Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Новата Зафира на метан ... инфо за нея?

MaXo снимка MaXo 09 май 2009 - 13:57

Някой да има впечатления от новата Зафира на метан?Интересува ме някой има ли такава от форума и как стоят нещата с обслужването и ... някви проблеми създава ли метановата система ... в сервизите на опел в час ли са с ремонтите по нея. И последно ... не, че е свързано конкретно с метановата Зафира ... но ме интересува на 3тия ред седалки има ли ограничение за теглото на пасажерите?Защото гледам, че за Туаран дават до 30 и нещо кг ... демек само за деца ... та и при Зафирата ли става само за деца на 3тия ред ... моля да не коментираме колко е неудобно ... имам си идея. :)
Отговори

Icemann снимка Icemann 10 май 2009 - 09:02

Четох 1 статия в Ауто Мотор унд Шпорт където сравняваха тази зафира но турбо версията със Зафира дизел. Крайното мнение беше, че е един много приятен и икономичен автомобил. Дизела като динамика е по-добър и то защото както казаха метановата версия има голяма турбо дупка. Иначе няма ограничение за нищо. Задното окачване е втвърдено и подсилено. Ако не си имал достъп до информация подробна, зафито има 4 бутилки с обща вместимост 21кг и 14л. бензинов резервоар.
Отговори

MaXo снимка MaXo 22 май 2009 - 13:36

А бе от нета съм изчел сигурно почти всичко за Зафирата ... обаче вече искам да тествам някоя. Вчера се обаждах в София Ауто да питам дали може да направя тест драйв на Зафира с метан ... а те ми отговориха, че не предлагат тест драйв ... имат налични ... но не ги дават за тест драйв хаха... и аз му викам на човека, че няма вариант да си купя кола, която не знам какво представлява ... само от четене и от реклами не става!!! Гола вода са тия там!!! Та, ако някой в този форум има такава Зафира ... или има познат, който може да ми даде за едно малко кръгче ... ще се радвам и ще почерпя за съдействието. 0886443793 или пишете тук на лични.
Отговори

FRYER снимка FRYER 22 май 2009 - 15:27

Това е което аз мога да ти помогна за тази Зафира колега,ето:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

А иначе за това,че са ти заявили,че няма възможност за тест драйв го оставям без коментар.На мен още ми звънят от Англия да ходя да покарам каквото си избера.....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg