Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Петък, 12.01 - "Родопска къща"

Тази тема е заключена

Жоро снимка Жоро 12 януари 2007 - 13:16

xcalibur, на Jan 12 2007, 11:31 AM, каза:

Жоро ориентацията познавате ли го?
Заведението се намира точно до поликлиниката. От УНСС към зала Христо Ботев се пада в дясно.
 

Е ти па сега от другата страна го гледаш...
Много хубаво си го обясних...
Отговори

kaka снимка kaka 12 януари 2007 - 14:09

Преди малко говорих с Верчето, известна също и като EUPHORIA - каза, че ще закъснее, ама ще дойде :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 12 януари 2007 - 14:26

kaka, на Jan 8 2007, 10:16 AM, каза:

2. Който се запише и не дойде... още не сме измислили какво ще му е наказанието.
3. Който не се е записал, а дойде - плаща сметката на цялата компания :tongue:
 

Кака, я по-добре ме пиши и мен, че не ми се плаща цялата сметка, а така или иначе още не е измислено наказание за неявяване :16V:

Mixi, на Jan 12 2007, 08:29 AM, каза:

Цитат

Аз може би ще съм с кола...ако дойда

това беше тънак намек :3:
 

Я ми обясни какво намеквам, че на мен не ми става ясно :16V: :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 12 януари 2007 - 15:00

Неам РаВеН, на Jan 12 2007, 02:26 PM, каза:

Mixi, на Jan 12 2007, 08:29 AM, каза:

това беше тънак намек  :16V:

Я ми обясни какво намеквам, че на мен не ми става ясно :flag: :3:

Тя не прави разлика между намек и казване...
Отговори

Mixi снимка Mixi 12 януари 2007 - 18:36

Жоро, на Jan 12 2007, 09:55 AM, каза:

blue-jujka, на Jan 12 2007, 03:06 AM, каза:

Жоро, разбрах, че сте щели да минете да вземете и мен, с микси  :dancin:
май верно трябва да почна да пия пак за да разбирам хората, щот оная вечер когато се прибирахме с Микси от нея разбрах че ще е с кола щот не пие, ама няма пробс ще мина да Ви взема ако трябва на 2 пъти..



да ама Микси си промени мнението ще пие :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 12 януари 2007 - 18:44

Mixi, на Jan 12 2007, 06:36 PM, каза:

Жоро, на Jan 12 2007, 09:55 AM, каза:

blue-jujka, на Jan 12 2007, 03:06 AM, каза:

Жоро, разбрах, че сте щели да минете да вземете и мен, с микси  :dancin:
май верно трябва да почна да пия пак за да разбирам хората, щот оная вечер когато се прибирахме с Микси от нея разбрах че ще е с кола щот не пие, ама няма пробс ще мина да Ви взема ако трябва на 2 пъти..

да ама Микси си промени мнението ще пие :flag:

Малеееее, уеуеееееее въх...
Няма проблеми ша Ви возя аз като трезвеник...
Малките и еднакви живи ли са?
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 12 януари 2007 - 18:59

е на отиване поне се надявам и ти да си трезвен!!!!! иначе по-добре и аз да карам ...... сефте :flag:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 12 януари 2007 - 19:00

Аз ще съм с кола за съжаление но ще тръгна към 9 от зона б-19, някой ако иска да ми пише л.с. да го метнем по път :16V: :flag:
Отговори

iavor снимка iavor 12 януари 2007 - 19:28

Бе тука един Агент ми се обади тъй,че след като се наработя ще дойда,но ще бъде след 21:30....може ли?
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 12 януари 2007 - 19:50

Бройте ме за двама ееей!! в 9 и малко сме там :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 12 януари 2007 - 21:13

Елате повече...аз се оправям и тръгвам!
Отговори

kaka снимка kaka 13 януари 2007 - 05:44

Я, прибирам се чак сега, и няма никакви отзиви от вечерта?! Не мога да повярвам!!

Добре де, ще разкажа аз :3:

Събрахме се на уреченото място в уречения час. Някои от записалите се за участие не дойдоха, но то си е за тях. Ние, останалите, хапнахме, пийнахме, кой повече, кой по-малко, послушахме доволно гайдаря и певицата, след което наскачахме на хората - главно Добри и аз. По случайност там се оказа и една приятелка, с която не се бяхме виждали от 2 години :flag: с една видинска компания, която се развихри на хората. Точно се навих да се уча на едно гръцко, Добри а-ха да го пусне за пореден път, за да стана и аз - като загрявка за гръцкия уикенд, и станахме да ходим на танци. След последвалото кратко умуване, целокупната група с малко разпаднали се елементи, отишли да спят (еййй, а май на Митко метана забравихме да звъннем да му кажем къде сме... чак сега се сещам :16V: ) нахлухме в Jim Beam. Завзехме едно сепаре и литрова водка, както и солидно парче от дансинга. Потанцувахме, някои пийнаха подобаващо... А аз.. приятел в нужда се познава. Много :16V: за доверието, което ми оказа Димо :3: Тръгнах без кола, а сега една зелена калибричка спи кротко пред блока :icon1_rolleyes:

Акула, предаде четата с водката, вкъщи има близо половин литър за :3:

Чакаме някоя и друга снимка от Нервния :3:
Отговори

Mixi снимка Mixi 13 януари 2007 - 14:55

МНого весело си изкарахме ейййй! :beer:

Таз .. пазих ти място .. ама ти си несериозник :unsure:! Другия път да не се сърдиш :mhihi:
Отговори

dobitc снимка dobitc 13 януари 2007 - 16:03

Радвам се,че съм успял да допринеса малко за доброто настроение на компанията.Надявам се,че доброто настроение се е прехвърлило и в другото заведение,което част от групата е посетило и прекарването на вечерта е било на ниво.Извинявам се,че не успях да дойда и аз,но и при мен купона продължи до много,много късно.Поздрави на всички. :unsure: :mhihi:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 14 януари 2007 - 00:04

Снимки - утре, че съм си на Врацалево и ми е мнооооооогооо муден нета. :) Иначе беше весело, макар че аз нещо не бях в настроение.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 14 януари 2007 - 00:27

аре не се правете - давайте да гледаме! (то не че не сме ви виждали де)
Отговори

Taz снимка Taz 14 януари 2007 - 10:58

Mixi, на Jan 13 2007, 02:55 PM, каза:

Таз .. пазих ти място .. ама ти си несериозник :unsure:! Другия път да не се сърдиш  :mhihi:
 

Сори, че не дойдохме с хибридния, но имахме друга работа.
На другата "извънредна" среща ще бъдем налице :beer:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 14 януари 2007 - 15:05

Мдаа, супер яко както винаги, в среда сме заедно, у неделята пак, по кръчмите пак заедно, аве еееей, писна ми да ви гледам начи :beer: :2bg: Аз за първи път бях в Родопската Къща и останах много приятно изненадан от кръчмето.. :2bg: към колегата dobitc!! Некои пийнаха повечко, други по-малко, едни захапаха фафлите след 2то малко :2bg: , други захапаха.... аве подобаващо продължение направихме и в ретро салона на ЖимБим, танци манци, нещо и много се разгорещиха страстите по едно време ,с Марто/ :beer: / не пресушихме зелените ябълки в литровката ама нивга не е късно :beer: :mhihi: и какчето покара калибричката, ее ама мноу :beer: Васи за тва че ме спаси от нея.. че много товар ми се събираше за вечерта, а и виж в каква приятна ситуация те е вкарало Калито :beer:
Ае, до нови срещи :beer: :beer: :beer: :beer:

яя, некви снимчици съм имал :unsure: :2bg:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


А останалите къде се скатавате ве, я драснете по един ред :beer:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 14 януари 2007 - 15:38

мдам срещата беше от добре - на горе. Тези които не дойдоха, могат само да съжаляват, а тези които бяха там, могат само да искат повече. Някои пийнаха по-малко, някои пийнахме повече :unsure:
и ви предлагам от днес да съгласуваме излизането за следващия петък или събота ИЛИ петък и събота :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 14 януари 2007 - 16:14

Akulski_Cali, на Jan 14 2007, 03:05 PM, каза:

с Марто/  :2bg:  / не пресушихме зелените ябълки в литровката ама нивга не е късно :beer:  :beer: 
...
и какчето покара калибричката, ее ама мноу  :beer: Васи за тва че ме спаси от нея.. че много товар ми се събираше за вечерта, а и виж в каква приятна ситуация те е вкарало Калито :beer:
 

Стъклото зелена ябълка, както вече ти казахме, вехне от мъка в камерата :mhihi: А на мен още ми е смешно, като се сетя за опулената физиономия :icon1_eek: на Миташкия :2bg: ама ако беше дошъл, както беше писал, нямаше да е толкова изненадан :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg