Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

OПЕЛ СЪБОР 06.07.2008

Тази тема е заключена « Prev

Milislavov снимка Milislavov 12 юни 2008 - 19:17

Здравейте Колеги!

Както предполагам повечето от вас вече са прочели, на 06.07.2008 на писта Дракон до Калояново (Пловдивско) ще се проведе Опел събор организиран от фирма Стефанов, със съдействието на Опел Клуб България.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Коли записани към момента <> свободни места

Milislavov <> 2 места
Tank <> ?
grozew <> ?
Pavlin <> ?
Rios7io <> 0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ЧАС И ДАТА НА ТРЪГВАНЕ: 06.07.2008 / Неделя , 5:00 сутринта на бензиностанция Петрол.

Програма:
5:00 сборен пункт на Петрол
5:30 тръгване към Габрово
6:15 пристигане в Габрово
6:30 тръгваме към Пловдив
8:30 пристигане в Пловдив и сливане с останалата част от ОКБ
10:00 ще сме на писта Дракон
18:00/19:00 тръгване от Калояново за Велико Търново

Това не е краен вариант!

Моля ако имате предложения ги пуснете за обсъждане.
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 12 юни 2008 - 21:40

Всичко е много хубаво, и това че ще има астра ОПЦ е още по добре, но няма ли да преставя и новата корса ОПЦ. Защото съм много зарибен от неяя и искам поне да я огледам. Иначе за срещата в събота, мног искам да се събрем повече хора този път и да се запозная с повечето хора от ВТ клуба. Мен лично часът ме устроива и мястото също. Но ще мога да доида само в ВТ, за Междене ми се иска, но количката ми не е за там.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 12 юни 2008 - 23:35

Колега
1. говорим за неделя, не за събота.
2. мисля че ще има и корса ОПЦ, ама не искам да ти давам гаранции, мисля че в админ форума видях да се пише за това.
3. на Междене има сякакви коли :) Мойта да не би да е за там ? ама съм ходил :kuku:
Отговори

Tank снимка Tank 13 юни 2008 - 10:30

Аз знам само за Астра ОПЦ че ще има.
Началник,
това за 12.00 на SPS да се сбереме и разбереме си го решил идеално-дзвер си дагоева.
Па после за Межденето- "колкото повече-толкова повече"то и по пътя има веселба,па за горе на летището има секви коли и повечето не са некакви дзверове(за всекиго има опонент с равностойна кола)пък и не е задължително да се пуснеш и семките са си ОК.
Айде да не спамя в темата за ОпелСъбора повече.Надявам се че в Неделя в 12.00 на SPS да се сберем повече.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 16 юни 2008 - 12:42

Както вече казах от срещата не излезе като цяло нищо. Вероятно за сега ще ходим аз, Tank и евентуално Ицо (rostio), Павлин с чевената астра и май май за сега това... дано да има и други...

Колеги.. намирайте заинтерсовани приятели цепете бензина и да ходим .. знам че финансовата страна е тежка но мисля че събитието си струва!!! :mhihi:
Отговори

fanatic снимка fanatic 16 юни 2008 - 13:13

Цитат

мисля че ще има и корса ОПЦ


И аз така мисля.... :mhihi:
Отговори

Tank снимка Tank 17 юни 2008 - 16:20

Айде сега тука всеки (от форума)от В.Т и региона,който ще ходи на националния опел събор да каже.
Например "аз ще ходя с такава кола и в колата има място за още 2ма",
или "аз искам да ходя и търся при кого да се кача".
За да можем да се знаем и организираме по-вече и по-добре.
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 17 юни 2008 - 16:32

 Tank, на Jun 17 2008, 05:20 PM, каза:

Айде сега тука всеки (от форума)от В.Т и региона,който ще ходи на националния опел събор да каже.
Например "аз ще ходя с такава кола и в колата има място за още 2ма",
или "аз искам да ходя и търся при кого да се кача".
За да можем да се знаем и организираме по-вече и по-добре.


А така.. аз ще обновявам темата периодично. Сега ще обявя и сборен пункт.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 17 юни 2008 - 19:02

Аве бабаити,ако минавате през Шипка аз ще ви чакам в 6.00ч.(ще се разберем допълнително къде в околностите на Габрово)..Чакам отговора Ви............. :mhihi:
Отговори

grozew снимка grozew 17 юни 2008 - 19:15

ООООООООО Тише ........Значи ако тръгваме към 5.30 часа, ша са наложи да си сърбаш по бързо кафето щот към 5.45 сме у Габтово :mhihi:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 17 юни 2008 - 19:43

О.К. братле,ще се разберем допълнително..........
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 17 юни 2008 - 19:43

 grozew, на Jun 17 2008, 08:15 PM, каза:

ООООООООО Тише ........Значи ако тръгваме към 5.30 часа, ша са наложи да си сърбаш по бързо кафето щот към 5.45 сме у Габтово :dance:


:mhihi: хахахаха :kuku: ей Гоше... тез нащи астре... не хвърчат ами направо се телепортират :kuku:

Ами Тишка, може да се измисли нещо, през Шипка ще се минава ама нека наближи. Виж организирай колегите от Габрово ако можеш. Моля някой дето е по-наясно с пътя по който ще минем да предложи място за сливане с габровските колеги.

П.П. Тази седмица е последна за запазване на номера ... 1.50лв струват 2та стикера. За запазване и информация четете 1вия пост на официалната тема за ОПЦ Мания (цъкнете на рекламния банер отгоре).
Отговори

SenS` снимка SenS` 17 юни 2008 - 20:09

Еми айде аз съм навитак...Който има място да ме зема :mhihi:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 17 юни 2008 - 20:23

 SenS`, на Jun 17 2008, 09:09 PM, каза:

Еми айде аз съм навитак...Който има място да ме зема :mhihi:


Аз попълвам горе къде колко места има поне който ми каже де. Говориш с човека и се разбирате ще събира ли пари за гориво и т.н... бе вие си знаете :)
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 17 юни 2008 - 20:39

Наи-добре ще е да ви чакам на :dance: -то в Габрово....По-добре да минете през града,защото по околовръстното са супер завои и има мноо бесни ТИР-шофери.............. :mhihi:
Отговори

dido_co снимка dido_co 17 юни 2008 - 20:59

колеги ако може да пътуваме заедно само кажете колко часа на ОМВ Габрово да ви чакам ОК :mhihi:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 17 юни 2008 - 21:05

Братле даи ще се чакаме 6.00ч. на ОМВ-то!!!
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 17 юни 2008 - 21:07

 dido_co, на Jun 17 2008, 09:59 PM, каза:

колеги ако може да пътуваме заедно само кажете колко часа на ОМВ Габрово да ви чакам ОК :dance:


Тези дни ще се доразберем и ще поместим час и за Габрово.. предполагам че ще е от сорта - тръгване от Търново 5:30, тръгване от Габрово - 6:30.
Ще направим веригата :mhihi: :kuku:
Отговори

dido_co снимка dido_co 17 юни 2008 - 21:09

 Tihomir, на Jun 17 2008, 10:05 PM, каза:

Братле даи ще се чакаме 6.00ч. на ОМВ-то!!!

ОК там сме колега дай някакъв тел.да се чуем Тихомир
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 17 юни 2008 - 21:10

Става,но всичко ще се доуточни по-нататък!!!!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg