Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Автомивка ?

Branimir снимка Branimir 09 май 2009 - 04:22

5 пъти подред ходя на различни места и винаги имат пропоски и не ми харесва :( .. кажете вие къде ходите че белкем намеря хубаво място
Отговори

Corsa снимка Corsa 10 май 2009 - 02:19

и при мен е така колега ходя на различни от скоро ми хареса една в трошево ходих 3 пути но последният вътре не бяха я изчистили въобще дори задния пепелник не бяха го мръднали и в крайна сметка ще кажа че "САМ СИ Е НАЙ ДОБРЕ"
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 10 май 2009 - 10:12

Колега аз ходя на тази на бул. Сливница, преди светофара за Пфое мол.Добре чистят момчетата (безконтактно) и бързо се справят.Аз по принцип гледам винаги да им дам лев-два отгоре за "стимул" и засега винаги ми е харесвало как се справят.Самия аз съм много чуствителен на тема добро измиване, защото преди 7-8 години и аз работех на мивка :).Пробвай там ако не си вече, мисля ще останеш доволен!
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 10 май 2009 - 10:23

Еми аз тъй като летата бачкам на златните си я мия на Аладжата и без това ми е по път. Иначе за в случаите, когато нямам възможност да отида там си имам 25 м маркуч (живея на ниско) и и удрям една сапунка зад блока. Безсмислено е да се дават пари за нещо, при положение че сам ще си я измия по-добре :love_opel: Даже сега тъкмо отивах долу да и одаря една прахосмучка :3:
Отговори

Оги снимка Оги 10 май 2009 - 11:20

Да, всички са зле и вземат скъпо! Това е положението, мил съм си колата на минимум 20 различни места на цени м/у 8 и 20 за вънка/вътре и не бих препоръчал на никой нито една автомивка.
Отговори

Branimir снимка Branimir 10 май 2009 - 23:39

 martin_kolev, на 10 May 2009, 11:12 AM, каза:

Колега аз ходя на тази на бул. Сливница, преди светофара за Пфое мол.Добре чистят момчетата (безконтактно) и бързо се справят.Аз по принцип гледам винаги да им дам лев-два отгоре за "стимул" и засега винаги ми е харесвало как се справят.Самия аз съм много чуствителен на тема добро измиване, защото преди 7-8 години и аз работех на мивка :).Пробвай там ако не си вече, мисля ще останеш доволен!


дето е на Лукойл бензиностанцията ли ? ако е там аз сега там ходех последно .. хареса ми :) не е перфектно но е най-доброто засега
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 11 май 2009 - 09:12

 Branimir, на 11 May 2009, 12:39 AM, каза:

дето е на Лукойл бензиностанцията ли ? ако е там аз сега там ходех последно .. хареса ми :) не е перфектно но е най-доброто засега

Точно там!
Отговори

Сл@ви снимка Сл@ви 11 май 2009 - 15:47

 Branimir, на 09 May 2009, 04:22 AM, каза:

5 пъти подред ходя на различни места и винаги имат пропоски и не ми харесва :( .. кажете вие къде ходите че белкем намеря хубаво място


Батка аз съм много доволен от една автомивка,казва се "Радо" на околовръсното от военна болница посока кварталите ,намира се вдясно. Аз лично сум много доволен и вече само там ходя- 12лв вътрешно и външно безконтактно,а и момчетата много се стараят.
Опитаи там и пиши какво ти е мнението :love_opel:
Отговори

Branimir снимка Branimir 11 май 2009 - 18:14

 Сл@ви, на 11 May 2009, 04:47 PM, каза:

Батка аз съм много доволен от една автомивка,казва се "Радо" на околовръсното от военна болница посока кварталите ,намира се вдясно. Аз лично сум много доволен и вече само там ходя- 12лв вътрешно и външно безконтактно,а и момчетата много се стараят.
Опитаи там и пиши какво ти е мнението :love_opel:



днеска ходих в едни пясъци и е много изцапана обаче пък в сряда ще взимам новите 15ки и тогава смятам да се изхвърля и да я измия от всякъде .. вътре вънка препарати багажници подклници .. та ще ида там да видя :)
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 11 май 2009 - 19:02

Дето беше пирамидата лукоила са добри да. Много съм доволен от мивката голямата гъзарската на ул. Подвис също, горе над метро и комина на Вивеан мивката новата дето беше бензиностанция едно време последния път я измиха прилично. Но никъде не правят кожения салон както аз си го правя!
Отговори

Branimir снимка Branimir 13 май 2009 - 15:58

 simbon4o, на 11 May 2009, 08:02 PM, каза:

Дето беше пирамидата лукоила са добри да. Много съм доволен от мивката голямата гъзарската на ул. Подвис също, горе над метро и комина на Вивеан мивката новата дето беше бензиностанция едно време последния път я измиха прилично. Но никъде не правят кожения салон както аз си го правя!

тез на подвис гледам на последък нямат мн работа .. или поне аз кат мина все празно
Отговори

Тони снимка Тони 18 май 2009 - 12:09

Абе как къде на Еко-то =) 5 лева вънка и още 2 бакшиш на момчето и ще видим ще има ли оплаквания :whistle:
Мнението беше редактирано от Тони: 18 май 2009 - 12:10
Отговори

-=(RANGER)=- снимка -=(RANGER)=- 18 май 2009 - 14:18

не е лоша мивката на булеварда между красна поляна и овча купел точно преди OMV има си човек който преглежда колите след като са измити за пропуснати места и невземат много скъпо 14-15 лева комплексно аз лично съм доволен :whistle:
Отговори

Рошко снимка Рошко 18 май 2009 - 14:25

 -=(RANGER)=-, на 18 May 2009, 03:18 PM, каза:

не е лоша мивката на булеварда между красна поляна и овча купел точно преди OMV има си човек който преглежда колите след като са измити за пропуснати места и невземат много скъпо 14-15 лева комплексно аз лично съм доволен :whistle:

:flag: :flag: Пич, случайно да забеляза, че си в подфорум Варна и хората обсъждат варненски мивки? :flag: Mалко далечко ще им дойде тая, която им предлагаш :flag:
Отговори

-=(RANGER)=- снимка -=(RANGER)=- 18 май 2009 - 14:59

:whistle: упс малко прочетох така за сливница и съм се пообъркал ще ме прощавате :flag:
А за тези от софия които четат непречи да я пробват
Отговори

baitanas снимка baitanas 23 юни 2009 - 17:01

Аз ходя на автомивка Водопада и съм доволен за сега,мият добре,подкалници,джанти ,а пък като дадеш и 2 лева на момчето и става кат нова.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 26 юни 2009 - 20:17

горе на терапията входа където е има спирка до спирката един път с чакъл и вътре наистина мият добре и с качествени препарати гаранция няма да има ръждясване и пробит лак!!! А и вътрешен човек имаме :)
Отговори

Emporio снимка Emporio 28 юни 2009 - 10:11

 Сл@ви, на 11 May 2009, 04:47 PM, каза:

Батка аз съм много доволен от една автомивка,казва се "Радо" на околовръсното от военна болница посока кварталите ,намира се вдясно. Аз лично сум много доволен и вече само там ходя- 12лв вътрешно и външно безконтактно,а и момчетата много се стараят.
Опитаи там и пиши какво ти е мнението :doh:


:doh: аз лично ходя на тази автомивка,от около 1-1,5 години, доволен съм и не я сменям.....
Отговори

dqboL снимка dqboL 19 юли 2009 - 17:47

Здравейте!'
Аз пък много често зех да ходя на автомивка "Аквариума", намира се по пътя за каменар , до техническите прегледи на СБА, не ги знам тея дето работят там, май са собственици и се моткат, но мият ЖЕСТОКО!
Ако има мераклии може да я пробват, няма да останат разочаровани! ;)
Отговори

Branimir снимка Branimir 30 август 2009 - 08:43

оня ден ходих на тая срешу пирамидата - въобще не ми я измиха добре .. джантите си бяха мръсни - не пипнати ... по колата петна ... повече няма да ида там ... сега ми казаха че имало зад Петрол дето е на излизане от града за летището ... миели много хубаво ... някой да е ходил там ?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg