Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Zafira B и cd30-проблем?

IORDAN88 снимка IORDAN88 06 юни 2019 - 05:33

Здравейте колеги, след 6 години каране на Волво ето че пак се върнах на Опел. Сега по темата малко:
-Взех Зафира Б,че семейството се увеличи.Всичко много хубаво ама имам проблем с радиото и няколко човека не могат да го оправят .На всеки 30 сек пилка и пише "PROGRAM RADIO"
Пробвахме с няколко програми включително и оп ком,но само дава тази грешка и не позволява да се правят каквито и да е настройки.Изкарахме радиото да видим какво става и там с маркер пише Астра H и нищо друго.Цяла седмица чета тука за развеждане и женене и нищо не мога да разбера.Та кажете някой от Пловдив който според вас би направили нещо по въпроса или дайте някакво мнение какво да направя сам.
Другото интерено беше,че преди да изкараме радиото, на виндекодер излезна че трябва да е със сд30мп3 което явно е свалено и сложено това.Иначе радиото си работи,има си звук но другото интересно е като натиснеш Вс излиза само хронометър,а не ми се вярва да няма комп при условие,че имам автоматични фарове,чистачки и темпомат.
Давайте мнения какво да правя или при кого да ходя...
Мнението беше редактирано от IORDAN88: 06 юни 2019 - 05:36
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 06 юни 2019 - 08:21

Потърси колегата pacho_m
https://www.opelclub...?showuser=42576
Мнението беше редактирано от IvailoM: 06 юни 2019 - 08:23
Отговори

IORDAN88 снимка IORDAN88 07 юни 2019 - 08:43

Благодаря колега,писах му и чакам отговор. Сега след много ровене стана каквато стана. Взех друго сд30 от познат и оп да не повярваш всичко тръгна,спря да пилка работи си както трябва и изведнъж след около 1 мин изписа DISPLAY SAFE и до там.... Иначе другото си работи има звук не пилка но това дисплай сейф сега няма махане.Най-лошото е че като сложим старото хем пилка хем пише дисплей сейф! И ся на никъде!
Давайте мнение....
Мнението беше редактирано от IORDAN88: 07 юни 2019 - 08:44
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 07 юни 2019 - 09:06

Колега търси ПОМАГАЩ. Не знам това колко ще ти помогне но е ПОДОБНА ТЕМА.
Мнението беше редактирано от JorkataG: 07 юни 2019 - 09:29
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 07 юни 2019 - 15:55

 IORDAN88, на 07 юни 2019 - 08:43, каза:

И ся на никъде!
Давайте мнение....

На съвременните коли,гума за да смениш,си трябва компютърна диагностика!
Търси майстор!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg