Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Важни теми

Липсващи пиксели на бордовия компютър

mercedes_benz снимка mercedes_benz 08 октомври 2008 - 07:48

Хайде колеги наддавайте! Аз казвам 70 лв. Има ли някой друг...?!
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 09 октомври 2008 - 16:11

нова оферта 80 лв.
Отговори

Гостpeshokn_* 09 октомври 2008 - 19:46

Абе Ники, не виждаш ли, че българина го мързи да диша, ти искаш да ни оправят урутките... мхм, да! Предлагам ти да се хванем за ръчичка и да тръгнем по моргите ... сигурно ще изскочат две хубави мидченца!
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 10 октомври 2008 - 07:18

 peshokn, на Oct 9 2008, 05:46 PM, каза:

Абе Ники, не виждаш ли, че българина го мързи да диша, ти искаш да ни оправят урутките... мхм, да! Предлагам ти да се хванем за ръчичка и да тръгнем по моргите ... сигурно ще изскочат две хубави мидченца!

съгласен за съм за българина, ама да ти кажа и да ходим по морги и да намрим случайно дори и един той не е сигурно че няма да е в същото положение...! Под секва неква каръщина ме е обхванала! Сори за офф-а...! Все пак офертата е валидна казвам 90 лв.!
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 10 октомври 2008 - 11:00

Още малко и ще ме навиете да идя да изкупя дисплеите от моргите и да почна да ги оправям, до колкото знам трудна работа е но предполагам че за един ден ще мога да оправя един дисплей спокойно :unsure:
Отговори

GSM_BOSS снимка GSM_BOSS 10 октомври 2008 - 20:27

Оправил съм няколко,2 не станаха,но опита си заслужава ;)
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 10 октомври 2008 - 20:34

един мой колега си го е оправил, обаче вече не му се искало да вижда такова нещо, доста трудничко било до колкото знам, иначе имам доста познати със този проблем и всички си карат така
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 18 октомври 2008 - 16:53

аз казвам 100 лв!
Отговори

Roberto снимка Roberto 19 октомври 2008 - 00:11

Имам Омега Б със същия проблем. Видях как става поправката и съм на 100% убеден, че ако се хвана аз ще го прецакам трайно. За това офертата ми е 150. (за сега)
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 19 октомври 2008 - 11:48

алооо тука ги купуваме по 100лв здрави да взема да ви потърся по моргите и след проба да ви ги разпращам !
направете един списък с каквото на когото трябва
Мнението беше редактирано от Коцето-Шумен: 19 октомври 2008 - 11:52
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 19 октомври 2008 - 11:49

 Коцето-Шумен, на Oct 19 2008, 12:48 PM, каза:

алооо тука ги купуваме по 100лв здрави да взема да ви потърся по моргите и след проба да ви ги разпращам !


има нещо такова колега, само колегите да си дадат фабричните номера на бордовете и може да изкочи нещо читаво от някоя морга като за тях
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 24 октомври 2008 - 16:12

надявам се колеги наистина да се намери нещо, ама аз съм търсил из моргите...! Бе успех, но ще сваля моя дисплей и ще видя номера. А моята оферта става 160 лв.! Но вече ще искам поне една година гаранция, че като се развали ще го поправят пак безплатно в рамките на година!
Отговори

Roberto снимка Roberto 25 октомври 2008 - 03:10

На драго сърце бих казал фабричния номер, ама като не знам как се сваля таблото :mhihi:
Отговори

vectrab caravan снимка vectrab caravan 25 октомври 2008 - 09:40

Колеги потърсете в eBay на мене ми излезе 28 euro(TID Vectra b)
Отговори

Гостpeshokn_* 25 октомври 2008 - 12:21

Добре де, ако намеря MID от друга Astra и съответно го монтирам на моята, ще има ли нужда от някаква настройка или директно си го връзвам към буксата и си тръгва? Лайк съм, незнам, съответно питам?
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 25 октомври 2008 - 12:42

 peshokn, на Oct 25 2008, 01:21 PM, каза:

Добре де, ако намеря MID от друга Astra и съответно го монтирам на моята, ще има ли нужда от някаква настройка или директно си го връзвам към буксата и си тръгва? Лайк съм, незнам, съответно питам?


Ако е от същия мотор, няма да иска настройка.В случай, че се сдобиеш с MID от друг двигател, ще се наложи леко да се настрои, но това не е проблем.
Отговори

valio_sm снимка valio_sm 25 октомври 2008 - 14:38

 Roberto, на Oct 25 2008, 04:10 AM, каза:

На драго сърце бих казал фабричния номер, ама като не знам как се сваля таблото :mhihi:

Здравейте и на мен не ми показва борда част от редовете знае ли някои как се сваля ту идват ту изчезват може да е нещо дребно колата е Зафира А
Отговори

hudson снимка hudson 25 октомври 2008 - 14:47

 vectrab caravan, на Oct 25 2008, 09:40 AM, каза:

Колеги потърсете в eBay на мене ми излезе 28 euro(TID Vectra b)

Що ли ми се струва че тук си говорят за MID, а не за TID? Пък за MID цената е съвсем друга, а има и проблеми с доставката, щото не всеки продавач е навит да праща до БГ.
Отговори

Сержо снимка Сержо 27 октомври 2008 - 17:28

 Roberto, на Oct 19 2008, 12:11 AM, каза:

Имам Омега Б със същия проблем. Видях как става поправката и съм на 100% убеден, че ако се хвана аз ще го прецакам трайно. За това офертата ми е 150. (за сега)



Има един майстор в нашия град,който ми оправи MID-а. Имах същия проблем и аз като Вас но като отидох при него и той ми каза че и преди е оправял.MID-а сега си работи идеално.Взе ми 60 лв. но като гледам в темата к"ви пари казвате направо се радвам :kuku:
Ако искате мога да съдействам на някой колега.От моя страна няма да имате проблем :beer:
Отговори

Гостpeshokn_* 02 ноември 2008 - 19:34

 Коцето-Шумен, на Oct 19 2008, 11:48 AM, каза:

алооо тука ги купуваме по 100лв здрави да взема да ви потърся по моргите и след проба да ви ги разпращам !
направете един списък с каквото на когото трябва


Коце, давай оферта, че се е закъсало с тия дисплей! На Ники работи много по-добре от моя ...

 Сержо, на Oct 27 2008, 05:28 PM, каза:

Има един майстор в нашия град,който ми оправи MID-а. Имах същия проблем и аз като Вас но като отидох при него и той ми каза че и преди е оправял.MID-а сега си работи идеално.Взе ми 60 лв. но като гледам в темата к"ви пари казвате направо се радвам <_<
Ако искате мога да съдействам на някой колега.От моя страна няма да имате проблем :beer:


Давай го тоя майстор ... даже ако можеш попитай го дали е чистил лентовия кабел ... нека ти разясни каква е процедурата по поправяне!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg