Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

18.12.05

Тази тема е заключена « Prev

Дамян снимка Дамян 16 декември 2005 - 10:31

Нека пуснем нова тема,че се обърках вече.
Един си измил двигателя,друг скоростната,друг гориво,еее,нямам намерение да бадем единички тази неделя.Постарайте се,ако ли не ще взема някои хорица.
Приемам молби. :flag:
Отговори

Emporio снимка Emporio 16 декември 2005 - 17:45

:beer: :flag:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 16 декември 2005 - 17:47

Emporio, на Dec 16 2005, 05:45 PM, каза:

хахахахе много ясно ,че няма да пали, че ще я буташ, то иначе,ако всичко е наред ще трябва да се появиш в неделя  :flag:

<{POST_SNAPBACK}>


тоя път злобната ти забележка ме вбеси, щото не може да закараш здрава кола и да ти върнат куп желязо на колела, дано не ти се случва, да видиш тогава дали се шегувам............
Отговори

Emporio снимка Emporio 16 декември 2005 - 18:24

:beer: :flag:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 16 декември 2005 - 20:01

Emporio, на Dec 16 2005, 05:45 PM, каза:

crazy_baby  Днес, 11:23 AM Публикувано на: #89 


не ме бройте
изних си двигателя на колата и сега тя не иска и да чува да се движи
някой да продава пушка, че искам да ида на автомивката и да ги метна наред
някой ако има идея от кво може да е - приемам съвети всякакви - не е делкото - гаранция, сухо е...........обаче не ще да се форсира и се дави и кабели не са - сичките 4 цилиндъра си работят нормално - свещите и те са ок ..............
уф нинам, ако измислите нещо казвайте, че вече съм адски бясна и ше я бракувам ако продължи да ме нерви - живота на баба Яга е във ваши ръце 



хахахахе много ясно ,че няма да пали, че ще я буташ, то иначе,ако всичко е наред ще трябва да се появиш в неделя  :flag:

аре бе ко сте се запретеснявали за неделя, колкото толкова , важното е да сме повече от 2-3 коли,но и тогава пак не е лошо :)
така, че неделя GO GO GO !!! :beer:
<{POST_SNAPBACK}>

Вие пък ходете да помогнете на момичето - оправете и колата! Кво е тва кавалерсто никакво!...
Отговори

Emporio снимка Emporio 16 декември 2005 - 20:25

:beer: :flag:
Отговори

Мишо снимка Мишо 16 декември 2005 - 22:40

Emporio, на Dec 16 2005, 09:25 PM, каза:

...
С удоволствие ще и помогнем,винаги има кандидати,които да предложат помощ, но никой не знае коя е , откаде е и как да и помогнем тогава  :flag:
имаше предложение да я вземат за срещата в неделя,но незнам не се е чуло да се е съгласила:flag:  :beer:
<{POST_SNAPBACK}>
....


Галине, верно прекаляваш с базиците към crazy_baby, ама с гореказаното съм склонен да се съглася :beer:
И все пак е дама, малко повече уважение :beer: и.... яко :beer: :beer: в неделя :beer: :thu:
Отговори

Dexter снимка Dexter 17 декември 2005 - 06:15

вий тука на чат го обърнахте, бах ва :beer:
не искам да звуча като админ или да се правя на такъв ама ........ :beer: :beer:
и стига сте правили предварителни теми за неделя
като мине неделята и като има снимки ще се направи тема ..... само бла бла бла бла сега :flag:

ае неделя всички там ..... щот ще глобяваме вече неявилите се безпричинно ...... и на следващата среща ще ги караме да черпят :flag:
Отговори

Дамян снимка Дамян 17 декември 2005 - 09:14

Dexter, на Dec 17 2005, 06:15 AM, каза:

вий тука на чат го обърнахте, бах ва  :flag:
не искам да звуча като админ или да се правя на такъв ама ........  :beer:  :beer:
и стига сте правили предварителни теми за неделя
като мине неделята и като има снимки ще се направи тема ..... само бла бла бла бла сега  :beer:

ае неделя всички там ..... щот ще глобяваме вече неявилите се безпричинно ...... и на следващата среща ще ги караме да черпят  :beer:
<{POST_SNAPBACK}>


Аве,бай :flag: ,ако няма тема,как ще разбираме дали ще има нещо неделите.Ама и ти си един АДМИН :beer:
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 декември 2005 - 10:07

AstraFan, на Dec 16 2005, 11:40 PM, каза:

Emporio, на Dec 16 2005, 09:25 PM, каза:

...
С удоволствие ще и помогнем,винаги има кандидати,които да предложат помощ, но никой не знае коя е , откаде е и как да и помогнем тогава  :beer:
имаше предложение да я вземат за срещата в неделя,но незнам не се е чуло да се е съгласила:flag:  :beer:
<{POST_SNAPBACK}>
....


Галине, верно прекаляваш с базиците към crazy_baby, ама с гореказаното съм склонен да се съглася :beer:
И все пак е дама, малко повече уважение :sup: и.... яко :thu: :beer: в неделя :thu: :sup:
<{POST_SNAPBACK}>




:thu: :crazy: :thu: :beer: :sup: :puke: :beer: :flag:
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 декември 2005 - 10:10

Dexter, на Dec 17 2005, 07:15 AM, каза:

вий тука на чат го обърнахте, бах ва  :beer:
не искам да звуча като админ или да се правя на такъв ама ........  :beer:  :beer:
и стига сте правили предварителни теми за неделя
като мине неделята и като има снимки ще се направи тема ..... само бла бла бла бла сега  :flag:

ае неделя всички там ..... щот ще глобяваме вече неявилите се безпричинно ...... и на следващата среща ще ги караме да черпят  :flag:
<{POST_SNAPBACK}>




тук съм абсолютно съгласен с теб :beer:
неделя имаш една фафла от мен :)
Отговори

Дамян снимка Дамян 17 декември 2005 - 10:51

тук съм абсолютно съгласен с теб :flag:
неделя имаш една фафла от мен :)
<{POST_SNAPBACK}>
[/quote]

ААА,така ли стана.
:beer: добре тогава,няма да пишем преди неделките,което ми се струва тъпо.Ще изоставаме значи.
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 17 декември 2005 - 11:33

еееее усрахте се :)
имам решение на проблема.... :bou:
трябва да се направи една тема "преди 18.12.2006" и "след 18.12.2006"
:flag: :jumpers:
1600Д Какво стана с въпросната червена корсичка? Ако има проблем нещо да помогнем да я качим ?
Отговори

yasmania снимка yasmania 17 декември 2005 - 12:34

Аве трябва да си има тема преди срещата за да се надъхат хората и някой ако ще пропусне да може да си каже..или да се коментира часа или мястото евентуално.
А после- като мине датата, всеки проверява пак в темата какво е станало, нали???? :flag:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 17 декември 2005 - 12:37

и аз съм на това смение :flag:
Отговори

Дамян снимка Дамян 17 декември 2005 - 13:04

yasmania, на Dec 17 2005, 12:34 PM, каза:

Аве трябва да си има тема преди срещата за да се надъхат хората и някой ако ще пропусне да може да си каже..или да се коментира часа или мястото евентуално.
А после- като мине датата, всеки проверява пак в темата какво е станало, нали???? :flag:
<{POST_SNAPBACK}>

МНОГО,АМА МНОГО :beer: :flag: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :thu:
Отговори

s@so снимка s@so 18 декември 2005 - 08:25

Днеска нарамвайте веригите.. и в 19:30 всички на Star power-a :beer: :flag: :flag:
Отговори

Дамян снимка Дамян 18 декември 2005 - 08:39

Честит да ВИ е първият як сняг.
Тази вечер ще има шоу,само да мога си извадя колата,че е паркиранана в :flag: градинката
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 18 декември 2005 - 09:05

ооо днес хард обстановката... :)
айде до 19:30 :flag:
Отговори

Гостstyki_* 18 декември 2005 - 09:45

Аз ще доида с автодруса че с тия летни гуми отпред не ми се рискува.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg