Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Опел уикенд Варна

Тази тема е заключена

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 07 юни 2007 - 12:36

 Оги, на Jun 7 2007, 01:19 PM, каза:



Какоооо, мене некой ке ме ъпдейтни уи в първия пост? До довечера ще кажа дали няма да съм +1 място.
Отговори

kaka снимка kaka 07 юни 2007 - 12:50

 p0ckata, на Jun 5 2007, 10:05 PM, каза:

АААА и ралито от колко часъ почва ???

И аз това питам все още.

 yo_ko, на Jun 7 2007, 12:37 PM, каза:

P S За Калиакра и ние сме навити ,даже и за ботаническата в Балчик !

Струва ми се, че в крайна сметка може да има 2 групи - една за ралито и една за Калиакра. Сега говорих с Жоро, имало е организирано ходене до носа от санаториума, но той не е отишъл, за да отиде с нас!
Отговори

kaka снимка kaka 07 юни 2007 - 13:13

 chill, на Jun 7 2007, 02:07 PM, каза:

Малко инфо...

Чудесно :icon_rolleyes: Значи аз предлагам следното: събота да е ден за екскурзии и обикаляне насам-натам из района, а в неделя да гледаме състезанието и след това - който откъдето е. Така програмата ще е най-пълна.
Отговори

kaka снимка kaka 07 юни 2007 - 15:56

Значи от София сме 5 коли по мои сметки:

Метановица
бай Митьо
бугатия, който в крайна сметка ще пътува с нас, но не знае дали и коя от вечерите ще е с нас на бунгалата
chill и брат му с двете коли

Някакъв сборен пункт? :icon_rolleyes:
Отговори

Мишо снимка Мишо 07 юни 2007 - 17:48

Аз за петък вечер отпадам на 100% :ban: Днес следобед разбрах, че вечерта в петък ще съм до 3 сутринта на инсталация на Румънската граница (Кардам).... Да му :wub: .... За събота съм 100% че ще мина да се видим :opel_forever: и пием по едно, но най-вероятно няма да оставам на бунгало ами ще се прибера (т.е. трезвената ми приятелка ще ме прибере :wub: ). Също така 100% в сряда на 13.06. съм ви на гости на ЕКО у шопско :wub:

П.П. Последен ъпдейт.... Моя милост, Ясен и Ники ще останем в бунгалце за съботата :icon_rolleyes:
Отговори

Оги снимка Оги 07 юни 2007 - 18:12

Ае Кака, шо не регулираш списъка ... аз там гледам :icon_rolleyes: И за снимките ко ше кажете :opel_forever:

Аз, живот и здраве, ще замина петък вечерта към 12 т.е ако дойдете по-рано мога да ви заведа.
Иначе ... ето линк
http://bgmaps.com/services/maps/redir.asp?...58c678e935c480d . Червения път е пътя към Бургас, от Варна се излиза през моста. Карате само направо и след има табела "Долен Близнак" (да не я объркате с "Горен Близнак") и мааалко по-напред (където е самия завой) има друга "Комплекс Камчия". Пресечката е една и съща, просто 50-тина метра по-напред се разклонява наляво за Близнаци и надясно за Камчия. Хващате дясното и карате надолу докато влизете в комплекса и непосредствено след това има една пресечка в дясно ... там си има табела на която пише "Sirena",
Публикувано изображение
завивате там и следвате табелите, те водят до до бунгалата. Минава се през гората и има бая разклонения ама ако следвате табелките няа да се изгубите :ban:
Отговори

Владко снимка Владко 07 юни 2007 - 20:57

Ний също направо събота ще идваме, след състезанието. За петък май няма смисъл да бием път :icon_rolleyes:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 08 юни 2007 - 00:43

 Оги, на Jun 7 2007, 07:12 PM, каза:

...ще замина петък вечерта към 12 ...

Какче - сам съм, други няма...

Ти накъде ще заминаваш бе сладур...? Да не би по Астрич? Мога ли да разчитам на туй дет говорихме?
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 08 юни 2007 - 02:59

събота разходки и ... мероприятия в района се надявам да съм на линия, за информация и заявки Симеон 0898495640 :)
Отговори

bugatti снимка bugatti 08 юни 2007 - 06:17

идееемммм :icon_rolleyes:
Отговори

Magelan снимка Magelan 08 юни 2007 - 07:42

И в крайна сметка колко човека се събраха да знам дали и аз да идвам:)?
Отговори

kaka снимка kaka 08 юни 2007 - 08:08

Няма значение - идвай, да сме повече :jumpers:

Айдееееее, не останаааааааа! :ole: :opel_forever: :icon_rolleyes: :kotva:
Отговори

Celica снимка Celica 08 юни 2007 - 08:11

 ..., на Jun 8 2007, 07:17 AM, каза:

идееемммм :wub:


вземете ме и мен дееее :opel_forever: :ban: :icon_rolleyes: :sad-smiley-050:
Отговори

Дамян снимка Дамян 08 юни 2007 - 08:12

Нека се включа и аз с идването
Отговори

iso снимка iso 08 юни 2007 - 08:15

I'm in too. За днес едва ли, но утре 100%. :opel_forever: :icon_rolleyes:
Отговори

Оги снимка Оги 08 юни 2007 - 08:45

 Бай ти Митьо, на Jun 8 2007, 01:43 AM, каза:

Ти накъде ще заминаваш бе сладур...? Мога ли да разчитам на туй дет говорихме?


Ае никъде няма да ходя бе ... ваш съм :opel_forever: Можеш да разчиташ естествено.
Айдее не остана ... временцето се оправи напълно, към 30 градуса е :icon_rolleyes:
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 08 юни 2007 - 13:06

Последно групата от София кога тръгва ?Уточнихте ли се за час или още е висящо ? :opel_forever:

PS Кака, да ми призвъниш като потеглите :icon_rolleyes: плиис
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 юни 2007 - 13:57

 Celica, на Jun 8 2007, 06:11 AM, каза:

вземете ме и мен дееее :icon_rolleyes: :opel_forever: :ban: :sad-smiley-050:


Ко се са праишшшш :wub: Сякаш някой та е принудил да не си тук лятото хехе :wub:
Отговори

kaka снимка kaka 08 юни 2007 - 14:04

 yo_ko, на Jun 8 2007, 02:06 PM, каза:

Последно групата от София кога тръгва ?Уточнихте ли се за час или още е висящо ? :ban:

PS Кака, да ми призвъниш като потеглите :icon_rolleyes: плиис

Ами ние последно няма да тръгваме в пакет. Бай Митьо ще тръгне към 5 и ще ни настига по трасето, а ние с Метановица в 4 сме се събрали, натоварили и тръгваме. Бугатия има още 1-2 неща да свърши и после чакам включване дали ще се пакетира с нас. Аз след 15 минути напускам сградата на офиса :wub:

Йоко, няма да забравя :opel_forever:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg