Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Камерите... не са шега работа :/

Moonlord снимка Moonlord 01 февруари 2007 - 11:54

инциденти & престъпления @ vbox7

Аз лично съм потресен... Къв зуум вадят тея камери направо лошо ми стана :/ Един приятел бачка в Лирекс и ми обясняваше кви били мега, аз не му вярвах много, ама сега вече си мисля, че не ме е парзалял :/
Отговори

sheko снимка sheko 01 февруари 2007 - 12:00

Мислете какво вършите..... поне в центъра :dancin:



P.S внимавай за авторските права hihi :tongue:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 февруари 2007 - 12:03

Особено около Червилце :25: :25: :25: Не не направо не е истина, оня с Джипа кво направи... И съм сигурен, че си е тръгнал безнаказано... Тва е БГ РЕАЛИТИ... :25:
Отговори

fanatic снимка fanatic 01 февруари 2007 - 12:10

Днес обаче на камерите видях един който вчера ми наряза предна дясна гума. Сега ще видим какво да го правя. Става дума за камерите на ООН
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 01 февруари 2007 - 12:13

Moonlord, на Feb 1 2007, 12:03 PM, каза:

Особено около Червилце  :25:  :25:  :25: Не не направо не е истина, оня с Джипа кво направи... И съм сигурен, че си е тръгнал безнаказано... Тва е БГ РЕАЛИТИ...  :25:
 

откъде си сигурен че си е тръгнал безнаказано?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 февруари 2007 - 12:19

Желязков, ти се едно живееш в друг свят... На всички ни е ясно какво е това нещо България... Тея с черните джипове са сами на пътя и всички им пречат, правят си каквото си искат и изобщо не им пука... Кво, ще му напишат акт, който така и няма да плати в крайна сметка :25:
Отговори

Иво снимка Иво 01 февруари 2007 - 12:22

Ми те продължават да си паркират перпендикулярно точно пред червило. Случвало ми се е да има задръстване през ноща, а то някакъв си паркирал джипа и запушил Освободител.

А за камерите - зуума е як. Тея с тревата направо ги заковаха
Отговори

ГостKadett-GSI_* 01 февруари 2007 - 12:38

ами какво да се прави,..трябва да внимаваме, че тез пингели вече ни следят яката :25: :25: :25:
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 01 февруари 2007 - 13:13

Хахахахахахаха пичовете с чадела как ги бастисаха хаехаехехахехее
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 февруари 2007 - 13:38

Хахаххаа, тия с Тревора верно как се наиграха :25:
А там от Военния, Пацо, когато ти се обадих и ти отиваше към Червило, сешиисе? Е тогава бех на балкончето, точно до светофара ииииии такоа, добре, че се не видях в тва клипче :ph34r:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 февруари 2007 - 13:44

Аааа недей да лъжеш :25: :25: :25: Отивах си в нас :icon1_cool:
Отговори

Иво снимка Иво 01 февруари 2007 - 15:21

Moonlord, на Feb 1 2007, 02:44 PM, каза:

Аааа недей да лъжеш  :25:  :25:  :25: Отивах си в нас  :icon1_cool:
 


Ти в Червило ли живееш :25:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 01 февруари 2007 - 15:24

Аве тоя с черния джип къв наглец дееба!!! Аз ако бех куката ше го спуках от бой тоя недорасляк!!! :2angry1: Пък нека после ме накажат! Секи ден ги гледам таквиа идиоти от прозореца на офиса! За такива книжката в кофата и колата конфискация в полза на държавата! :25:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 февруари 2007 - 16:05

xcalibur, на Feb 1 2007, 03:21 PM, каза:

Moonlord, на Feb 1 2007, 02:44 PM, каза:

Аааа недей да лъжеш  :25:  :25:  :25: Отивах си в нас  :icon1_cool:
 


Ти в Червило ли живееш :25:
 

Не, преди живеех срещу червило, сега живея срещу нас :3: :icon1_rolleyes:
Отговори

Иво снимка Иво 01 февруари 2007 - 16:06

Moonlord, на Feb 1 2007, 05:05 PM, каза:

xcalibur, на Feb 1 2007, 03:21 PM, каза:

Moonlord, на Feb 1 2007, 02:44 PM, каза:

Аааа недей да лъжеш  :25:  :25:  :3: Отивах си в нас  :icon1_cool:
 


Ти в Червило ли живееш :25:
 

Не, преди живеех срещу червило, сега живея срещу нас :3: :icon1_rolleyes:
 


Нали знаеш, че срещу червило е градинката на Кристал :25:
Отговори

iavor снимка iavor 01 февруари 2007 - 17:05

Мене един бакшиш на същото кръстовище преди 2-3 месеца слезна да ме гони по абсолютно същия начин...е да ама изеде 2-3 дръжки железо...баш с пълнитела :25: :25: ...не ги разбирам тия хора...аз винаги правят път на пешеходците ебаси,нали и вички сме пешеходци всъщност-тия се едно са се родили в кола да им *** мамата...и тия дето търпат да ги бият и тех не ги разбирам пък вообще :25: :25:

Моя случай що нещо не истича полицая...ако ида дали ще ми дадат да разгледам...що не са потърсили бекшито,а и да са го потърсили мен що не ас ме питали дали искам да заведа иск...то така кел файда ебаси.;..
Отговори

Тони снимка Тони 01 февруари 2007 - 20:38

А дали в цялата страна камерите са с такъв зуум и качество :thu: и как известяват за нарушението,щото мене ме пишете изгорял...
Отговори

vassil_bk снимка vassil_bk 01 февруари 2007 - 21:13

ANTHONY, на Feb 1 2007, 08:38 PM, каза:

А дали в цялата страна камерите са с такъв зуум и качество :thu:  и как известяват за нарушението,щото мене ме пишете изгорял...
Ми пращат ти повиквателно за най-близкото РПУ да отидеш да им дадеш афтограф на фотото дет са ти направили :thu:
Отговори

Тони снимка Тони 01 февруари 2007 - 21:18

:thu: А в какъв период ,damn...
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 01 февруари 2007 - 21:22

Няколко неща ми направиха впечатление.
Невероятното увеличение на тея камери.
Оня колкото и да ми разправя, че не ми се бъркат в личния живот ... мисля, че всеки от нас може да си направи сам извод от това филмче.

Във една нормална държава оня с джипа куката трябваше да го сгъне от бой, на земята ръцете отзад, белезници и у районното където да престой от минимум от 24 часа, след което да бъде съден по бързата процедура за квото се сетят (по възможност повече неща), нарушаване на обществения ред, побой над гражданин, създаване на опасност за пътното движение и квото още може, след което да си ходи у затвора да го *ибат в гъза другите затворници и да помисли преди да повтори!
А оня педал полицая ше ми ходи небреже да си поговори с него ... като с приател видиш ли...

На мен понеже ми се случи подобно нещо (аз в ролята на пешеходец) с една к*рва, на зелено на пешеходната пътека обърса мене и жената. Аз и сритах бричката докато минаваше при което с цялата си наглост ми излиза от колата и се зъби и обижда.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg