Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Активиране на "мигачите" при закл./откл. на автомобила

didoagila снимка didoagila 27 септември 2022 - 16:09

Здравейте колеги. От няколко години имам Опел Агила Z10XEP 2006г - за сега без особенни проблеми. Чета форума от доста време, изпозвах търсачката, но не намерих решение на проблема си.
При изключване на акумулатора се загуби функцията да светват/примигват "мигачите" заедно с плафона вътре в купето при откл/закл с дистанционното. Преди година се справих със проблема, но забравих как точно - задържане на бутон от дистанционното, на контакт и т.н. Пробвах всичко , което ми идва наум + написаното тук , но уви не става. В автомобила всичко е стандартно, без доп. модули и аларми с изключение на модул за дневни светлини, който сътворих. Моля за процедурата по включване на тази опция, Благодаря предварително.
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 септември 2022 - 11:42

Интересно нямах идея, че може да се изключва...
В ръководството за експлоатация няма ли нещо за настройване?
Отговори

didoagila снимка didoagila 29 септември 2022 - 10:34

В ръководствата, които имам (узер и сервиз за Сузуки Вагон и Опел Агила до 2007 и след 2008) не е описана такава процедура. Все пак неволята ми помогна - откачих акумулатора за 1 мин и всичко е ОК сега. Добре беше да имам ОПком (имам само ЕЛМ) или да си спомня как се справих предният път за да има полезно инфо във форума.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg