Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra F - Антикрило

tupalkataa снимка tupalkataa 27 февруари 2009 - 23:19

Колеги валнува ме този споилер дето го има на Астра ГСИ над задния прозорец то дето е по далаг от оригиналните на астра Ф. Интересува ме от каде мога да си намеря този споилер ? :icon_wink2:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 08 март 2009 - 12:28

от друга астра - морга. Проблема е че самата врата е друга и монтажа изисква леко преправяне на нормалната врата. Обаче с мерак и малко насоки става. Най-добре ако ти попадне цяла врата в добро състояние вземи нея и продай твойта. Иначе трябва малко да се дупчи ако искаш да е тип топ щото силикона прави чудеса ма не е всесилен.
Отговори

Vas снимка Vas 09 март 2009 - 18:15

Този споилер дали ще стане за астра ф седан?
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 март 2009 - 20:56

 Vas, на 09 Mar 2009, 06:15 PM, каза:

Този споилер дали ще стане за астра ф седан?

НЕ!!! Този се сляга на 5-тата врата на Аstra F GSI...
Отговори

Vas снимка Vas 09 март 2009 - 21:31

 Жоро, на 09 Mar 2009, 08:56 PM, каза:

НЕ!!! Този се сляга на 5-тата врата на Аstra F GSI...



Като на твоита астра ;) Иначе голям мерак съм му хвърлил
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 март 2009 - 21:47

 Vas, на 09 Mar 2009, 09:31 PM, каза:

Като на твоита астра ;) Иначе голям мерак съм му хвърлил

Малко се отклонихме от темата на момчето, но да ни прости...
Да! Моята е с такъв спойлер, но не мисля, че даже и да го монтираш по някакъв начин, ще стои добре!!!
На твоята ще отива нещо като на М-power a по-точно:
Публикувано изображение
говоря за този горе на джама...
Отговори

ivogeoang снимка ivogeoang 10 март 2009 - 10:46

Колеги продавам спойлера заедно с вратата и стъклото за 50лв
Отговори

tupalkataa снимка tupalkataa 10 март 2009 - 13:08

Колеги мисля да зема споилера от колегата: ivogeoang
Мнението беше редактирано от tupalkataa: 10 март 2009 - 13:09
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 15 април 2009 - 14:42

Първо искам да се извиня на колегата ,че му пеша в темата но вместо да пускам нова реших да питам тук някой може ли да ме упъти от каде в Пловдивска област мога да намеря споилер за Opel Astra F Caravan (комби) 95-97 година прикачам и линк със снимка за да предобиете прецтава за какво говоря ако някой не ме разбере благодаря предварително!споилер
Отговори

sando_astrata снимка sando_astrata 06 май 2009 - 21:50

 element, на 15 Apr 2009, 03:42 PM, каза:

Първо искам да се извиня на колегата ,че му пеша в темата но вместо да пускам нова реших да питам тук някой може ли да ме упъти от каде в Пловдивска област мога да намеря споилер за Opel Astra F Caravan (комби) 95-97 година прикачам и линк със снимка за да предобиете прецтава за какво говоря ако някой не ме разбере благодаря предварително!споилер



Колега за нов незнам,всеки би ти казал да идеш в някоя морга и според мен може и да откриеш с малко късмет,ако не откриеш потърси в нета може да се поже нещо.УСПЕХ
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 08 май 2009 - 08:47

Чесно казано несам имал възможност да обиколя всички морги в Пловдивска Област но кадето сам имал възможност сам питал и проверил а в нета няма такова нещо.........същност има но е чисто ново и немисля че си заслужава 400лв. макар и ново....сега разчитам на една морга в Хасково средата на май трябва да се обадя и се надявам да ме зарадват.... :love_opel:

Поздрави!
Отговори

Valx снимка Valx 21 февруари 2010 - 21:00

Преди две седмици случайно попаднах в една морга на еднa GSI за жалост почти всичко беше свалено от нея освен антикрилото
Днеска се заиграх с него,свалих старото и на негово място монтирах широкото.За всички които им попадне такова и имат мерак да го монтират ще кажа,че оперейшъна изисква четери дупки Х13мм от външната страна и 10мм точно под 13мм-те от вътрешната страна на колоната на 5-тата врата с малко напасване и къс райбер всичко си идва на мястото :icon_wink2: Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Отговори

rocky_4ever снимка rocky_4ever 22 февруари 2010 - 22:25

Според мен е по добре малкото анти-крило само че шлайфано(да е гладко а не грапаво) и боядисано с цвета на колата, отколкото това голямото......

П.П.Лично мое мнение!!!
Отговори

otem снимка otem 23 февруари 2010 - 18:54

Така е ,к става много по добре, аз сложих такова голямо на моята и махнах малкото и сега ме е яд, ама не мога да си го върна обратно щото лепихме с едни силикони................
Отговори

Petio снимка Petio 23 февруари 2010 - 21:47

 element, на 15 Apr 2009, 14:42, каза:

Първо искам да се извиня на колегата ,че му пеша в темата но вместо да пускам нова реших да питам тук някой може ли да ме упъти от каде в Пловдивска област мога да намеря споилер за Opel Astra F Caravan (комби) 95-97 година прикачам и линк със снимка за да предобиете прецтава за какво говоря ако някой не ме разбере благодаря предварително!споилер


Да кажа че и аз търся и ненамирам въпросното крило
Отговори

Valx снимка Valx 23 февруари 2010 - 22:10

 otem, на 23 Feb 2010, 19:54, каза:

Така е ,к става много по добре, аз сложих такова голямо на моята и махнах малкото и сега ме е яд, ама не мога да си го върна обратно щото лепихме с едни силикони................


E ако е със силикон може да го махнеш и да си сложиш стария грозник само да не е като мене раздупчена :icon_confused:
Отговори

koko_tg снимка koko_tg 14 март 2010 - 11:04

Здравейте колеги..ако знае някой къде да ме насочи за антикрило което стои на багажника по ръба от горе...мисля,че и то се казваше анти крило или спойлер.Предлагаха ми ама са много вирнати и грозни...искам което е ниско и върви по капака на не повече от 2-3 сантиметра.И ако има някъде накакви парички ще е.
Благодаря предварително!
а става дума за астра G хечбек...сори колеги не съм видял темата по -долу за астра G : icon_rolleyes2:
Мнението беше редактирано от koko_tg: 14 март 2010 - 11:17
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg