Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Кюстендил

Кюстедилски OPEL срещи 2008 - 2009

Тази тема е заключена

Shades снимка Shades 16 февруари 2009 - 19:22

Хайде честито и от мен Пешка! За другото мероприятие няма да мога да се освободя, но може да ви цъфна така, за по кафенце на някоя срещичка. :cabrio:
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 16 февруари 2009 - 20:54

 mercedes_benz, на 16 Feb 2009, 07:06 PM, каза:

ЕЕЕЕ браво браво честито и от мен на потрдилите се! Пешко ти малко се позагуби ми се струва...! В неделя те нямаше на летището в Кн ами май беше на работа...!



 Shades, на 16 Feb 2009, 07:22 PM, каза:

Хайде честито и от мен Пешка! За другото мероприятие няма да мога да се освободя, но може да ви цъфна така, за по кафенце на някоя срещичка. :cabrio:


Хахаха,а бе,я погледнете от коя дата е темата бре!
Отговори

Shades снимка Shades 16 февруари 2009 - 21:24

 Vertig0, на 16 Feb 2009, 08:54 PM, каза:

Хахаха,а бе,я погледнете от коя дата е темата бре!


За смях станахме и двамата като кифладжии :cabrio:
Отговори

Vas снимка Vas 16 февруари 2009 - 22:51

:D Трябва да се върнат почти година назад :D :D
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 17 февруари 2009 - 06:56

Какво искате бе...?! Сега сме го видели сега пишем не бъдете лоши, важното е че все пак отговаряме и поздравяваме колегите!
Отговори

Гостpeshokn_* 18 февруари 2009 - 17:08

 mercedes_benz, на 16 Feb 2009, 07:06 PM, каза:

В неделя те нямаше на летището в Кн ами май беше на работа...!


Ами как мога да знам, че ще присъстваш на селските сбирки на стоците? Откакто започнаха да се появяват всякакви изтрещелци на летището, някак, знам ли, изгуби се усещането за уникалността на мероприятието, а пък откакто се появи и отпадъка на народа, просто окончателно се разочаровах. Предполагам като си отишъл там, всички са те гледали с отворени усти и са издавали типичния им офчи блян. И още по-сигурен съм, че нищо впечатляващо не си видял! Та ако съм ти необходим, знаеш къде и как можеш да ме откриеш!
Отговори

MSparco снимка MSparco 01 март 2009 - 18:31

Хаиде колеги. КАКВО СТАВА? :icon_wink2: :icon_evil2: :unsure:
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 17 март 2009 - 12:23

мдаа и аз тва се чуда всеки .. все по задачи... та толко ли сте заети за едно кафе ... да го е** :icon_razz2: аа
Отговори

MSparco снимка MSparco 18 март 2009 - 21:36

Няма желание и организациа.НО виж за друго може и да се намерат мераклй. :icon_razz2:
Отдавна несме прави ОПЕЛ среща.Времему е вече.
Отговори

mama leone снимка mama leone 22 март 2009 - 21:35

 andrey, на 03 May 2008, 02:45 PM, каза:

нямаш проблем знаем каде е лукоила , а неделя е наи- добре мисля за всички



OK момци-; Ще дойдем и ние Софииските Кюстендилци :mhihi: ,Само обадете -кога;къде и как :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 10 април 2009 - 18:35

Смее ли някой по бира в Неделя от 20:00 на Амиго? :icon_wink2:
Отговори

MSparco снимка MSparco 10 април 2009 - 22:12

Иоще как. Щом става дума за среща пиши ме. :icon_wink2:
Отговори

Гостpeshokn_* 12 април 2009 - 15:25

Бе аз пращах ЛС и смс-и, пък ще видим довечера докъде ще я докараме.
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 13 април 2009 - 09:34

 peshokn, на 12 Apr 2009, 04:25 PM, каза:

Бе аз пращах ЛС и смс-и, пък ще видим довечера докъде ще я докараме.



е до къде я докарах те ? :icon_wink2:
Отговори

Гостpeshokn_* 13 април 2009 - 13:04

Eпппаааааа докъде я докарахме - присадихме няколко лета, скоростни кутии, паауууаааа капа и лексмаули, разбрахме се идии-приидии какво ще правим за събора, сменихме на две джи-та отзад барабаните с дискове, разбрахме, че по-добър двигател от 20ХЕ НЕМА! и те така. Абе скука общо взето - надрусах се там с кофейн, появи се Облако, вика я са ааа ви покааа как връвиии БМВ-то и ни показа. Общо взето това. Намислили сме да прикоткваме млади опелджийки! :icon_wink2: :icon_wink2: :mhihi:
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 18 април 2009 - 11:51

 peshokn, на 13 Apr 2009, 02:04 PM, каза:

Eпппаааааа докъде я докарахме - присадихме няколко лета, скоростни кутии, паауууаааа капа и лексмаули, разбрахме се идии-приидии какво ще правим за събора, сменихме на две джи-та отзад барабаните с дискове, разбрахме, че по-добър двигател от 20ХЕ НЕМА! и те така. Абе скука общо взето - надрусах се там с кофейн, появи се Облако, вика я са ааа ви покааа как връвиии БМВ-то и ни показа. Общо взето това. Намислили сме да прикоткваме млади опелджийки! :icon_wink2: :idiot: :mhihi:



докато прочитах писаното от теб Пешо... добих представа как горе-долу е било и да ти кажа честно не ме заинтригува много написаното ма последното исречение промени всичко написано от теб

айй да видим какъв дивеч ше привартим покрай тез опелски историй :mhihi: :idiot:
Отговори

2.0 16v снимка 2.0 16v 01 май 2009 - 13:44

Опа тази неделя 03.05.2009г. ако се събирате на среща в 20.00 часа мисля да намина ако нямате нищо против.
Отговори

Гостpeshokn_* 02 май 2009 - 14:12

Заповядай! Аз ще бъда там, ще се обадя да придърпам и другите кОПЕЛета. :blink:
Отговори

Гостpeshokn_* 04 май 2009 - 11:10

 2.0 16v, на 01 May 2009, 02:44 PM, каза:

Опа тази неделя 03.05.2009г. ако се събирате на среща в 20.00 часа мисля да намина ако нямате нищо против.


Вчера всичко беше хубаво с едно малко изключение. Събрахме се на Амиго, всичко точно, към 23:00 станахме да си ходим. Да, обаче колегата ни чакал на ЮГ Ойл. Точно когато си тръгвахме обаче се появиха два индивида и ни съобщиха, че ни е чакал. Та успях да открия телефона на колегата, чухме се и се разбрахме тази вечер, в 20:00, отново на Амиго. Тия дето не са дошли, да вземат да дойдат, че ще има фи-зарядка, ша ви незаеба у актьорите! :blink:
Отговори

Гостpeshokn_* 04 май 2009 - 11:56

Я да взема да съживя тази тема! Eто няколко снимки на поредния ни гост, направени наскоро:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg