Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Пак сменяме номерата на колите

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 25 февруари 2008 - 15:37

така какво предлагате ? Преврат? да свалим правителството ? Вие и коя армия ? :thu:
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 25 февруари 2008 - 15:54

Абе тряя да има риплей на 1997-ма :thu:
Отговори

Miro снимка Miro 25 февруари 2008 - 16:00

Докато живеем в мутренска държава-все така ще ни клатят.Докато аз с кадета нямам права пред оня с новата Х5-ца,какво очакваме?Това е тема,която е мнооого дълга.Май наистина трябва да има :thu:!
Отговори

Hind снимка Hind 25 февруари 2008 - 16:05

Колеги беше ясно че ще стане така! Според мен знаеха че ще ни приемат през 2007 сътветно побързаха да наложат смяна на "старите" номера до 2005 ли беше?? Разбира се те нямаха "флагче"..
ии сега ново 20 -естествено флагче трябва да си има!
Еми мога да кажа само едно да му :non: :thu: :beer: :beer: :thu: :61: :thu: ....другото което е че ако сега не е задължително то съм сигурен че до година 2 след влизането в сила на новите номера ще го направят задължително - е нали трябва се пълнят джобове!!!! :thu: :cen: :cen: .Както ше стане и с новите лични карти ...бях чел в dnes.bg , че щели към 50-100Е да струват..../дано се бъркам за цената но не бяха евтини за БГ стандарта на живот/...
Айде със здраве!!

 DanZKi, на Feb 25 2008, 03:54 PM, каза:

Абе тряя да има риплей на 1997-ма :non:

Може и да има като гледам накъде вървят нещата.... :thu:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 февруари 2008 - 16:17

Смяната не е задължителна, дори и да се пътува в чужбина, препоръчителна е само...
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 25 февруари 2008 - 16:28

Нали вече сме регистрирани, не може ли да им предложим на "умните глави" вместо да ни сменят номерата да отпечатат само синята лента с надпис BG и да ги продават на символична сума по граничните пунктове!?? Ама не ставааааа.... Нали по цялата верига - производители /кой ли ги прави тези нови номера?/, КАТ, Банки /за превода на сумите за заплащане новите номера/ и т.н. трябва да се прави пачка, а тя от стикерчета не може да стане толкова дебела. Така че за мен това е истината - някои хора както и преди 2 години искат за наша сметка да си правят за пореден път /абе то си е всеки път/ пачките!!! И както казваше един да не го споменавам - Вервайте ми! Рано или късно тези нови номера ще станат задължителни!!!
Отговори

deforse снимка deforse 25 февруари 2008 - 16:33

За сега не е задължително - ОК. Ама аз на това не вярвам. Ще стане задъже като стой па глдай. 100%. Но поне за сега не е прито нищо, нито закон, нито ПМС, нито нищо.
А за другото - и аз да им е*а .........
Отговори

SkiGeorgi снимка SkiGeorgi 25 февруари 2008 - 19:05

 boro72, на Feb 25 2008, 02:00 PM, каза:

 VectraB, на Feb 25 2008, 01:52 PM, каза:

Ми да ! И в Гърция половината Номера са им от стрите. Като си сменят Колите тогава им слагат Нови !
Като пръдне някой от ЕС, Ние веднага се насираме !
Такива Дупелизци като българите Няма. Само по форумите и на думи сме много силни ! :dummy:

Аре са па на тебе българите са ти виновни.Като не си Дупелизец кво правиш тогава по въпроса...Винаги ше се намери някой умник дето народът му е виновен...


Абсолютно съм съгласен с колегата boro72!!!К'во съм виновен аз, че някой иска да си направи пари от цялата тая работа???

По-натам по темата.Нещата се изпуснаха още със смяната на жълтите, черните и там к'вито номера имаше.На мен вече ми омръзна да ме правят на будала с фрази от сорта на: "В Европа е така!" "Европейският така иска"...Конкретно за номерата навсякъде в ЕС има и стари, и нови номера.Всеки ден една сурия народ висеше пред КАТ за смяна на табели, опашките бяха километрични и всеки псуваше.Е, тук е мястото да задам въпроса:Що не отидохте пред парламетна да извиете опашката и да поискате отмяна за това решение???Най-елементарното нещо е да се пусне някаква подписка.А къде е СБА?Чии интереси защитава този съюз или и той вече гледа да му се наброят парите?

Между другото с предишната смяна хавата беше същата.В началото нямаше да има смяна на номерата и после...ха сега всички номера трябва да са нови.Да видим дали историята ще се повтори!
Отговори

VectraB снимка VectraB 25 февруари 2008 - 19:31

 DanZKi, на Feb 25 2008, 02:54 PM, каза:

Абе тряя да има риплей на 1997-ма :dummy:

Мен ако ме питаш, трябва да има replay на 89-90 година.
Отговори

Maiky снимка Maiky 25 февруари 2008 - 19:53

 VectraB, на Feb 25 2008, 07:31 PM, каза:

 DanZKi, на Feb 25 2008, 02:54 PM, каза:

Абе тряя да има риплей на 1997-ма :dummy:

Мен ако ме питаш, трябва да има replay на 89-90 година.


Трябва повторение и на двете, взети заедно!!! И на всеки 10г по едно повторение за припомняне! Само си лаем по единично и те ни клатят. Сега ще видите и с данъците какво ще е!!! По община??? Е няма такава простотия!!!
Отговори

stan4o снимка stan4o 25 февруари 2008 - 20:51

. Докато сме такива ОВЦЕ, ще ни боцкат по всички дупки... е тва ми хареса но за сьжеление е така тука има да си лаем утре всички ще сме пред кат с паричките у джеба и така после пак на компа е тва онова и живота продьлжава едни богати други вече не чак толкоз но никои няма да направи нищо това е ние сме наи не организираната нация просто няма такава друга а тук за национализьм нещо чета те ни изпиха живота те национализьм ма аи
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 25 февруари 2008 - 20:59

 Maiky, на Feb 25 2008, 07:53 PM, каза:

 VectraB, на Feb 25 2008, 07:31 PM, каза:

 DanZKi, на Feb 25 2008, 02:54 PM, каза:

Абе тряя да има риплей на 1997-ма :dummy:

Мен ако ме питаш, трябва да има replay на 89-90 година.


Трябва повторение и на двете, взети заедно!!! И на всеки 10г по едно повторение за припомняне! Само си лаем по единично и те ни клатят. Сега ще видите и с данъците какво ще е!!! По община??? Е няма такава простотия!!!


Абсолютно сте прави!!! А за данъците няя кво да говорим.....тяхната :clap:
Отговори

devin81 снимка devin81 25 февруари 2008 - 21:25

Цялата далавера с тези номера приятели си е държавен рекет. :dummy:
Отговори

ГостTORA_* 25 февруари 2008 - 21:34

май май в тая държава всичко което не е задължително след време става ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.тея регистрационни номера ще ги правим като винетките.. шарени, хубави с 99 печата и 98 картинки :dummy:
Отговори

drmapty снимка drmapty 25 февруари 2008 - 22:38

Помня, че Алекси Стратиев в едно интервю каза, че ще се дозалепя стикер със звездичките на ЕС върху нашето знаме. :dummy:
Отговори

Hind снимка Hind 26 февруари 2008 - 07:41

 zheleznia, на Feb 25 2008, 04:28 PM, каза:

Нали вече сме регистрирани, не може ли да им предложим на "умните глави" вместо да ни сменят номерата да отпечатат само синята лента с надпис BG и да ги продават на символична сума по граничните пунктове!?? Ама не ставааааа.... Нали по цялата верига - производители /кой ли ги прави тези нови номера?/, КАТ, Банки /за превода на сумите за заплащане новите номера/ и т.н. трябва да се прави пачка, а тя от стикерчета не може да стане толкова дебела. Така че за мен това е истината - някои хора както и преди 2 години искат за наша сметка да си правят за пореден път /абе то си е всеки път/ пачките!!! И както казваше един да не го споменавам - Вервайте ми! Рано или късно тези нови номера ще станат задължителни!!!


Да така е ще станат задължителни....а относно документите в България както и регистрационните номера ги изработва някаква Американска фирма доколкото знам.
Прав е баща ми като казва че работим за западняците... :clap: :clap: :dummy:
Има нещо интересно в цялата верига...аз наскоро преригистрирах моята бангия....и човека от когото я купих Веднъж е платил номера....след това Аз плащам пак номера. Представете си че тази същата кола се преригистрира в 4-5 различни Области - е ако тва не е мародерство здраве му кажи....е*ати няма такава мошеническа държава в света сигурен съм!!!
Отговори

Gladiator_BG снимка Gladiator_BG 26 февруари 2008 - 08:25

Усещам как ще стане като с историята за зимните гуми че били задължителни ... маха ти с червената палка ... представя се учтиво и ти забива въпроса защо още си със старите номера ... ти кат незнаеш че не е задължителна подмяната ... хъката мъката ... айде двайсет лева минус от семейния бюджет ... хах ... кат ги помна тея "задалжителни зимни гуми" и мен са опитаха да ма издялкат мамка им ...
Отговори

deforse снимка deforse 26 февруари 2008 - 13:34

Докато не го обнародват в ДВ не плащаме НИЩО. Ако ни спрат и се заяждат за това - да го духат. Що се отнася до онародването ако не следиме ДВ (99% от нас) то поне по новините ще гокажат.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg