Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Събирания в Павликени

Тази тема е заключена « Prev

Milislavov снимка Milislavov 12 март 2008 - 12:13

Здравейте колеги,

Понеже Павликени няма отделен форум, а доколкото разбирам там често се правят подобни изпълнения, нека тук се пускат датите на събиранията там за да може колегите от целия регион да знаят кога и къде :)

Надявам се че темата ще е от полза на всички любители.

Ето и първото голямо събитие:

15.03.2008 / 21:00 - летището на Павликени - откриване на сезона с първите за годината гонки ! ! ! :blink:

Хайде колеги.. нека направим събитието по-голямо и по-значимо!!!
Очаквам мнения ... (който има винетка да не се скатава) :unsure: :blink:
Отговори

Eroucma снимка Eroucma 12 март 2008 - 12:30

Я даите някаква карта или обеснете откаде се стига до това летище защото не съм много запознат. :unsure:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 12 март 2008 - 17:27

 Eroucma, на Mar 12 2008, 11:30 AM, каза:

Я даите някаква карта или обеснете откаде се стига до това летище защото не съм много запознат. :unsure:


Ето карта предоставена ни от един приятел от Павликени:

http://www.snimka.bg...=170537&photo=8
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 12 март 2008 - 22:00

Асфалта добър ли е тамн за кошииии !?!? :blink: :unsure:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 12 март 2008 - 22:07

Mаи както варви може и ние от Габрово да ви навестим а?
Отговори

grozew снимка grozew 12 март 2008 - 23:19

Що толкоз късно бре.
На мен ми се ходи, ама по - ранен час не може ли да се оговори с павликенските френдове ?
Или ако не стане за там да вземем да се съберем тука, че отдавна се каня да ви запозная.
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 12 март 2008 - 23:30

Да колега и аз точно това си мислех да се сберем в по-ранен следобеден час ако може,защото да може да се видим и запознаем!!!!Нека колегите,които ще са ни домакини да дадат предложение и те!!!Поздрави на всички съфорумци! :unsure:
Отговори

Tank снимка Tank 13 март 2008 - 10:44

Може и по-рано да се появим?!?Даите предложение за некъф по-ранен час....Павликени-аиде измислете по-следобеден час за да се явим повече от Велико Търново,а както и виждам от Габрово(зли калибратори) :unsure:
Отговори

ickko снимка ickko 13 март 2008 - 11:06

На 15-ти е много вероятно да съм в Сухиндол, така че бих прескочил до Павликени, да ви'им дали па некой нема да излети на тва летище :unsure:
Отговори

Tank снимка Tank 13 март 2008 - 11:20

 ickko, на Mar 13 2008, 10:06 AM, каза:

На 15-ти е много вероятно да съм в Сухиндол, така че бих прескочил до Павликени, да ви'им дали па некой нема да излети на тва летище :blink:

Батка твоята кола стои на десктопа ми и на 2кв.м плакат на входа на офиса.АааАААаааалилуя брадър :unsure:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 март 2008 - 11:24

Колеги, то не пречи да се разберем за по-ранен час да се видим там и в 9 да продължим. Ама няма как колегите в последния момент да променят официалноя час. Аз лично преди 18:00 няма да мога да съм там, но както казах можете да се съберете и по-рано. Сигурен съм че от павликени ще има кой да ви посрещне както трябва.
Отговори

grozew снимка grozew 13 март 2008 - 11:56

Моето предложение е да се съберем на петрола към 15 часа (примерно), да пийнем по едно освежажащо кафенце и да го измислим за Павликени. Милиславов да уточни часа, че той го предложи пък и има координати на павликенските домакини.
П.П. Пък и сме в един клас с него.... тряа да са мисли по въпроса....... :unsure: :blink:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 март 2008 - 12:02

 grozew, на Mar 13 2008, 10:56 AM, каза:

Моето предложение е да се съберем на петрола към 15 часа (примерно), да пийнем по едно освежажащо кафенце и да го измислим за Павликени. Милиславов да уточни часа, че той го предложи пък и има координати на павликенските домакини.
П.П. Пък и сме в един клас с него.... тряа да са мисли по въпроса....... :unsure: :blink:


Колега, при мен проблема е следния - трябва да взема едни пари до края на седмицата, ама не е сигурно. Ако не ги взема - не мога да си купя винетка :( ... Иначе аз до 17:00 мисля ще съм зает в събота и чак тогава мога да тръгна.
Отговори

ickko снимка ickko 13 март 2008 - 12:38

 Tank, на Mar 13 2008, 10:20 AM, каза:

 ickko, на Mar 13 2008, 10:06 AM, каза:

На 15-ти е много вероятно да съм в Сухиндол, така че бих прескочил до Павликени, да ви'им дали па некой нема да излети на тва летище :sup:

Батка твоята кола стои на десктопа ми и на 2кв.м плакат на входа на офиса.АааАААаааалилуя брадър :unsure:


Е ... се'а... чак пък точно мойта :blink: :sup:

Иначе, аз сега чак виждам, че говорим за 21ч. , аз до това време мисля вече да съм си тръгнал за София, пък и к'во да правим по тъмниците там, то е неосветено летището :non:

Иначе ако организирате некво събиране местни, търновци, габровци и др. герои на летището посред бял ден не ми пречи да се разходя до там. :beer: Гледам в Търново добра сбирка бяхте направили :blink: Ако я пренесете на летището и е готино времето на 22.03 (примерно) ще дойда, пък и мога да доведа 1-2ма приятели с готини Орле-та :sup:
Отговори

Tank снимка Tank 13 март 2008 - 12:49

 Milislavov, на Mar 13 2008, 11:02 AM, каза:

 grozew, на Mar 13 2008, 10:56 AM, каза:

Моето предложение е да се съберем на петрола към 15 часа (примерно), да пийнем по едно освежажащо кафенце и да го измислим за Павликени. Милиславов да уточни часа, че той го предложи пък и има координати на павликенските домакини.
П.П. Пък и сме в един клас с него.... тряа да са мисли по въпроса....... :beer: :beer:


Колега, при мен проблема е следния - трябва да взема едни пари до края на седмицата, ама не е сигурно. Ако не ги взема - не мога да си купя винетка :( ... Иначе аз до 17:00 мисля ще съм зает в събота и чак тогава мога да тръгна.


[size=2]Ок де,аиде търновците да се съберем 18.00 на Петрол,да пием кафенце,бензинец или кои кото иска и от там заедно да потеглим за Павликенито.

 ickko, на Mar 13 2008, 11:38 AM, каза:

 Tank, на Mar 13 2008, 10:20 AM, каза:

 ickko, на Mar 13 2008, 10:06 AM, каза:

На 15-ти е много вероятно да съм в Сухиндол, така че бих прескочил до Павликени, да ви'им дали па некой нема да излети на тва летище :sup:

Батка твоята кола стои на десктопа ми и на 2кв.м плакат на входа на офиса.АааАААаааалилуя брадър :unsure:


Е ... се'а... чак пък точно мойта :blink: :sup:

Иначе, аз сега чак виждам, че говорим за 21ч. , аз до това време мисля вече да съм си тръгнал за София, пък и к'во да правим по тъмниците там, то е неосветено летището :non:

Иначе ако организирате некво събиране местни, търновци, габровци и др. герои на летището посред бял ден не ми пречи да се разходя до там. :cen: Гледам в Търново добра сбирка бяхте направили :blink: Ако я пренесете на летището и е готино времето на 22.03 (примерно) ще дойда, пък и мога да доведа 1-2ма приятели с готини Орле-та :sup:


Ся и аз неко бира да си изпрося дагоева....22далеч.... ш'го мислим кат наближи дагоева.
Отговори

ickko снимка ickko 13 март 2008 - 13:05

 Tank, на Mar 13 2008, 11:49 AM, каза:

Ся и аз неко бира да си изпрося дагоева....22далеч.... ш'го мислим кат наближи дагоева.


Епа 'убаво, щи взема една бира по пътя, само организирайте нещо :blink:
И освен, че 22-ри е далеч, на мен и Търново и Павликени са ми далеч, така че ако се разберем на 22-ри сутринта, може и да нема как да стане с идването ми :blink: Бе, как искате :unsure:
Отговори

grozew снимка grozew 13 март 2008 - 13:07

Цитат

Ок де,аиде търновците да се съберем 18.00 на Петрол,да пием кафенце,бензинец или кои кото иска и от там заедно да потеглим за Павликенито.


Съгласен съм.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 13 март 2008 - 13:38

Аз пак си мисля че е късен часът.
Пръво : Става тъмно , там не е осветено !!! Тъпо !
Втору : През деня ще можем да се разходим кафенца , крачмички .
Трету : През деня се ВИЖДА !!!

Примерно ако към 12-13-14 часът ще стане готино ще може някой друга гонка да си направим и да си видим колите ...
Отговори

Tank снимка Tank 13 март 2008 - 13:49

 Vectra_777, на Mar 13 2008, 12:38 PM, каза:

Аз пак си мисля че е късен часът.
Пръво : Става тъмно , там не е осветено !!! Тъпо !
Втору : През деня ще можем да се разходим кафенца , крачмички .
Трету : През деня се ВИЖДА !!!

Примерно ако към 12-13-14 часът ще стане готино ще може някой друга гонка да си направим и да си видим колите ...


И на мен ми е по-добре да е в по-ранен час,ама пи4овете си го праят за 21.00.
Да си се сберем в 18.00 на Петроля,догде са сберем и са урганизираме да тръгнем 4е стигнем там къде 19.00
Аре па ти ся ша заведеш гаджето на екскурзия до Павликенито.....мое нещо кърска ебън да та огрее :)
За гонка шти намерим некоо москвич-да са резнете :unsure:
Отговори

justifymylofe снимка justifymylofe 13 март 2008 - 14:57

ммм значи ще ни идвате на гости а ? мм много добре там ще съм ! ако някой има проблеми мога да помогна с нещо аз съм от Павликени и задължително ще присъствам на гонките ( само като публика :П )
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg