Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!

Тази тема е заключена « Prev

say_nothing снимка say_nothing 07 януари 2008 - 00:07

ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СУПЕР ЩАСТЛИВИ!НАЗДРАВЕ! :clap:
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 07 януари 2008 - 00:25

Досега празнувахме ние (Йордановците и Божидаровците) на ред сте вие Ивановците, да сте живи, здрави и много късмет, щастие, успехи и много,много,много любов. Да ви е свято името и да се чува още поне хиляда години :clap:
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 януари 2008 - 00:26

Люси, първо да благодаря, понеже днес празнуваме доста народ...........
После да поздравя всички именници като им пожелая всичко най-най и много успехи през годината, както разбира се на всички да им е живо и здраво името!
:clap: :beer: :unsure: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :unsure: :beer: :beer: :beer:
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 януари 2008 - 02:41

Жужу да си ми жива и здрава, от щастие и радост да не се отървеш! Много успехи в професионален план и най-силно ти желая една истинска любов!!!!!!!!!И Винаги заобиколена от добри и верни приятели!!!!!!!! :clap: :beer: :beer: :bou: :bou: :bou:
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 януари 2008 - 02:43

Честит Имен Ден на всички колеги и приятели! Ивчо (david), johny_, Майки, Неравния, Жужката и останалите за които в момента не се сещам, бъдете живи и здрави! Много обичани и верни на опелчетата си :clap: :beer: :beer: :beer:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 07 януари 2008 - 06:51

Жане честит ти имен ден и от мен - много щастие , здраве и либоф - и нали знаеш тая година е високосна сватбите не са много желани :clap:
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 07 януари 2008 - 08:05

Честит имен ден на всички именници, желая ви много здраве, щастие и късмет. :clap:
Отговори

vectra снимка vectra 07 януари 2008 - 08:19

Честит имен ден на всички празнуващи
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 януари 2008 - 08:37

Честито на всички именници! Да сте живи и здрави! И от всичко хубаво по-много!

На бацко Иван - Нервния спешъл пожелание, да му стане ефтино да се вози с ОПЦ-то! :clap:
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 януари 2008 - 08:44

ЙеЙе йЕеееееаааа ААди честито на всички ИМЕННИЦИ ДНЕС,и тук имаме МНОГО такива , всички най- добри пожелания от сърце, да Ви е здраво името и да ви носи щастие и късмет.
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 07 януари 2008 - 09:18

Честит Имен ден на всички и от мен! Да ви носи само Хубави и радостни моменти туй прекрасно име и предлагам да отбележим подобаващо днес :o кой, както и където може
Айде Успех и внимавайте ! :bou:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 07 януари 2008 - 09:20

Благодаря ви мноу!!! и само да ви кажа, че до Март, Гаджони са дори много желани!!!! щи дам да прочетешш, за да се успокойш и да побързаш :bou: а мен не ме мисли, има време :dancin:
Отговори

Ачо снимка Ачо 07 януари 2008 - 09:49

да сте живи и здрави,позитивно настроени и с пари заляти :o
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 07 януари 2008 - 10:01

мерси,мерси :o
Отговори

kaka снимка kaka 07 януари 2008 - 10:12

Да добавя към списъка с именниците и Иво (ex-excalibur), Иван Шопов, Манолов и останалите, за които и аз не се сещам сега. Да са ви живи имената, да ги носят внуци и правнуци!
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 07 януари 2008 - 10:13

мерси за пожеланията :o
Отговори

Иво снимка Иво 07 януари 2008 - 10:16

Мерси за хубавите пожелания. И аз се присъединявам. Честито на всички именници. Живи, здрави, щастливи, късметлии и богати :o
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 07 януари 2008 - 10:38

Благодаря за пожеланията и също искам да честитя именния ден на всички съименници празнуващи днес! И както гласи една народна мъдрост - "Пилците се броят на есен, а хубавите хора на Ивановден" искам да пожелая на всички хубави хора и на всички техни близки и приятели весело изкарване на празника и НАЗДРАВЕ! :o
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 07 януари 2008 - 10:44

Името Ви Ванковци /и производните/ свято, днес да бъде то полято, с руйно вино,песни,танци,веселба и така чааак до сутринта!

и еспешъли за моя смрътен враг Вучьо Ваньо Нервния, измислих един файтон.. ъъъ файлетон, ъ ъмм: Докат' мляскахме лакумя, Докат' пиехми боза, Ти мъ гледаши лиубовну, Аз тъ гледах кат' коза, и за името ша ти пожелая, много здраве, берекет и малкия Ваньо да порасне кат Диарбекирски Баьонет :o
Отговори

Ambur снимка Ambur 07 януари 2008 - 10:46

Честит имен ден на всички, Ивановци и Ивайловци, абе на всички, които днес празнуват!
Пожелавам им здраве, много успехи, много любов и :o

Весело изкарване на празника :bou:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg