Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Термостат за Opel Corsa B

Гостcorsadrivers_* 10 януари 2015 - 13:27

Здравейте, колеги! Първо бих искал да попитам дали наистина имам нужда да сменям термостат, но според това, което прочетох в другите теми, а и на други места, със сигурност имам. Проблемът е, че колата ми почти не загрява.. В града както и да е. Но на магистралата за час и половина каране отлепва съвсем малко, аз знам, че е хубаво да е около 90. Веднъж като бях на ЕЛКОН едва едва достигна до 90 градуса за около половин час, така че по всичко личи, че има нужда от нов термостат. Колата е Opel Corsa B 1.4 i 16V - 90 коня бензин.
По-важният ми въпрос е какъв точно термостат трябва да взема. В този сайт http://www.autopower...-d12838c44.html ми излизат няколко предложения, но виждам, че цените са от 17 до 100 лева, бих се радвал, ако ми кажете каква е разликата между различните видове и кой би бил най-добрата опция (и по-точно грешка ли ще е ако използвам от най-евтините).

ПП: Това ми е трета регистрация във форума, тъй като всеки път като се регистрирам и мине известно време, след това не мога да пускам нови теми. Не съм спамил, не съм пускал и безсмислени теми, вероятно става въпрос за някакъв вид грешка, имате ли представа на какво се дължи?
Мнението беше редактирано от corsadrivers: 10 януари 2015 - 13:28
Отговори

sathv снимка sathv 10 януари 2015 - 13:50

който и да вземеш за около 50 лева все тая. Напоследък предпочитам Маале, че няма ментета и частите не се правят нейде из китай. Добър вариант е и Вернет.
Отговори

Гостcorsadrivers_* 10 януари 2015 - 14:01

Около 50 значи, ще имам предвид и марките, които ми посочи, благодаря.
Отговори

kalin09 снимка kalin09 10 януари 2015 - 16:53

...
Мнението беше редактирано от kalin09: 22 август 2017 - 21:08
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg