Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Рали България 2010 част от WRC

GT 51 снимка GT 51 12 юли 2010 - 01:05

Имам още около 1000 снимки и 100 клипа....ако някой има интерес...да ми пише на Л.С. :newsm05_41: :love_opel: :sad:
Отговори

Stenli_ снимка Stenli_ 14 юли 2010 - 12:44

Имаше една дизелова астра която се отличаваше драстично от останалите автомобили с липсата на зверски рев. На старта пусна 35 метра димилки. Как успява да догони тези времена с този дизел? 
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 14 юли 2010 - 18:03

http://vbox7.com/play:e41e0e28

Едно и от мен
не е много добро качество, с телефона го правих.


Втори ден на Пещера-Добра вода сутринта ( в 9:36 ) трабваше да тръгне Себастиян, ама
замалко да отменят и този етап заради публиката ( Българи )
и хеликоптера им пиукаше и стюардите им казваха и се молиха "дръпнете се моля ви само три метра назад иначе отменар етапа"
не. не се местят хората карат се с оргнизаторите...шибан народ сме.
пуснаха ги със няколко минути закъснение.

Това пред мен където е заградено с ленти първия ден едвам са разкарали хората от там.
Отговори

haljscho снимка haljscho 14 юли 2010 - 21:30

 Stenli_, на 14 Jul 2010, 13:44, каза:

Имаше една дизелова астра която се отличаваше драстично от останалите автомобили с липсата на зверски рев. На старта пусна 35 метра димилки. Как успява да догони тези времена с този дизел? 

Че кво толкоз чудно има.............. Те диизелите си вървят доста прилично......... :rasp:
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 14 юли 2010 - 21:45

 BOBSI, на 14 Jul 2010, 19:03, каза:

http://vbox7.com/play:e41e0e28

Едно и от мен
не е много добро качество, с телефона го правих.


Втори ден на Пещера-Добра вода сутринта ( в 9:36 ) трабваше да тръгне Себастиян, ама
замалко да отменят и този етап заради публиката ( Българи )
и хеликоптера им пиукаше и стюардите им казваха и се молиха "дръпнете се моля ви само три метра назад иначе отменар етапа"
не. не се местят хората карат се с оргнизаторите...шибан народ сме.
пуснаха ги със няколко минути закъснение.

Това пред мен където е заградено с ленти първия ден едвам са разкарали хората от там.



не е лошо клипчето . . .на него се вижда една фенка с камофлажен панталон с едно фото голямо снимане,голямо фокосиране на бегачките. :rasp:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 15 юли 2010 - 23:36

ааААа
те беха двама
един мъж отдругата страна на мен...по едно време гледам нещо взе на клЕчи и снима
а той видЕл една пЪчела и явно е позирала и доста снимки й нащрака.

хубаво беше...жалко че скоро не се очаква да се върнат WRC- тата.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 15 юли 2010 - 23:41

Днес четох едно интервю с Джордж Янакиев дето казва , че си е свършил работата перфектно , и се надява 2012 г. пак да сме домакини на Най-Великия Шампионат...а дано....ама не ми се вярва...бах ти...още са ми пред очите ... :newsm05_41: :newsm05_41: :mhihi:
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 15 юли 2010 - 23:55

 BOBSI, на 16 Jul 2010, 0:36, каза:

ааААа
те беха двама
един мъж отдругата страна на мен...по едно време гледам нещо взе на клЕчи и снима
а той видЕл една пЪчела и явно е позирала и доста снимки й нащрака.

хубаво беше...жалко че скоро не се очаква да се върнат WRC- тата.



пусни и твойте снимки тогава да видим ква фото сесия си направила.
Доста усилено фокосираше минаващите коли.
Отговори

Totogada снимка Totogada 16 юли 2010 - 11:47

Хареса ми ралито като цяло ...много се радвам за третото място на Петър :mhihi: (точно това стана, което му пожелах лично на Акрополис 2009 - подиум на рали България :) ) Части от публиката ...и част от охраняващите полицаи просто нямаха място край етапите - някой не знаеха изобщо за какво са дошли тцтцтц :newsm05_41:
Дали ще сме домакин през 2012 ...по скоро не It's almost certain that Bulgaria will be a one-off, as there are no plans to bring it back in 2012.
Отговори

fanatic снимка fanatic 16 юли 2010 - 12:48

Ще бъдем домакини на балканиадата в Швеция. Това рали не стана и като цяло беше слаба организацията.... но това се знаеше още преди да почне. Жалко, защото имаме не лоши пилоти....
Отговори

GT 51 снимка GT 51 18 септември 2011 - 20:26

....малко снимки от Ивайло Шаклев, за което му благодаря... :icon_wink2: :drinkin:
http://lollyn.snimka...ria-2010.621746
Мнението беше редактирано от GT 51: 18 септември 2011 - 20:27
Отговори

GT 51 снимка GT 51 18 септември 2011 - 22:57

....снимките са уникални, само забележете кой са подписва на моята каска..... :newsm05_41: <_< :drinkin: <_<
................................Световният шампион............ <_< <_< :drinkin:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg