Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Самозабрава или?

Тази тема е заключена Next »

ГостVVAS_* 07 юни 2009 - 21:36

:icon_wink2: Майко Мила!!!!! Всички сте уникални.............! Как не ви омръзнаха едни и същи обвинения и оправдания................! Стегнете се малко всички и се дръжте като МЪЖЕ!!!
Мнението беше редактирано от VVAS: 07 юни 2009 - 21:48
Отговори

borro снимка borro 07 юни 2009 - 22:00

Един мисля голям човек във този форум наскоро ми го каза - правилата за ползване, писане, дискутиране, и какво ли още не, трябва да се спазват. Всичко това заедно с правилния тон и форма на общуване между ползвателите на това пространство, ще доведат до най-малкото развитие, на нещото наречено Опел Клуб България.
Останалото, получено в разрез с тези "канони", води единствено до разпад и срив на взаимоотношения между всички, каквото и място те да заемат тук.
Надявам се до такова положение да не се стига.

Поздрави.
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 юни 2009 - 22:16

Цитат

gsimania


Да знам какво си направил защото той пита и мен. Това говори че отношението ти към нашите усилия се оценява и аз също оценявам твоето отношение.

Цитат

dj_simo_boy



Колега, модератора Аурис който кара Тойота е бившия потребител tigra_78 от Опел форум. Той е толкова стар колкото си и ти.

След това, раздела технически въпроси е разделен на много подраздели. Всеки от тях обхваща каквото трябва и само Други технически е за някакви съвсем частни случай.

Въпроси от сорта Свети ми чек енджина, загрява ми колата и 100 подобни се повтарят защото всеки пуска тема без изобщо да мисли дали е писано по тоя проблем.

Ако беше ангажиран по форума а не само да се изказваш така за спорта щеше да видиш че има тема пусната лично от мен където могат да се коментират въпроси от тоя сорт. Темата е по повод изказване в същия стил на Скорпиона. В тая тема са писали може би 5 човека.

Основната идея на темата е потребителите да участват в правенето на форума.

Така че когато се говори че нещо не било както било в друг форум.... моля ти се. В шкода форума пишат 100 човека и важните теми са 20-30. Тук пишат 600 човека а информацията която потребителите са събрали е огромна.


Сега... не искам да се заяждам, но ти си тук от 100 години. Искаш ли да си модератор и да допринесеш за подреждането на форума?
Мислиш ли че ако от утре си модератор и някой те попита за 50ти път за прегряването няма да му затвориш темата.



Отделно от това имаше тема за модератори. Желаещи за тая неблагодарна работа не се намират лесно.

П.С. Загряването на една кола независимо дали е Порше или Опел има еднакви сипмтоми. Със сигурност проблема не е в резервоара.

И последно- гарантирам ти, че в този форум ако караш опел можеш да намериш всичко, което ти трябва.
Напълно съм съгласен че може и трябва да е по-подредено. Предложи как да стане и кой да го прави.
Тук нито един не взима пари за това.....

Чакам отговор....

Темата я затварям. Всеки който си е говорил с мен знае, че отговарям и мога да комуникирам с разумни хора конкретно!. Неделя ако някой иска можем да се видим на ОМВ на дискусия / това не е моя форум/ и да обсъдим всякакви въпроси. ТОва за София. За други градове на лично могат всички да ми пишат с въпроси стига да са важни а не лични. Форума е много хора и се говори принципно. Как да е за всички а не за Иван, Драган и.т.н....
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 юни 2009 - 23:26

Аз последно ще кажа, че докато се вихреше тази дискусия, предпочетох да си реша проблема на колата. Не ми работеше клапата за вътрешна циркулация, намерих си тема за проблема от 2005г (тогава е разисквано за първи път), прочетох я и в 23:30ч вечерта си я оправих за има няма 10мин. И това стана благодарение на Опел Форума.
Толкова много ми е дал и помогнал този форум, не само когато говорим за коли, но и за приятели, че винаги ще помагам за развитието му и ще съм му благодарен за това, че ми е давал и дава толкова много знания.
Сега е редно всички да се замислим какво ние/вие правим/правите, за да го има форума!

Поздрави на всички и аман от Канал 1, само за избори говорят!!! :icon_wink2:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg