Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

Въздушни амортесьори или възглавници на Астра Ф

spiro-lopatata снимка spiro-lopatata 20 февруари 2010 - 15:05

Здравейте, не знам как е по точно да се каже ама пробвах да ги напомпя днес (в багажника имам един винтил ) и се оказаха спукани, чуваше се как спадат.
Има ли шанс да се ремонтират на сервиз или само подмяна с нови ще оправи проблема.
Колко ли струват нови? :icon_wink2:
Отговори

lukan снимка lukan 20 февруари 2010 - 16:23

 spiro-lopatata, на 20 Feb 2010, 15:05, каза:

Здравейте, не знам как е по точно да се каже ама пробвах да ги напомпя днес (в багажника имам един винтил ) и се оказаха спукани, чуваше се как спадат.
Има ли шанс да се ремонтират на сервиз или само подмяна с нови ще оправи проблема.
Колко ли струват нови? :icon_wink2:



кьм 500-700 нови ,
Отговори

spiro-lopatata снимка spiro-lopatata 20 февруари 2010 - 16:45

Ехаа, та нали е опел и всички части били по 20-30 лева. Абе да не карам мерцедес пък да съм се объркал че карам опел :icon_wink2: ? Момент да сляза да видя какво пише на двигателя...
Няма грешка, това е марката :mhihi: . 700лв :mhihi: за два амортесьора, тя колата струва толкоз бре...
Отговори

oci снимка oci 20 февруари 2010 - 16:57

Ами заради това си взимаш не-помпащи се за 100-150лв и отново си караш Опел. :icon_wink2:
Отговори

spiro-lopatata снимка spiro-lopatata 20 февруари 2010 - 17:38

Значи имало и непомпащи се... май ще си я карам така и к'вото е здраво по нея добре, к'вото не е така че си остане... няма да работим за колата я, че сега и летни гуменяци треба да се купуват... не е за разправяне брат ми... но нека първо душата да успокоим :icon_wink2: и корема да задоволим :mhihi:
Отговори

Gena_bs снимка Gena_bs 23 февруари 2010 - 16:26

Чакай малко колега!
Първо провери дали въздушните съединения и клапан са изправни.
Ако са наред, отиди на shocktester, да ти проверят състоянието на амортисьорите и чак след това тръгвай да ги сменяш!
Тропа ли ти задницата, когато минаваш през дупки? Люлее ли се при резки завъртания на волана?
Цените за бройка оригинални помпещи амортисьори GM преди 4 месеца бяха 325лв. Аз сложих Sachs газови за 110лв./бр., но моите не бяха помпащи.

Относно цените на частите на Opel - как ти се струва цена от 275лв. за 1 заден амортисьор за Honda Accord 6 gen., примерно? Това беше най-евтината оферта :25:
Мнението беше редактирано от Gena_bs: 23 февруари 2010 - 16:27
Отговори

Добрин снимка Добрин 23 февруари 2010 - 16:37

 lukan, на 20 Feb 2010, 16:23, каза:

кьм 500-700 нови ,


За тези пари ще ти продам кола , стига глупости !
Нови помпащи са от порядъка на 320/350лв. ( два броя )
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg