Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Искам да си купя Vectra A, но искам съвет ...

Оги снимка Оги 19 октомври 2007 - 10:27

 David Core, на Oct 19 2007, 11:24 AM, каза:

ще посабера 2-3-4 месеца някакви пари и ще си взема направо нещо гарантирано


Da' right choice :angry:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 19 октомври 2007 - 14:03

 David Core, на Oct 19 2007, 11:24 AM, каза:

в крайна сметка ще си карам старото кадетче въпреки, че сега е времето в което започват да се предават доста неща .... ЕДНОВРЕМЕННО ((((:

И пооправи Кадета, за да можеш и от него да вземеш някой лев. Така ще имаш повече пари за хубава Вектра.
Отговори

David Core снимка David Core 19 октомври 2007 - 14:56

ооо незнам дали трябва да го оправям наистина му е кофти положението исках да му сменям джанти боята кърпене малко да го направя лош .. обаче 1 седмица ми трябваше да разбера че няма никакъв смисъл в това

предпочитам да го поддържам докато не сабера някакви по значителни суми за normal кола и после да го продаря :bou:

наистина има доста да му се прави а и се оказа че в момента се движа с 3 и половина цилиндъра .. той баща ми м иобясни че нещо не му е окей компресия или не помня какво беше и че може да се оправи но и че ще е скъпо. Да не говориме за раждата по задните калници която не е много навътре но се вижда и дразни ... да не говориме че яде масло колкото и гас :angry:
Отговори

Оги снимка Оги 19 октомври 2007 - 15:06

Виж имаш ли интерес към нещо такова тук
Отговори

ascona_16d снимка ascona_16d 19 октомври 2007 - 16:00

колега, ако те интересува имам една аскона в добро състояние. в момента не мога да кача снимки, но при интерес 0887715047 Асен
Отговори

vectra_rules снимка vectra_rules 19 октомври 2007 - 20:56

Да кажа и аз - като горд собственик на Vectra A.Събери си някоя стотинка още и си вземи по-читава,щото такава и без това много трудо се намира.Не ги слушай тези,дето ти разправят "Аз за 400 лв. ще я направя кукла".Просто не знаят за какво иде реч - главните ремонти + дреболии = МНОГО ПАРИ.Казвам ти го изцяло от личен опит,защото и аз едно време търсех кола за малко пари.Лошото е ,че в БГ такива са само тези,които са вече за МОРГА.Така,че отваряй си очите на четири за някоя изгодна оферта и събирай парички.Щото иначе само ще се разочароваш.Късмет!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg