Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за Lambo Doors

Оги снимка Оги 24 януари 2008 - 14:19

Интересува ме колежке на вашите механизми как става затварянето на вратата ... в смисъл със самото сваляне се затваря или трябва да се свали долу и после като нормална врата?

Благодаря
Отговори

Ваклин Христов снимка Ваклин Христов 24 януари 2008 - 14:39

 the_acid, на Jan 24 2008, 01:03 PM, каза:

 Peshotiger, на Jan 18 2008, 11:55 AM, каза:

Ето няколко адреса за този въпрос:

1. http://www.fiat-bg.o...pic.php?t=20941
2. http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.p...56faa081070570f

3.Предлагам панти за Lambo Doors...За първи път в БГ...
Цена 550 лв с монтаж и предварително капаро от 40%
0888 649 190

(IMG:http://img81.imageshack.us/img81/8746/fenstuningcenterlw0.jpg)

(IMG:http://www.2loww.com/vertical_door_kit_lambo_doors1.jpg)

Третият цитат е обява от Опел форума



Ей friend имам един въпрос към теб и искам да ми отговориш точно без да увърташ....pls
О'к рекламираш си услугите, ама защо не качиш снимки или да пуснеш линк да видим какво всъщност си направил? Много е лесно да качиш някоя снимка от чужд сайт и готово. Подплъти думите си с доказателства и така няма да има кой да те убори. :sup:
Забелязала съм не само тук, но и в други форуми, в които се дискутира тази тема, че кой мислил недомислил дошла му някаква идея и тътне на цялия свят, че може да прави Lambo doors. Други пък по-тарикати "праскат" някаква ненормална цена за тези панти, та чак свят да ти се завие :sup: , а изобщо не отчитат факта, че масовия българин кара коли, които струват колкото пантите, които предлагат... Трети пък, които не могат да си го позволят пускат разни коментари от сорта "тъпо е", "на тея дърти кошници няма да стои добре" и т.н. С две думи на приказки всеки е силен.


Ние обаче се заехме и успяхме да побългарим пантите и не само това. В момента е сложена само едната (на едната врата на Сливенско BMW), и успешно се ползва вече 3 месец. Другата панта се прави в момента. И за да не бъда голословна като колегата, Ви пускам линк. http://theacid.aha.bg
Който има въпроси или иска да види повече снимки моля ползвайте ЛС.

Сигурна съм, че не сме единствените работили по този въпрос, така че ще се радвам ако пишат хора, които да споделят своя опит и премеждията, през които са минали преди да стигнат до крайния резултат.



Потърси във форума на форд. Ако не си вече потърсила де :)

И виж та смени цветовата палитра. Тук сме основно далтонисти.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 24 януари 2008 - 15:55

:sup: Имам едно приятелче от Пловдив, си е направил Пернишки тунинг на калибрата , малко му стърчат пантите , ама като за първи път е добре.Почерпете опит от него.Успех.
Отговори

Cosme снимка Cosme 24 януари 2008 - 16:28

И все пак аз моля, който се занимава с това нещо и може да каже... "да, аз правя ламбо доорс" да пише една цена и каква гаранция дава за всичко това .... Ще буда благодарен .... !! :)
Отговори

the_acid снимка the_acid 25 януари 2008 - 11:00

 Ваклин Христов, на Jan 24 2008, 02:39 PM, каза:

 the_acid, на Jan 24 2008, 01:03 PM, каза:

 Peshotiger, на Jan 18 2008, 11:55 AM, каза:

Ето няколко адреса за този въпрос:

1. http://www.fiat-bg.o...pic.php?t=20941
2. http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopic.p...56faa081070570f

3.Предлагам панти за Lambo Doors...За първи път в БГ...
Цена 550 лв с монтаж и предварително капаро от 40%
0888 649 190

(IMG:http://img81.imageshack.us/img81/8746/fenstuningcenterlw0.jpg)

(IMG:http://www.2loww.com/vertical_door_kit_lambo_doors1.jpg)

Третият цитат е обява от Опел форума



Ей friend имам един въпрос към теб и искам да ми отговориш точно без да увърташ....pls
О'к рекламираш си услугите, ама защо не качиш снимки или да пуснеш линк да видим какво всъщност си направил? Много е лесно да качиш някоя снимка от чужд сайт и готово. Подплъти думите си с доказателства и така няма да има кой да те убори. :sup:
Забелязала съм не само тук, но и в други форуми, в които се дискутира тази тема, че кой мислил недомислил дошла му някаква идея и тътне на цялия свят, че може да прави Lambo doors. Други пък по-тарикати "праскат" някаква ненормална цена за тези панти, та чак свят да ти се завие :sup: , а изобщо не отчитат факта, че масовия българин кара коли, които струват колкото пантите, които предлагат... Трети пък, които не могат да си го позволят пускат разни коментари от сорта "тъпо е", "на тея дърти кошници няма да стои добре" и т.н. С две думи на приказки всеки е силен.


Ние обаче се заехме и успяхме да побългарим пантите и не само това. В момента е сложена само едната (на едната врата на Сливенско BMW), и успешно се ползва вече 3 месец. Другата панта се прави в момента. И за да не бъда голословна като колегата, Ви пускам линк. http://theacid.aha.bg
Който има въпроси или иска да види повече снимки моля ползвайте ЛС.

Сигурна съм, че не сме единствените работили по този въпрос, така че ще се радвам ако пишат хора, които да споделят своя опит и премеждията, през които са минали преди да стигнат до крайния резултат.



Потърси във форума на форд. Ако не си вече потърсила де :)

И виж та смени цветовата палитра. Тук сме основно далтонисти.



Благодаря! Ще погледна във форума на Ford.
За цветовата палитра мисля, че мога да пиша в какъвто цвят ми е удобно.
Споко. Избрала съм червеното защото исках да подчертая мнението си, но щом Ви вади очите ще пиша в черно.
За мен не е проблем.


 Cosme, на Jan 24 2008, 04:28 PM, каза:

И все пак аз моля, който се занимава с това нещо и може да каже... "да, аз правя ламбо доорс" да пише една цена и каква гаранция дава за всичко това .... Ще буда благодарен .... !! :)



Виж ЛС.
Отговори

Taz снимка Taz 25 януари 2008 - 20:07

 the_acid, на Jan 24 2008, 03:01 PM, каза:

 Иво, на Jan 24 2008, 01:07 PM, каза:

Ето какво прави колегата Таз на неговата калибра:

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...14546&st=45



Супер е!
На хубавото не можеш да кажеш лошо.
Виждам, че Taz е имал проблем с напасването на вратите.
Механизмът, който ние правим е малко по различен и сложен, но има от къде да се прави финната настройка на вратите. Така, че това неудобство е избегнато.



Ами вижте сега, при мен, неудобството беше, че не разполагах с достатъчно време. А проблема с напасването беше, че ми трябваше още един човек за да държи вратата... но, не беше напасната толкова зле, просто исках да е префектно :sup: Отваряше се и се затваряше без проблеми!
Иначе, самият механизъм не е много сложен, както и този дето го продавате Вие. Преди да ги взема моите, се колебаех между двата модела... та избрах моя. По принцип, има възможност за перфектно напасване, но това е за хората със много време и нерви. Ако се постави този механизъм със болтове а не като мен, директно с телоподаващото, тогава ще може да се регулира и от малко дете :)
Отговори

Ваклин Христов снимка Ваклин Христов 25 януари 2008 - 20:25

 the_acid, на Jan 25 2008, 11:00 AM, каза:

Благодаря! Ще погледна във форума на Ford.
За цветовата палитра мисля, че мога да пиша в какъвто цвят ми е удобно.
Споко. Избрала съм червеното защото исках да подчертая мнението си, но щом Ви вади очите ще пиша в черно.
За мен не е проблем.[/color][/size][/font]


Ми като искаш да подчертаеш даден факт просто сложи удивителен.

Я като си решила всички проблеми ми кажи как да се реши проблема с разлюляването в най-горната точка на вратите които се задвижват с амортисьори. С двигатели ми е ясно, но това е скъпо удоволствие.
Отговори

the_acid снимка the_acid 26 януари 2008 - 10:21

 Taz, на Jan 25 2008, 08:07 PM, каза:

 the_acid, на Jan 24 2008, 03:01 PM, каза:

 Иво, на Jan 24 2008, 01:07 PM, каза:

Ето какво прави колегата Таз на неговата калибра:

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...14546&st=45



Супер е!
На хубавото не можеш да кажеш лошо.
Виждам, че Taz е имал проблем с напасването на вратите.
Механизмът, който ние правим е малко по различен и сложен, но има от къде да се прави финната настройка на вратите. Така, че това неудобство е избегнато.



Ами вижте сега, при мен, неудобството беше, че не разполагах с достатъчно време. А проблема с напасването беше, че ми трябваше още един човек за да държи вратата... но, не беше напасната толкова зле, просто исках да е префектно :sup: Отваряше се и се затваряше без проблеми!
Иначе, самият механизъм не е много сложен, както и този дето го продавате Вие. Преди да ги взема моите, се колебаех между двата модела... та избрах моя. По принцип, има възможност за перфектно напасване, но това е за хората със много време и нерви. Ако се постави този механизъм със болтове а не като мен, директно с телоподаващото, тогава ще може да се регулира и от малко дете :)




Здравей!
Първо :sup: , че си честен и споделяш проблемите, които си срещнал при поставянето на пантите. Повечето пробвали, не си ги признават, но това е тема на друг разговор.
Сега по темата - наистина напасването на вратите е малко "туткава" работа, но при нас се яви последния елемент от сглобяването и не ни отне кой знае колко време. Цялото слагане на механизма + напсването ни отне 3 часа. И наистина сам човек не може да се справи... все от някъде ще издиша. Ние бяхме трима - двама се занимаваха с вратите, а моя милост стоеше за акъл и хубост :sup: :o .

 Ваклин Христов, на Jan 25 2008, 08:25 PM, каза:

 the_acid, на Jan 25 2008, 11:00 AM, каза:

Благодаря! Ще погледна във форума на Ford.
За цветовата палитра мисля, че мога да пиша в какъвто цвят ми е удобно.
Споко. Избрала съм червеното защото исках да подчертая мнението си, но щом Ви вади очите ще пиша в черно.
За мен не е проблем.[/color][/size][/font]


Ми като искаш да подчертаеш даден факт просто сложи удивителен.

Я като си решила всички проблеми ми кажи как да се реши проблема с разлюляването в най-горната точка на вратите които се задвижват с амортисьори. С двигатели ми е ясно, но това е скъпо удоволствие.


Има еднамалка пластина, която обира луфта.
Отговори

Ваклин Христов снимка Ваклин Христов 26 януари 2008 - 18:03

Мерси. Ще пробвам да видя доколко ще е ефективно. Истниските ламборджинита имат инерционна спирачка, но това е скъпо удоволствие.
Отговори

redgy снимка redgy 26 юни 2008 - 09:51

И все пак значи цената с монтаж е около 550лв доколкото разбирам?
Неко който се занимава с това да пусне една офертичка на лс. с цена, става дума за калибра!
Също и от кой град е. Мерси предварително!
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 31 август 2008 - 16:16

Колеги здравейте. Искам да направя на бертонето врати като на ламбо да се отварят нагоре. Някой да знае кой може да ги направи и телефони и цени...! Благодаря!
Отговори

sauber снимка sauber 31 август 2008 - 17:23

Китове се продават в Германия, скъпи са, а вратите след време " увисват "...
Има една Калибра такава съм виждал, наистина е ефектно, но не знам дали някой в БГ започна да го прави това :)
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 31 август 2008 - 17:59

аз искам и да са с дистанционно и без дръжки отвън...! Интересно е дали има в БГ. АЗ сега ще пусна една тема и в тунингбг. Благодаря ти.
Отговори

doolettle снимка doolettle 31 август 2008 - 18:29

 mercedes_benz, на Aug 31 2008, 06:59 PM, каза:

аз искам и да са с дистанционно и без дръжки отвън...! Интересно е дали има в БГ. АЗ сега ще пусна една тема и в тунингбг. Благодаря ти.

има достатъчно компетентни по въпроса хора но зависи какво би заплатил за тоя кеф.
Само бих те посъветвал да не ги правиш да се отварят като на мерца от аватара ти щото е доста неудобно.
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 31 август 2008 - 18:41

 doolettle, на Aug 31 2008, 04:29 PM, каза:

има достатъчно компетентни по въпроса хора но зависи какво би заплатил за тоя кеф.
Само бих те посъветвал да не ги правиш да се отварят като на мерца от аватара ти щото е доста неудобно.

ами колега кажи ги де са тези хора?! А що се отнася до аватара и мерцедеса не държа да са такива нека да се отварят нагоре пък всъщност няма значение!
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 31 август 2008 - 21:21

Във Варна имаше едно момче с калибра и до колкото си спомням беше дал около 2000 лв за да му ги сложат!Ако цената не те притеснява мога да пробвам да издиря някакъв негов номер за да говориш направо с него.Определено на тая калибра не ми изглеждаха много добре вратите.

П.С:И за едно ауди се сетих сега пак от Варна.
Отговори

жижо снимка жижо 02 септември 2008 - 14:41

1-свирене при скорост ,самия механизъм си има луфт които следователно се предава на вратата
2-вибрации заради луфта отново, евентуално ще почне да ти се преебава боята по края на вратата и калника
3-със те4ение на времето ще ти провисват вратите и ще трябва периоди4ен реглаж на тях
4-ще трябва да ти се удължат кабелите на инсталацията на вратите

и други дребни забележки които с те4ение на времето почват АДСКИ МНОГО ДА ДРАЗНЯТ

те ги продават и монтират звани и питай за цена :newsm05_41:

гр.София, кв.Лозенец
ул.Лозенска Планина 24




тел. 02 963 35 07
0896 614 043
0899 499 901
Отговори

oci снимка oci 03 септември 2008 - 17:01

Колега ето ти обява от tuning.bg :
тел: 0888649190
Skype : scitnic_ot_ada
Адрес : София , кв. Орландовци , ул. Димитър Гущански 19
®™FeNs TuNinG TeaM™®

Предлагам Lambo Doors за всякъкъв вид леки коли , , цената е 600лв за комплект Сервиза предлага и монтаж цена: 300 лв .

Само да поясня че нямам никаква представа от тези хора и как работят, просто случайно видях обявата!
Отговори

Huko снимка Huko 05 октомври 2008 - 22:15

Аз мога да ти ги направя . Повече информация на ЛС
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 13 ноември 2008 - 08:45

Еее колеги та вие ме отказахте...!
Ще провисне ще свисти...! Аз искам колата да я използвам за всекидневна употреба и тъй като карам много (60000 км на година) не ми се иска след няколко месеца да си слагам пак обикновенни...! Ако има някой колега който си е сложил да сподели как се държат вратите даже ако може да ме повози и т.н.! Благодаря!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg