Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Някой с Оп Ком

Alferus снимка Alferus 19 май 2022 - 15:47

Може ли да ми препоръчате някой с Оп Ком който разбира нещата? Намирам се в София
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 19 май 2022 - 17:13

Първо кажи кaкъв е проблема. Аkо е за грешки нещо, можеш сам без ОП-ком да ги видиш, понеже виждам, че си написал в профила Astra H.
Отговори

Alferus снимка Alferus 19 май 2022 - 20:00

Колата е Опел Астра H 1.9 CDTI 150кс. Имам съмнения, че ми е изгоряло таблото! Тази сутрин ставам и давам на контакт таблото не свети! После установих, че аварийните и климатика и те не работят! Бушоните са проверени всички са здрави
Отговори

k opel e снимка k opel e 19 май 2022 - 20:48

Едва ли с опком ще си решиш въпроса. Това са три вериги, които нямат общо по между си. Само схеми и мултицет. И задмултицетно устройство. За да се предпазиш от вкарване на още повреди, по добре иди при Иво Майки.
Отговори

Alferus снимка Alferus 19 май 2022 - 21:52

Може ли да ми дадеш някакви контакти с въпросния човек? Благодаря
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 19 май 2022 - 22:34

И аз мисля, че това е проблем с инсталациите някъде и трябва мерене.

Опитай да отваряш и затваряш вратите в различен ред, включително и багажника, защото съм чувал за подобни магарии, които се оказват някъде окъсени инсталации, в някои случаи, не във всички.
Просто пробвай да видим ще има ли някакъв резултат.

Също смятам, че няма да "намериш" нищо с него оп-ком в този случай. Може би да не се свърже с някой модул и да насочи към неговата инсталация примерно, но това може да значи, че оп-кома е каплав, не е 100% гаранция. Трябва самият кабел да е проверен и работещ както трябва.
Мнението беше редактирано от Д-и-м-о-в: 19 май 2022 - 22:37
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg