Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Изгорях!

xxllxx снимка xxllxx 07 юли 2007 - 21:02

Колеги положението е страшно замислете се,ще останеме без книжки.
Случката е от днес сутринта булеварда под Слатинската борса пътувах към моста на аерогарата за Младост .
Бързах (аз винаги бързам де) беше рано нямаше много коли пооогледах се за :kinggrin: имах си едно наум ма ето,изведнъж ми излиза една жилетка и хоп стоп палка, резултата плачевен а именно;
Нарушение-38км над разрешената ,движех се с 88 при разрешена 50км/час
ГЛОБАТА;1. 1месец книжката на трупчета
2. 150 български лева (нощувките за почивка заминаха)
Непреклонни за пари неискаха да чуят .
РАВНОСМЕТКАТА; Не съм сигурен че след тази санкциа ще карам с 50км по булевард когато няма движение или каквато и да е предпоставка за ПТП
Не че ми е малко наказанието но в този ад и хаус по улиците на Софиа аз не обещавам да се движа по Правилник.
Та с това искам да ви предупредя шега и компромис няма ВНИМАВАИТЕ!!!
:kinggrin: :kinggrin:
Отговори

viperr снимка viperr 07 юли 2007 - 21:20

Уууу тия ненормални ли са ....150 лева лелеееееееее ...... тоо катаджия знае ли как се изкарват 150 кинта, а ? тоо виждал ли е толкова пари наведнъж, де.... тех... полицейска верица.. аххххххх както казват бабките по улицата "земъта да ги еде" кой знае кво 40 км па пиши един фиш 20 лв и пусни човека да си ходи с обица на ухото и следващия път като прелита му земи вече книжката ........... обаче ако си бил с мерцедес някакъв за един куп пари, да са ти пожелали лек ден и да са ти казали "карайте по внимателно" Аз веднъж си карам към софия и първи и втори тунел виждам милиция, намалявам до към 95 някъде и този вади палка и ме спира..... добър ден бля бля бля .... знаете ли с колко карахте , и аз да с около 90 и до него знака макс разрешена 100.Викам си аиде сега си отивам да ми са махат тия :) , да ама не "колега радара отчете 160!!!!" и аз му кавам е тази кола ако върви с 160 ще спра ли аз за 40 метра или ще спирам до другия тунел или някой е минал бързо и радара го е отчел и сега търсите на кой да го лепнете :kinggrin: Чичко полицаи си ми подаде документите мълчаливо, и си отиде в астрата а аз в каручко и айде напреде към софия ........ то 160 сигурно ми макс скорост :) много са ужасни ей направо срам.Или пък "превишил си я иди земи от там1 пиле и 2 бири да обядваме и изчезвай" ........
Отговори

t_palav снимка t_palav 07 юли 2007 - 21:23

От началото на годината до сега в Столицата са регистрирани 890 тежки
пътно – транспортни произшествия, ранени са 1070 граждани.
ЗАГИНАЛИ са 60 ГРАЖДАНИ.

Трябва ли да убиеш някой, че да се научиш да спазваш ограниченията?
Отговори

rusnache снимка rusnache 07 юли 2007 - 21:44

 t_palav, на Jul 7 2007, 10:23 PM, каза:

От началото на годината до сега в Столицата са регистрирани 890 тежки
пътно – транспортни произшествия, ранени са 1070 граждани.
ЗАГИНАЛИ са 60 ГРАЖДАНИ.

Трябва ли да убиеш някой, че да се научиш да спазваш ограниченията?


С 50км/ч убиваш не един а 10 без грижи. Има съобразена и несъобразена скорост. Аз съм за карането в ограничение и по правилник, но ако трябва да се кара така, че да бъде невъзможно да убиеш човек, в София ще е ад.
А колега, уверявам те, без никво значение е с ква кола си. Давам ти моя статистика : А8 хромлайн - акт за пуснати халогени, Ц220 - акт за превишена скорост с 22км/ч, БМВ - 730 - 2000г. - акт за говорене по тел на спикърфон и още много, много много написани актове в мое присъствие в достаста скъпи коли. Просто има коли които ги знаят, че в тях се возят хора с които нетребва да се заяждат.

А както казват братя сърбе за брате българи - Шо нестава со паре, става со много паре. Да им беше дал 100лв, щеше да си имаш книжка сега.
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 07 юли 2007 - 23:05

Колега днес пък на мен ми се случи нещо което до сега само колегите ми бяха разправяли и аз се бях смял ... и така и не разбрах как стана.
Та случката е следната: Карам си аз извънградско и ми светкат насреща... убивам аз от 130 на 90 ... като заковавам 90 макар и да знам (предварителни опити), че километража ми лъже със 8 км/ч (тествано с ГПС). Виждам господата полицай при което единия от тях ме "стрелва" и радар-детектора ми се разписква. Смея си се аз наум "тия не може да ме спрат" ... обаче НЕЕЕ ... единия изкача на лентата и ми удря една стоп палка ... останах изумен направо се стреснах.
Спря ме ... каза си името при което ми каза "елате при патрулката" и там се втрещих тотално като ми демонстрираха скоростта с която съм карал. Беше 103км/ч!!! Прибра куката радара и аз не мога да повярвам... викам дай пак да видя. Вади го той пак и гледам датата и часа си отговарят и ... 103км/ч. След като видя, че си имам акт вече се смили над мен и ме пусна... обаче остана любопитството в мен какво са му направили на тоя радар, че да показва с 15 км/ч повече!

ПС. Тук е мястото куките във форума да споделят ...
Отговори

Stoil снимка Stoil 08 юли 2007 - 01:41

по темата: ще има хора които ще подкрепят колегата с акта, ще има и други,
които ще го оплюят.
аз съм по средата.
хем не може да се кара бързо, хем не може и бавно.
и защо никой не обръща внимание на това, че пътищата са ни повече от скапани,
ами всички плачат само за глоби и за шибана полицейса държава в която вече се
превърнахме.
и всите полицаи мн си повярваха, а да не забравят, че по призюмпция само най - най
бездарните стават полицаи и после мн се вживяват.

по подтемата за радарите:
и на мен скоро ми се случи да ме спрат и да ми заявят, че карам с една скорост, а с баща ми
съвсем ясно бяхме погледнали секунда преди това спидометъра и той отчитше доста
по - ниска скорост.
така че според мен и тука има игра сериозна
Отговори

rusnache снимка rusnache 08 юли 2007 - 10:42

Играта с радарите е такава, че едно време ги калибрираха и изпитваха НЦМ и сичко беше точно, после създадоха акредитирана лаборатория към МВР и сега тея радари нема един дето да показва верно.
Един познат от НЦМ-то беше написал акт на полицаи защото не им беше изпитано и лицензирано мерилото за грайфер на гумите. Смех нема такъв.
Абе парата, парата е важна в тая полицейска държава.
Отговори

BULIT снимка BULIT 08 юли 2007 - 10:49

 xxllxx, на Jul 7 2007, 10:02 PM, каза:

Колеги положението е страшно замислете се,ще останеме без книжки.
Случката е от днес сутринта булеварда под Слатинската борса пътувах към моста на аерогарата за Младост .
Бързах (аз винаги бързам де) беше рано нямаше много коли пооогледах се за :mhihi: имах си едно наум ма ето,изведнъж ми излиза една жилетка и хоп стоп палка, резултата плачевен а именно;
Нарушение-38км над разрешената ,движех се с 88 при разрешена 50км/час
ГЛОБАТА;1. 1месец книжката на трупчета
2. 150 български лева (нощувките за почивка заминаха)
Непреклонни за пари неискаха да чуят .
РАВНОСМЕТКАТА; Не съм сигурен че след тази санкциа ще карам с 50км по булевард когато няма движение или каквато и да е предпоставка за ПТП
Не че ми е малко наказанието но в този ад и хаус по улиците на Софиа аз не обещавам да се движа по Правилник.
Та с това искам да ви предупредя шега и компромис няма ВНИМАВАИТЕ!!!
:kinggrin: :kinggrin:

:drive: :beer: :kinggrin:
С 243км/ч по магистралата за Карнобат(тест на новата турбина)!!!!!!Без колан,с леко привишена скорост,без технически преглед,без винетка и останалите нужни неща,без ляв фар,само аз и колата както се казва,точно между 4-та и 5-та,тоя папагал от къде изкочи,не го видях,щях да му мина отгоре!!!!300 метра спирачки сигурно,и сега!!!!!МЪКА МИ Е!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 08 юли 2007 - 13:22

 xxllxx, на Jul 7 2007, 09:02 PM, каза:

Колеги положението е страшно замислете се,ще останеме без книжки.
Случката е от днес сутринта булеварда под Слатинската борса пътувах към моста на аерогарата за Младост .
Бързах (аз винаги бързам де) беше рано нямаше много коли пооогледах се за :kinggrin: имах си едно наум ма ето,изведнъж ми излиза една жилетка и хоп стоп палка, резултата плачевен а именно;
Нарушение-38км над разрешената ,движех се с 88 при разрешена 50км/час
ГЛОБАТА;1. 1месец книжката на трупчета
2. 150 български лева (нощувките за почивка заминаха)
Непреклонни за пари неискаха да чуят .
РАВНОСМЕТКАТА; Не съм сигурен че след тази санкциа ще карам с 50км по булевард когато няма движение или каквато и да е предпоставка за ПТП
Не че ми е малко наказанието но в този ад и хаус по улиците на Софиа аз не обещавам да се движа по Правилник.
Та с това искам да ви предупредя шега и компромис няма ВНИМАВАИТЕ!!!
:mhihi: :beer:

Колега, няма да ти чета морал, но нали много плюехме куките, че са корумпирани, че гледат да си изкарват от нас, невинните овчици, пари на наш гръб? Защо си им предлагал подкуп? Ти се благодари, че не са те подвели по тази линия, щяха да те осъдят по бързото производство за предлагане на подкуп, и тогава щеше да видиш откъде изгрява слънцето!
Съветът ми към всички колеги е: Не предлагайте пари на куките, никога и при никакви обстоятелства, защото могат реално да ви осъдят и да полежите някой и друг месец на топло или да поработите в полза на обществото, отделно от наказанието за прегрешението на пътя!

 BULIT, на Jul 8 2007, 10:49 AM, каза:

:kinggrin: :kinggrin: :drive:
С 243км/ч по магистралата за Карнобат(тест на новата турбина)!!!!!!Без колан,с леко привишена скорост,без технически преглед,без винетка и останалите нужни неща,без ляв фар,само аз и колата както се казва,точно между 4-та и 5-та,тоя папагал от къде изкочи,не го видях,щях да му мина отгоре!!!!300 метра спирачки сигурно,и сега!!!!!МЪКА МИ Е!

Колега, мъка ти е, но тая мъка сам си си я причинил, а не куките. Поне да беше само превишената скорост, а ти и куп още нередности и неизправности по колата. И куката не ти е папагал, а най- нормално ченге, пак добре, че не си го сгазил!
Отговори

Дамян снимка Дамян 08 юли 2007 - 17:02

Както 150 кинта са малко,така и 1 месец ти е малко.
38 км не са ташак скорост,отгоре,бая си я настъпил.

Ще ти мине след време и пак ще минеш с толкова от там,всеки е така
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 08 юли 2007 - 17:15

е хубаво що им спирате аз не мога да си обесна :) вечер ли е никога не им спирам ,гаса тока и тва е :) да се оправат .. а по темата,цените са много сериозни да ,аз ония ден ходих да си взема талона и като ми заявиха че имам да плата 850лв актове им казах че им го подарявам скапания талон :) а и по опашката разбрах ,че има нещо нередно.. нямаше жива душа :)
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 юли 2007 - 18:34

BULIT за ко ваобще спира
Отговори

manolov снимка manolov 09 юли 2007 - 17:26

Защото ще го чакат на Карнобат с шиповете, а няма къде да излезе преди това.
Отговори

yasmania снимка yasmania 09 юли 2007 - 18:00

 yasmania, на Jul 8 2007, 04:34 PM, каза:

BULIT за ко ваобще спира



 manolov, на Jul 9 2007, 03:26 PM, каза:

Защото ще го чакат на Карнобат с шиповете, а няма къде да излезе преди това.


Малее тарикати са викаш ченгетата, и хитруват с безисходни ситуации... Леле дано няма много такива места и токива поводи ! Ужас
Отговори

ГостAstra_maniac_* 09 юли 2007 - 18:26

 Harry^racinG, на Jul 8 2007, 03:15 PM, каза:

е хубаво що им спирате аз не мога да си обесна :) вечер ли е никога не им спирам ,гаса тока и тва е :) да се оправат .. а по темата,цените са много сериозни да ,аз ония ден ходих да си взема талона и като ми заявиха че имам да плата 850лв актове им казах че им го подарявам скапания талон :) а и по опашката разбрах ,че има нещо нередно.. нямаше жива душа :)


Надявам се не се гордееш с горе написаното???!!! :kinggrin:
Отговори

batigogo снимка batigogo 11 юли 2007 - 11:09

Срещу 10 кинта снощи отървах кожата.В 2ч.улиците празни,Само съм намалил на стопа!
Циганий викам им няма точки как тъй ще ми пишете акт.10точки щяли да вземат!
Те сами си казаха че не било редно,ама кой ти ги дава 10лв са туй!
И тях ги е страх да зимат и нас да даваме,ама докато става ....,тъй ще я караме.
Жена,2 деца,Кола не ми се мисли как ще се плащат тези нови цени(на актовете)?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 11 юли 2007 - 12:52

 batigogo, на Jul 11 2007, 11:09 AM, каза:

Срещу 10 кинта снощи отървах кожата.В 2ч.улиците празни,Само съм намалил на стопа!
Циганий викам им няма точки как тъй ще ми пишете акт.10точки щяли да вземат!
Те сами си казаха че не било редно,ама кой ти ги дава 10лв са туй!
И тях ги е страх да зимат и нас да даваме,ама докато става ....,тъй ще я караме.
Жена,2 деца,Кола не ми се мисли как ще се плащат тези нови цени(на актовете)?

Предполагам, че няма в някой от следващите си постове да оплюеш корумпираните ченгета?! Как няма да са корумпирани, като такива като теб ги корумпират? Смяташ ли, че е нормално тъй да я караме- ние да даваме, те да взимат? :kinggrin: Аз, пък и още много колеги, мислим, че не е нормално. А за това, че нямаш точки, не ти е виновен никой друг, освен теб! Аз също имам жена и две деца, но досега никога не съм дал и една стотинка на ченге и няма да дам! Дано да намаляват все повече хората, които разсъждават и правят като теб! :kinggrin:
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 11 юли 2007 - 13:07

 batigogo, на Jul 11 2007, 12:09 PM, каза:

И тях ги е страх да зимат и нас да даваме,ама докато става ....,тъй ще я караме.
Жена,2 деца,Кола не ми се мисли как ще се плащат тези нови цени(на актовете)?

Ако караш според правилника, ще имаш повече пари за децата, жената и колата.
Отговори

batigogo снимка batigogo 11 юли 2007 - 13:14

Дано намалет хората като мен! Но в такава полицейска държава винаги ще намерят за какво да се заядат с всеки.
Точките ми са в пълен състав и предпочитам така да си останат :kinggrin:
Отговори

fanatic снимка fanatic 11 юли 2007 - 13:17

Какво ще кажете за малоумните знаци по улиците на София и за липсващатата на стотици места маркировка, за скритие в дърветата знаци и за полицайте, които не спират скъпи коли и се правят на слепи. За това не трябва да се дава никакъв фъндък на куките и никакви пари на тая скапана държава и скапаните управници. Като оправят всичко както е в белите страни и след това ме хванат с 10-20 км отгоре трябва и могат да ме глобят както искат ама сега дори не спирам а и те не гонят тия скапаняци.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg