Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Бутала и сегменти

Ckman снимка Ckman 03 май 2012 - 18:31

Здравейте какви бутала и сегменти за двигател Х16ХЕ,освен оригиналните могат да бъдат поставени.
Отговори

OmegaManiak снимка OmegaManiak 05 май 2012 - 00:27

Колега, доставих са за моята Омега Б x20XEV, чисто нови оригнални бутала на MAHLE със сегменти и бутални болтове на по 70лв на бутало. (тук ми искаха навсякъде над 120лв на бутало, и то с отстъпка за колега....
Ако те интересува мога да ти проверя колко струват за твоята и да ти ги доставя.
Отговори

Ckman снимка Ckman 05 май 2012 - 08:41

 OmegaManiak, на 05 май 2012 - 00:27, каза:

Колега, доставих са за моята Омега Б x20XEV, чисто нови оригнални бутала на MAHLE със сегменти и бутални болтове на по 70лв на бутало. (тук ми искаха навсякъде над 120лв на бутало, и то с отстъпка за колега....
Ако те интересува мога да ти проверя колко струват за твоята и да ти ги доставя.


Интересува ме дали може да бъдат заменени оригиналните с други.Защото те имат проблем с маслените сегменти които не са като на обикновена кола.
Отговори

OmegaManiak снимка OmegaManiak 13 май 2012 - 13:57

незнам, аз сложих оригиналните за модела, и сега виско е ок. маслото не е мръднало.
Колкото и да са кьопави оригиналните MAHLE, съм 200% сигурен, че няма начин да не изкарат следващите 150хил км, без проблеми, а ако си сменяш маслото редовно и да не хванат нагар-следващите-200-250хил ше са без ядове
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg