Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Картинки от дъвки Turbo

batececo снимка batececo 31 октомври 2008 - 14:40

http://www.vbox7.com/play:2fbba504

Кой сега е номер едноооо :kuku:

Асконата е номер едноооо :beer:
Отговори

batececo снимка batececo 31 октомври 2008 - 14:55

От 1 до 50 никога не съм ги виждал... само от 51 до 120...

P.S. Още не съм чичо - на 30 гОдин' съм :) Ама на там съм се запътил - да ставам чичо :)
Мнението беше редактирано от batececo: 31 октомври 2008 - 14:58
Отговори

Damian снимка Damian 31 октомври 2008 - 14:56

И аз ги имах от 51 до 120... после излезе и някаква нова серия ама не беше толкова фън :) А до 50 сигурно съм бил прекалено малък за да дъвча дъвки :)
Отговори

fanatic снимка fanatic 31 октомври 2008 - 15:00

Хубави времена бяха..... много хубави...
Отговори

Дамян снимка Дамян 31 октомври 2008 - 15:32

Колко дъвка се е издъвкало незнам,ма предполагам,че до Франция е дълга без да прекъсва

П.П. А някой дъвкал ли е Бон Бибон. Турбото дъвки не са всичките има още доста
Мнението беше редактирано от Дамян: 31 октомври 2008 - 15:40
Отговори

mantzel снимка mantzel 31 октомври 2008 - 15:52

Бях събрал над 1000 такива и все още стоят в шкафа,ма не всичките за съжаление.Иначе Турбото ги имам всичките без първите 50-някаде около 500 са.
Отговори

beos снимка beos 31 октомври 2008 - 15:54

:kuku: пу само аз ли си спомням би-бит ? .. бяха много преди тия Турбо ..
Отговори

gsimania снимка gsimania 31 октомври 2008 - 16:16

От 50 нагоре ги имам абсолютно всичките.От 1 до 50 имам 10на.Асконата я имам,тя е номер :kuku: .Имам също цели серии и от други дъвки,ще проверя какви са и ще пиша.Може и снимки да кача.Като си спомня бях търговец яко с тия картинки :beer:
Отговори

Shades снимка Shades 31 октомври 2008 - 16:22

Не е истина! Lambo Countach, Kodiak, Isdera Imperator, Cobra, TVR ... идиотския болид на Tyrell с двата предни моста ...
Какви времена бяха наистина ... и какви коли ...
Отговори

Yav снимка Yav 31 октомври 2008 - 16:28

 Stoil, на Oct 31 2008, 03:02 PM, каза:

от там тръгна търговията - размяна на по - рядки за по - срещани срещу баснословни условия


Ние в основното играехме с тези картинки на една игра.Редяха се от всеки играч по една картинка със снимката надолу една в/у друга.След това се тегли жребий за определяне на последователността на игра на всеки.Играта представляваше следното-първия удря с длан в/у купа с картинки като се старае да направи вакуум и да ги обърне с лицевата им страна.Колото обърнеш,толкова печелиш от купа-обърнеш ли всички ги взимаш всички :kuku: .
Забавно беше,направо се бяхме пристрастили към тая игра-толкова ни бяха ценни,че сме се били за тях даже по време на игра
Отговори

zorro снимка zorro 31 октомври 2008 - 16:37

 batececo, на Oct 31 2008, 02:40 PM, каза:

http://www.vbox7.com/play:2fbba504

Кой сега е номер едноооо :kuku:

Асконата е номер едноооо :beer:

еееееееххххххххх че носталгия ме налегна...
Отговори

karamanski снимка karamanski 31 октомври 2008 - 16:46

 Yav, на Oct 31 2008, 04:28 PM, каза:

Ние в основното играехме с тези картинки на една игра.Редяха се от всеки играч по една картинка със снимката надолу една в/у друга.След това се тегли жребий за определяне на последователността на игра на всеки.Играта представляваше следното-първия удря с длан в/у купа с картинки като се старае да направи вакуум и да ги обърне с лицевата им страна.Колото обърнеш,толкова печелиш от купа-обърнеш ли всички ги взимаш всички :kuku: .
Забавно беше,направо се бяхме пристрастили към тая игра-толкова ни бяха ценни,че сме се били за тях даже по време на игра

Ех какви времена бяха и аз колко нерви съм хвърлили на тая игра.Бягахме от час за да играеме на нея!
Отговори

WILLY снимка WILLY 31 октомври 2008 - 17:23

 beos, на Oct 31 2008, 03:54 PM, каза:

:kuku: пу само аз ли си спомням би-бит ? .. бяха много преди тия Турбо ..

Не си само ти :beer: даже си пазя колекцията залепени в една зелена тетрадка :flag: , а тия турбо май излезнаха доста по късно. Е е ех от къде е тръгнала любовта към колите на повечето от нас :beer:
Отговори

fanatic снимка fanatic 31 октомври 2008 - 17:25

Значи поне в моята възрастова група класика си беше от 51 до 120. Това беше истинската мания.Вече ако си набарал по един или друг начин от 1 до 50 си адски гъзар или ваще са бачкали или излизали по чужбина. Социалния статус ти се вдига поне между тия блокове, кадето живееш. Бомбибом събираха по- разбирачите "класиците" така да се каже.

Както казва Стоил намирането на някои номера беше по злокобно от купуване на избори. Аз помня случай за номер от 51- 120 / не го помня/ за което едно момче даде цяла серия картинки без този номер на друго момче, което го имаше заедно с така модерните джобове пласмасови в които се съхраняваха.

Последните години заради адската полулярност се пусна слух че пристрастяването е заради некви наркотици слагани вътре......
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 31 октомври 2008 - 17:29

какви спомени ме налегнаха само....и аз я имам цялата серия и всичко е скътано в класиори за визитни картички.И до ден днешен стоят непокътнати.Сега като се сетих за тях ще взема да ги изровя някъде са опаковани по кашоните с багаж.....
А за Асконата нямам коментар.......то се знае :kuku:
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 31 октомври 2008 - 17:31
Отговори

gsimania снимка gsimania 31 октомври 2008 - 17:49

Да и в опелите слагат наркотици.Ма влияят само на някои :beer: .Аз хвърлях самите дъвки,зора беше за картинките.А това с дрогата си го измилсяха дъртите за да ограничат купуването"по добре си купи кифла бе момче"ебал съм я аз и кифлата.От нея спонеми нема,а са си имам картинки които живот и здраве ще подаря на детето ми и ще са уникални.Ей беше си убаво едно време :kuku:
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 31 октомври 2008 - 19:29

 beos, на Oct 31 2008, 03:54 PM, каза:

<_< пу само аз ли си спомням би-бит ? .. бяха много преди тия Турбо ..

Mи и аз си ги спомням БиБит подобни на Турбото ,но имаше на картинките Лотус, Порше мисля и др.
Един комшия се беше върнал от Либия и купи от Корекома един кашон (мастербокс)дъвки -тва са 100 кутии по 100 дъвки.
И ми даде няколко кутии да продавам на лапетата .По пушкаджйиниците вървяха по 30 ст аз ги давах по 20ст.
Яко бизнес и далавера .Тогава бях в 6ти клас- начи около 1979година.Даеба и комунисти-кви работи са ни карали да правим.Да зяпаме през прозорците на Корекома (в СтЗагора бяха два) и да ни текат лигите по Тоблерона.Ся ..всеки магазин стана Кореком-всичко има .
Да Живее България!!!!.....и Опел :beer:
Мнението беше редактирано от realprofesora: 31 октомври 2008 - 19:30
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 31 октомври 2008 - 20:12

Опааа

Публикувано изображение
Отговори

beos снимка beos 31 октомври 2008 - 20:54

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Публикувано изображение

http://www.haveahobb...ms.php?hobby=13 <_<
Мнението беше редактирано от beos: 31 октомври 2008 - 21:03
Отговори

yasmania снимка yasmania 01 ноември 2008 - 00:50

 gsimania, на Oct 31 2008, 03:49 PM, каза:

.Аз хвърлях самите дъвки,зора беше за картинките.



Аааа Аз дъвка НЕ СЪМ хвърлял. Отивам на магазина и после колкото мога да лапна и да сдъфча - толкова. Като послегнат малко 5тте или 6тте дето едвам съм ги налапал, слагах по още 1. Като им мине сладкия начален вкус - тогава вече се плюват.

П.С. И до ден днешен, лош навик ама - като дъвча САМО една дъвка, по някое време безсъзнателно успявам да я глътна, вместо да я изхвърля.

Имам бая и от Бом Бибома . . .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg