Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Ето какво е истински тунинг

MUTE снимка MUTE 07 февруари 2008 - 10:51

Колата е направена изцяло от HEED-91 :bravoo:
Какво да кажа то се вижда-Кола за месец Февруари 2008г. на Schmidt

http://felge.de/inhalt/galerie/picture.php...dm_08_02_01.jpg

Описано е какви части са използвани зада се получи този ефект !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Надявам се да се виждат все по често такива коли в България.
Мнението беше редактирано от beos: 07 февруари 2008 - 16:23
Причина за редактиране:: Корекция на заглавието
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 07 февруари 2008 - 10:57

Виждал ли си я наживо?? Сега??? По принцип и от близо, май не :ph34r: Има мноооу по добри машини, с оптичен да не говорим двг. тунинг..
Отговори

Оги снимка Оги 07 февруари 2008 - 10:58

Що бе .. ко и има. Аз като я гледах беше доста добре направена
Отговори

MUTE снимка MUTE 07 февруари 2008 - 11:04

Да виждам я постоянно сега е в процес на подобряване.Ще я видиш как ще изглежда още по добре !!!!!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 февруари 2008 - 11:20

Димо виждали сме я на Божурище миналата година на тунинг шоуто. Мен лично ми допадна много. Но беше с други джанти. Хубава е, личи си, че е правена с качествени неща!
Отговори

ki4arata снимка ki4arata 07 февруари 2008 - 11:21

човека си я кара,като крадено балканче и сега се възобновява,за това изглежда зле.иначе не мисля че са много по-качествено направените коли.не са правени компромиси с качеството на частите,само квалифицирани хора работят по нея и мисля че си личи
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 07 февруари 2008 - 11:26

 Scorpion_BV, на Feb 7 2008, 11:20 AM, каза:

Димо виждали сме я на Божурище миналата година на тунинг шоуто. Мен лично ми допадна много. Но беше с други джанти. Хубава е, личи си, че е правена с качествени неща!

Явно съм я улучил в окаян външен вид, ще се РАДВАМ да я видя в перфектен!!
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 07 февруари 2008 - 12:11

 MUTE, на Feb 7 2008, 10:51 AM, каза:

...Колата е направена изцяло от HEED-91 :bravoo: ...

Колата я гледах докато се работеше още, прави я Радо. Просто има уникални ръце този млад момък. Наистина беше перфектна когато стана. Прав си, много е и"З"тински този тунинг.
Отговори

Stranger снимка Stranger 07 февруари 2008 - 12:17

Хубава е, семпличка, не е нещо радикално...джанти с бордче, малко риегер, малко опц...хубава е немога да го отрека, но можеше да и се придаде малко повече индивидуалност...
Отговори

MUTE снимка MUTE 07 февруари 2008 - 12:31

 Бай ти Митьо, на Feb 7 2008, 12:11 PM, каза:

 MUTE, на Feb 7 2008, 10:51 AM, каза:

...Колата е направена изцяло от HEED-91 :bravoo: ...

Колата я гледах докато се работеше още, прави я Радо. Просто има уникални ръце този млад момък. Наистина беше перфектна когато стана. Прав си, много е и"З"тински този тунинг.


Да Радо за мен е най-добрия, и моита кола я е правил и сам мно доволен.
Отговори

ickko снимка ickko 07 февруари 2008 - 12:54

Хубава е няма спор. И все пак на Ванката OPC-то ми харесва много повече :drive:
Можеше просто да изкопират от неговата, за да е наиЗтина най-добрата :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 февруари 2008 - 13:16

 ickko, на Feb 7 2008, 12:54 PM, каза:

Хубава е няма спор. И все пак на Ванката OPC-то ми харесва много повече :drive:
Можеше просто да изкопират от неговата, за да е наиЗтина най-добрата :bravoo:


Тука според мен не се търси ОПЦ оригинален вид а нещо доста различно. Копирането не е оферта в случая. Предната броня е избрана според мен, защото по-добра за Астра Г оригинална няма, но съм сигурен, че ще я доработят.
Отговори

ickko снимка ickko 07 февруари 2008 - 13:22

 Scorpion_BV, на Feb 7 2008, 01:16 PM, каза:

 ickko, на Feb 7 2008, 12:54 PM, каза:

Хубава е няма спор. И все пак на Ванката OPC-то ми харесва много повече :drive:
Можеше просто да изкопират от неговата, за да е наиЗтина най-добрата :blink:


Тука според мен не се търси ОПЦ оригинален вид а нещо доста различно. Копирането не е оферта в случая. Предната броня е избрана според мен, защото по-добра за Астра Г оригинална няма, но съм сигурен, че ще я доработят.


Е да де ясно, аз се пошегувах за копирането :kuku: Не съм много-много фен на тунинг-а , но тази определено е направена с много вкус и съответно и ми харесва много . :bravoo: :drive:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 07 февруари 2008 - 14:30

Астрата определено е направена с много мерак :bravoo: :drive: :drive:

Само едно НЕ ми харесва на мен..."капачката от буркан", която е сложена вместо капачка на резервоара.

Лично мнение.

:blink:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 07 февруари 2008 - 15:44

Бояне, оплете се нещо ;) Хем не се търси ОПЦ вид, а нещо различно, а в същото време ЛУММА бронята... ми кво е? ОПЦ броня...
Отговори

Stoil снимка Stoil 07 февруари 2008 - 15:47

 Оги, на Feb 7 2008, 10:58 AM, каза:

Що бе .. ко и има. Аз като я гледах беше доста добре направена


ае чичка
нали бехма заедно там
как не можа да видиш тая кола къв кривак е
мене не ме кефи никак

п.с. ае научете се да пишете на бг. - пише се иСтински
Отговори

Оги снимка Оги 07 февруари 2008 - 15:52

 Stoil, на Feb 7 2008, 03:47 PM, каза:

ае чичка
нали бехма заедно там
как не можа да видиш тая кола къв кривак е
мене не ме кефи никак

п.с. ае научете се да пишете на бг. - пише се иСтински



С теб само на живо се разбираме май ..

НИЩО и нямаше на колата, гледах, гледах, пак гледах не можах да видя криво нито луфтове .. нищо :bravoo: Според мен колич разцепва и е направена мноо кадърно. Това са ми впечатленията от единствения път когато съм я виждал
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 07 февруари 2008 - 15:53

На мен лично ми харесват джантите, предната броня и стоповете. Праговете са стил бързи и яростни, а задната броня е може би най-масовият "ТУНИНГ", който се прави тук.. Добавка, която се използва за всякакви коли от жигули до С класи :bravoo: Не виждам нещо кой знае какво уникално тук... Може би джантите са единственото уникално в тази кола, защото не съм виждал други такива в БГ... Поне да бяха заковали някви по-яки апарати да пълнят 17ките......

Не искам да излиза, че хейтвам, просто изказвам лично мнение. Старали са се, изпипана е, но просто задната броня и праговете ми бъркат в г*$%#()...
Отговори

ГостTORA_* 07 февруари 2008 - 15:59

сори но на мен на нищо не ми блъска...какъв му е тунинга?само джантите леко изпъкват другото си е стандартния кич.. :bravoo:
Отговори

Оги снимка Оги 07 февруари 2008 - 16:01

 Moonlord, на Feb 7 2008, 03:53 PM, каза:

Не искам да излиза, че хейтвам, просто изказвам лично мнение. Старали са се, изпипана е, но просто задната броня и праговете ми бъркат в г*$%#()...


Точно :drive: Което е направено е станало добре. А да ти кажа честно досега от всичкия тюнинг дето съм гледал е мноооооооооооо голяма рядкост да ми харесат задна борня и прагове. Това все куца .. още повече као се търси нещо по-семпло . е тогава става ебаси зора, просто няма какво да се сложи. Общо взето и аз мсля кат Ицко, че от ОПЦ по убау нема и като човек има това за база и после другите се нещо им куца.
Общо взето това е и причината по моята нищо да не пипна .. не мога да избера нищо.
За джантите не си говорим :bravoo:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg