Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Попитайте за сервиз или магазин в Пловдив!

mcfistell снимка mcfistell 16 октомври 2009 - 12:05

 senco, на 16 Oct 2009, 12:27, каза:


Според сервизния какулатор на сайта на Стефанов смяната на ангренажен ремък при тях за Корса Б 1,7Д е 230лв http://services.stef...lt.aspx?mid=A10. Цените от калкулатора са актуални.
Ако те устройва цената и идеш при тях те съветвам да изпринтираш офертата от калкулатора, защото правят допълнително мисля че 5% отстъпка :clapping: .
Мнението беше редактирано от mcfistell: 16 октомври 2009 - 12:08
Отговори

kockata снимка kockata 26 октомври 2009 - 07:50

Колеги споделете за добрите сервизи на Опел в Пловдив,къде сте останали доволни и къде са ви изработили.Мисля че е важно да се знае от всички!
Отговори

senco снимка senco 27 октомври 2009 - 12:41

:newsm05_41: ...стефанов... обявиха ми една цена ...вкарвам колата ...след малк идва дилърчето....ама това ..ама онова..тя била с климатик ...и айде още 120 лева ...е как да стане .... иначе са любезни !!!


 kockata, на 26 Oct 2009, 7:50, каза:

Колеги споделете за добрите сервизи на Опел в Пловдив,къде сте останали доволни и къде са ви изработили.Мисля че е важно да се знае от всички!
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 октомври 2009 - 12:53

Грешен раздел!

EDIT by Shades: Колеги, моля пишете си в главната тема за сервизите. Разделът за Пловдив е само за срещи и други интересни мероприятия. Сливам хвърчащите теми!
Отговори

kikaha снимка kikaha 29 октомври 2009 - 07:38

колеги моля помогнете имам проблем с електрониката на "бабата" -ходих на едно място хората смениха една букса/не давала добър контакт/ колата се оправи за два дена и пак не върви. иска ми се да отида при човек който ще огледа нещата обстойно ще провери платки кабели и т.н. за да се оправи колата.къде в пловдив да стане това
Отговори

kockata снимка kockata 30 октомври 2009 - 07:50

колега в кичука зад раионното има сервиз на опел там ще ти помогнат гаранция
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 05 ноември 2009 - 13:34

Здравейте колеги,някой знае ли сервиз в Пловдив в който проверяват антифриза за наличност на изгорели газове.Колебая се за издухана гарнитура на главата.Предварително благодаря.
Отговори

kocak снимка kocak 08 ноември 2009 - 11:54

Колеги,дайте едно инфо за магазини за Опел части в Пловдив(качествени и евтини :61: :mhihi: )

Колеги,ако може да ми кажете и някакви морги за Опел части,които са по заредени/с Опели/ и са на по-прилични цени частите? :mhihi:
Отговори

mikman снимка mikman 09 ноември 2009 - 16:25

Някой да знае къде продават гуми Hankook?
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 10 ноември 2009 - 16:40

 Rosen Popov, на 05 Nov 2009, 13:34, каза:

Здравейте колеги,някой знае ли сервиз в Пловдив в който проверяват антифриза за наличност на изгорели газове.Колебая се за издухана гарнитура на главата.Предварително благодаря.


Opel Stefanov-наскоро ходих,10 кинта...
Отговори

emamata снимка emamata 10 ноември 2009 - 23:49

Такаа,накой сеща ли се къде може да продават качествени крушки Филипс за фароветe(H7).Мисля да заложа на тях за сега.Ще съм благодарен.
Ако ме ориентирате и за цена,ще съм много благодарен та чак може и да почерпя :mhihi: .
Мерси на отзовалите се....
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 11 ноември 2009 - 00:04

Магазин за автоаксесоари точно до автомивка "Румекс" на бул. Източен.
Оттам си закупих крушки Филипс и съм доволен от качеството и обслужването.
Отговори

Вълов снимка Вълов 14 ноември 2009 - 11:23

Колеги някой знае ли добър сервиз в пловдив в който запълват драскотини на автостъкла и горе долу каква е цената?
Отговори

Гено снимка Гено 08 декември 2009 - 18:05

 stepo3, на 26 May 2009, 9:18, каза:

Как така не се ориентира, караш по Васил Априлов към КАТ. Само направо. Пресичаш кръстовището на бул.България (Практикер). Продължаваш към КАТ, но не завиваш наляво за самия пазар, а продължаваш за излизане от Пловдив (към Голямоконарско май се казваше). Точно след ъгъла на гимназията ТХВП и точно преди бензиностанцията (по спомен червена) завиваш надясно, където преди беше Сервиз Стефанов. Оттам само направо докато стигнеш едно като двор и там навътре има хале :) Успех!

а някакъв телефон евентуално, да се уговоря първо?
Отговори

stepo3 снимка stepo3 08 декември 2009 - 19:14

Колега, загубил съм някъде визитката...ако изпадне ще ти напиша номера, дано да не стане късно...
Отговори

angelo861 снимка angelo861 16 декември 2009 - 18:57

Здравейте колеги ,(малко предистория) паркирам си днеска колата на един платен паркинг и отивам да си върша работата.Като се върнах какво да видя , един човек стои до колата ми и започна да ми обяснява как правил маневри и ме чукнал.Беше ми счупил задния ляв стоп , изкарал бронята от щипките и оставил следа от неговата броня върху мойта.Разбрахме се без да викаме КАТ даде ми някой лев.Та колата ми така или иначе си има някоя друга драскотина , а пък бронята не е за боядисване и реших да я пастирам.Непознавам такъв майстор в град Пловдив , затова ви моля да ми препоръчате някакъв майстор който знаете , че си знае от занаята и да му я закарам да я полира.
послепис : Задължително е майстора да работи в град Пловдив.
Благодаря предварително :devil-smiley-019: .
Мнението беше редактирано от angelo861: 18 декември 2009 - 12:55
Отговори

Kodjeikov снимка Kodjeikov 05 януари 2010 - 17:37

Здравейте.
Ако може да ми кажете няколко места в Пловдив където продават аксесоари и други работи. Моята кола е Vectra A GT от 1990г.
По специално ми трябва предна решетка, преден десен мигач, странично дясно стъкло (електрическо).
И други.. Искам малко да си пооправя колата да не изглежда като ****.

Благодаря предварително :)
Мнението беше редактирано от Kodjeikov: 12 януари 2010 - 14:03
Причина за редактиране:: Колега, слях ти темата с тази за сервизи и магазини в Пловдив. :))
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 05 януари 2010 - 18:00

Здравей, колега!
Относно частите - поразгледай раздел "Продава" - Частни обяви, там
има доста нещица за Вектра А, ще си намериш мигач и решетка.
А за стъклото - машинката ли ти трябва само, твоята не работи?
Поздрави!
Отговори

Vas снимка Vas 23 януари 2010 - 20:12

Къде в Пловдив могат да ми сменях крушките на врътките на парното, защото не ми светят?
Ако някой колега разбира, също е вариант. Естествено ще си платя колко трябва..
Отговори

teddko снимка teddko 10 февруари 2010 - 00:08

Здравейте колеги искам да попитам може ли да ми препоръчате добър тенекиджия да си закарам кадета да го направят както трябва.Имам за смяна единия праг и две вежди.Искам да ми се направи само до грунд.Аз ще си го китвам и боядисвам.Ако някои си е правил колата някъде където е останал доволен нека пише.И съответно колко му е струвало.Мерси предварително
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg