Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

изпарител в Пловдив

myzrael снимка myzrael 20 август 2008 - 10:14

Хора кажете къде мога да си сложа хубав изпарител и колко горе долу ще ми струва.че с тоя така се е увеличил разхода че не е истина за 1.4 карб.за 10 лева газ да ми мине 65 км. :О миналия път с 12 литра газ минах 107 км.нечувано голям разход удря за такъв двигател мисля.то първо гаснеше на свободна пипнахме оборотите оправи се ама тва стана накрая.тва че да ида до Хасково което ще правя края на месеца ще ми излезе майка си и баща си над 30 кинта газ,а по-миналия месец ходих за 25 лева газ 3-ма човек съм минал 250 км.еваааа.помогнете плс за Пловдив става въпрос

ПП:какъв изпарител е най-добре да сложа,сега дето съм с него не го знам къв е ама еин дърт винтил е за оборотите.приятел ми препоръча ловато на 2 месеца като нов за 40-тина лева
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 21 август 2008 - 21:55

Така хубаво обясни цялата работа ама както и да е.Но ако си купуваш изпарител си вземи чисто нов БРЦ или Ловато 120-140 лв ( не знам колко вървят точно) няма смисъл да си вкарваш автоголове с 2ръка,3ръка и т.н.Няма да имаш ядове правиш една добра центровка и това е.Смени въздушния филтър,а как е палиш колата на газ или на бензин,след което прехвърляш на газ ?Разхода как го измерваш на пълна бутилка или сипваш 10 лв и караш докато свърши ?Тоя метод с 10 лв на мен ми се струва много погрешен :beer:
Отговори

myzrael снимка myzrael 21 август 2008 - 22:14

на газ паля и на газ гася.за 10 кинта и засичам сега де.преди не я бях засякъл ама горе долу за 25 кинта 250 км сега за 30 кинта не мога да го мина тва разстояние трябва поне за 40 лв.то по хубаво бенз май в такъв разход :О.филтъра е сменян когато я зехме колата преди 3 месеца т,е. някъде няма и 2500км съм минал от тогава може и 3000 ама не повече
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 21 август 2008 - 23:01

 myzrael, на Aug 21 2008, 11:14 PM, каза:

на газ паля и на газ гася.за 10 кинта и засичам сега де.преди не я бях засякъл ама горе долу за 25 кинта 250 км сега за 30 кинта не мога да го мина тва разстояние трябва поне за 40 лв.то по хубаво бенз май в такъв разход :О.филтъра е сменян когато я зехме колата преди 3 месеца т,е. някъде няма и 2500км съм минал от тогава може и 3000 ама не повече



Причините може да са доста,но изпарителя по-добре си вземи нов,а не този от твоя приятел,но ако нямаш възможност да си вземеш и имаш доверие на твоя агент взимай.А прочетох в другия ти пост,че колата ти е гаснела на светофари докато чакаш (на 1ва) т.е. натискаш съединител и спирачка.Колата ти дърпа въздух от сервото и най-добре провери да го оправиш този проблем,защото ти обеднява сместа и ти гасне.А за разхода и 20-30-40 лв тука е много неточна работа според мен ама за сега оправи тези проблеми и би трябвало да си се оправи положението.
Отговори

myzrael снимка myzrael 22 август 2008 - 09:59

 wrecked_pld, на Aug 22 2008, 12:01 AM, каза:

Причините може да са доста,но изпарителя по-добре си вземи нов,а не този от твоя приятел,но ако нямаш възможност да си вземеш и имаш доверие на твоя агент взимай.А прочетох в другия ти пост,че колата ти е гаснела на светофари докато чакаш (на 1ва) т.е. натискаш съединител и спирачка.Колата ти дърпа въздух от сервото и най-добре провери да го оправиш този проблем,защото ти обеднява сместа и ти гасне.А за разхода и 20-30-40 лв тука е много неточна работа според мен ама за сега оправи тези проблеми и би трябвало да си се оправи положението.


колега оборотите ги оправих и сега не ми гасне чат пат само когато е студена от вечерта ама мисля че е нормално.ми нямам възможност за нов и му имам доверие на моя човек.тия дни ще докарва някъв познат до нас да я погледне мембрани туй онуй и да види къде го проблема ако е само мембраните смяна и готово ще видим аз днеска ще погледна къв ми е изпарителя

Renzo е изпарителя ми
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg