Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Корпус за ключ

Стойчо снимка Стойчо 15 октомври 2017 - 13:13

Здравейте, на единия ключ на моята астра Г е счупен щифта на корпуса, който закопчава едната част към другата, поради което когато загася колата и извадя ключа - едната част остава в ключалката, а другата в ръката ми. Искам да попитам възможно ли е да се вгради дистанционното и чипа във флип корпус, подобен на този: 2 Button Remote Flip Key Case For Vauxhall Opel Corsa Astra Vectra Zafira LO или трябва да ползвам такъв корпус Vauxhall Opel Astra G Zafira H - 2 Button Remote Key Fob Case Shell + Gasket Трябва ли да ходя на ключар за тази операция или е възможно и сам да се справя? Ето снимки на ключа:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

k opel e снимка k opel e 15 октомври 2017 - 13:24

Колега ми поръча кутийки за двата ключа от Алиекспрес. По-малко от кутия цигари беше. Паснаха идеално.
Колега от фейса предлагаше кутии със сгъваем ключ. Само се нарязва и се слага платката от стария. Кутии предлагат в ключарски сервизи за 11-15 лева.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 15 октомври 2017 - 20:40

На предишната ми вектра ползвах каноконлит гел за целта. Номера е да не прекалиш с количеството, за да може да се отвори безпроблемно когато се наложи.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg