Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

уреди - масло и волтметър

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 12 февруари 2007 - 11:10

ако някой знае как се връзват уредите - за волтметъра ясно , но тези за маслото - налягане и температура - имам датчици - но незнам дали ще станат на астрата , дали може да се ползват нейните и как става ?
Отговори

Ivo_Dinkov снимка Ivo_Dinkov 12 февруари 2007 - 21:34

gadjo_1978, на Feb 12 2007, 11:10 AM, каза:

ако някой знае как се връзват уредите - за волтметъра ясно , но тези за маслото - налягане и температура - имам датчици - но незнам дали ще станат на астрата , дали може да се ползват нейните и как става ?
 

Свърши ми смилянския боб и не мога да позная от каква кола са уредите :25:
Кажи поне какви са, за да ти кажем какъв им е диаметъра на резбите, също датчиците за тези уреди ли са? На Лада бачкат на един принцип, на Опел и Ауди- точно на обратния- за налягането на маслото. Иначе в общия случай си правиш тройник(за неоригинални за колата уреди), завиваш си датчика за налягане(ако е с два извода!) и този за температурата, после тройника навиваш на мястото на което е бил датчика за гасене на лампата(за ниското налягане на маслото), опъваш кабеляците и си ти...

Не знам дали имаш достъп до Ауди форума бeз регистрация, затова ще ти дам само снимки на ВДО датчици, каквито сложих на мойта трошка как съм ги монтирал:

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 13 февруари 2007 - 07:45

Благодаря ти колега!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg