Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Бургас

Протест срещу цените на горивата!

maxpein снимка maxpein 10 март 2011 - 11:02

Здравейте колеги! Из интернет пространството и в местната преса се тиражира протест срещу цените на горивата в цялата страна. За Бургас събитието е организирано за 13.03.2011 г. (неделя) от 12:00 часа на паркинга на Метро - Бургас. Информацията е доста противоречива т.к. из форумите на другите марки автомобили се посочва за Бургас същата дата 13.03.2011 г. но с друг час, а именно: 18:30 часа на паркинга на МОЛ-Бургас Плаза (на покрива). Аз лично смятам да се включа и да се опитам по този начин да изразя позиция, негативна позиция по повод случващото се с цените на горивата. Призивът ми е ако колеги от Бургас имат възможност да присъстват, да дойдат и да подкрепят протеста.
Ако някой има точна информация за събитието като час и място - нека сподели за да е по стриктна организацията и да се постигне масовост.
П.П. Съжалявам ако из форума има вече такава тема и ще помоля модераторите да затворят или преместят тази на точното място - аз лично не успях да намеря подобна.
Благодаря Ви и хубав ден.
Отговори

Joro_Iliev снимка Joro_Iliev 10 март 2011 - 22:46

Колеги това съобщение е от форума на Ауди Клуб Бургас, дано е от полза за всички, които се интересуват:

"Здравейте колеги,
Аз съм Иван Тодоров от бургаския Фолксваген клуб и съм се нагърбил с организацията по протеста на хората с "народни автомобили" Volks Wagen
Първо, молбата ми е да направим сбирката за протеста в 12.00 часа на паркинга на Метро.По-голям и удобен за да побере всички клубове, няма да ни се пречка навалицата от Мол-а.Събираме се по клубове и правим следния инструктаж.

Клуб Фолксваген + Опел отиваме на OMV Мираж,
Клуб Рено + Пежо отиват на Шел
Клуб BMW + Honda на Лукойл на Трапезица.
Ако има други клубове, на место ще се разпределим, кой с кого да се събере.
В 13.00 часа трябва да започнем да пристигаме на бензиностанциите.Идеята е да останем 30 мин на бензиностанция, след което се завъртаме, в 13.30 се изнасяме и VW отиваме на Шел, Рено на Трапезица, БМВ на OMV Метро.Следва още едно завъртане.Схемата е примерна, на место ще се уточним, кой накъде ще поеме.Молбата на колегите журналисти е да започне по-рано протеста, за да може да снимат и подготвят материалите за централните новинарски емисии в 19.00 часа.Освен това през деня ще ни видят повече хора.След протеста може да направим една почетна обиколка на града с включени мигачи и да се съберем на капаните, за да полеем добре свършената работа.Ако има нещо за уточняване, се обаждайте на мобилния ми телефон 0888 417 383 Иван.Ще помоля отговорниците по клубове да ми се обадят, за да стиковаме нещата.
Искам да помоля членовете на другите автомобилни клубове да копират този текст и да го публикуват в темата за протеста.Ако имате БГ знаменца, не е лоша идея да ги закачим по автомобилите.Поемам ангажимент да взема мегафона, за да се чува добре инструктажа.Ще има и мерки за безопасност, като спазване на дистанция, пътуване в колона без рейсърски изпълнения, любезно отношение към персонала на бензиностанциите.Те само работят там, не определят цената на горивата и други неща, който ще подпомогнат безапосното преминаване на мероприятието.Благодаря за вниманието."
Отговори

HellRell снимка HellRell 11 март 2011 - 20:26

ще се опитам да дойда
Отговори

Blaji снимка Blaji 11 март 2011 - 20:28

Аз съм там неделя 12.00 паркинга на Метро ще има ли други от форума ?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 11 март 2011 - 20:31

На 13 март, 12:00 ч среща на паркинга МЕТРО. Това е от страницата на протеста във ФБ за Бургас:

http://www.facebook....144629288933136
Отговори

JBuffon снимка JBuffon 11 март 2011 - 20:58

Там съм. Цените са непропускливо високи....
Отговори

Гостivankoo_* 12 март 2011 - 08:31

там ще сам вече карам със лепенките
Отговори

Blaji снимка Blaji 13 март 2011 - 15:18

Снимки от Бургас
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

mishodj снимка mishodj 13 март 2011 - 17:05

Здравейте и от Добрич!!!
Не видях колеги от Опел Клуб но къде да видя като бяха над 400 коли!
Ето и някой снимки
Публикувано изображение
Публикувано изображение

ето и клипове

http://vbox7.com/play:3c490051
Отговори

Doosdead снимка Doosdead 25 март 2011 - 20:19

Новото събитие е на 27.03.2011 год.Официалната страница е на www.gorivo.net-там има подробности за протеста има и раздел Бургас кадето има подробности как ще се проведе.За опелджийте(не само за тях)флаери имам в мен,който иска да заповяда......Яни Узунов 0889 630 404
Отговори

HellRell снимка HellRell 25 март 2011 - 22:27

Ето и от мен една табелка за тези които искат да си разпечатат, тъй като миналия път нямаше достатъч1но


http://dox.bg/files/dw?a=647881a54c
Отговори

Гостivankoo_* 26 март 2011 - 10:50

живот и здраве аз съм там на 100%
Отговори

ALIEN_Y2K снимка ALIEN_Y2K 27 март 2011 - 19:10

Клипче от протеста в Бургас
http://fotoface.eu/2...ivata-v-burgas/
Отговори

ALIEN_Y2K снимка ALIEN_Y2K 19 април 2011 - 21:10

Клип от протеста в Бургас на 16.04.2011 http://fotoface.eu/?p=247
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg