 - 21:23

Колеги тази седмица нещо аааа ще измислим ли да се видим поне в неделя ... <_<
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg