Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Астра Турбо Vs Bmw M6

Тази тема е заключена

vectron снимка vectron 08 септември 2005 - 09:29

Filev, на Sep 7 2005, 04:51 PM, каза:

Doitcho, на Sep 7 2005, 12:05 PM, каза:

vectron, на Sep 7 2005, 12:14 PM, каза:

LET's fly, на Sep 7 2005, 09:01 AM, каза:

Генчо - инвестирай във видео техника бате  ;)  :D  :D  :D

А така ве кажи му шефче(на форума имам предвид) :dummy:
Кажи сега ти кат по-наясно гонил ли са е тоз с М6тицата?

Едва ли някой ще си играе да пуска мъгли тука. В другите форуми ги има, ама доколкото виждаш темата не е на собственика, което значи че си има и свидетели. Аз не мога да разбера ти Опел фен ли си или ламер дето виси тука, че подлагаш на съмнение мощта и силата на немската марка <_<

Векктрон е сериозен пич и не говори празни приказки,не е ламер и е опел фен и то голям!:)
Честито на победителя,ако повтори еваларка:)

Мерси за добрата оценка Филев, трябва да се видим на опел-срещите! <_< Аз също бих се радвал, ако Турбо Астрата спечели отново в уговорена гонка! <_<
Отговори

Filev снимка Filev 08 септември 2005 - 19:33

Вече ще има повече време,сезона свършва и мисля да съм редовен на срещите.
Сори за <_< -ка
Отговори

ГостКаме _* 08 септември 2005 - 20:55

Въпросното М6 го видях днеска на ОМВ на бул."България" да си кротка на паркинга пред кафенето. Ма не можах да видя образа дето го кара.. Не че има няк'во значение де.. <_<
Отговори

set16v снимка set16v 08 септември 2005 - 21:48

LET's fly, на Sep 7 2005, 06:40 PM, каза:

е па я знам бе бат Ивко )))) Хардуера в монстер гаража се мени , ама софтуера минава през мене и знам докъде му е лимита.... B) <_<

плюс това - да погледнем реално 508кс срещу 300 ( в най-добрия случай)... Старта е ясен , но пък нагоре би требвало М пауера да поиздърпа си мислим... :thu: :dummy:

ХАаааа кво стаа гледам голем спор аааа бейби,начи на софта. бати ползвам само 1нещичко,кат дойш че ти каем ко.та начи М6 голем драгстер АААаа :dummy: :huh:
м5 та на МОЙ съсед даде 13,7 и ЕЕЕЕ 500кончета с софт, маде ин германия,коне не се знаят по нагоре като софта не е само на мотора а и на отепаната кутия.. ТА НАЧИ
В КУТИЯТА 1001 настройки АААА хе :o та кво викаш вектрон аа ХАааааааа
купуваш М6 300 коня и ако знаеш да настриш кут. ХОП 200 коня отгоре аааааа хе
АБЕ БРАТ <_< ти ТВА ли РАЗПРАВЯШ на ДЕЦАТА ОКОЛО ваС аА :sup: БАХ ти кут.
аааААА мМ ЧЕ то по добре си КУПИ опел :sup: ....................
А да питам колко тежи М6 ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ТА под 13 аааааааа.абе вие луди ли СТЕ бе :thu: ....
Знам една М3 с компресор дето и тя дава под 13 ама само У сънищата...ха-ха..та и типото щяла да бие чак АМА само ДЕТО му се СМЯХМЕ ЦЕЛА ВЕЧЕР С ФИЛ НА МОРЕТО ха ха ... <_< .........................
намерете М6 СБЕРЕТЕ ПАРСА и ЧЕ увИдЕМ КОЙ Е ПО ПО НАЙ хе...
А на оня по горе с М3 има брат дето иска да му турим 100коня дюзи на нитрото на
Жълтото ЛАМБОРГИНИ та на него се смяхме повечко ТА тоИ БИЛ ВДИГАЛ НА ЛАМБОТО 350 ХАААААААААААААААААААааааааааааааааааа :huh: :o СМЕЕХХ
Отговори

set16v снимка set16v 08 септември 2005 - 21:59

АА да забрААЙМ ИВКО добре го е драснал <_< ВСЕКИ ден нещо се мени верно е
са на Блока пише ЛЕТ а на буталата МОНСТЕР тва също е много важно мислим а НА
дРоСелА има ДВА маркуЧА дето пише НИТРО 150 коня +300 в най-добрия случай
както е написал летс флай <_< + воден инжекцион както никой не е написал и тва
ПРАЙ ПОВЕЧЕ КОНЕ ОТ КОЛКОТО МОЖЕТЕ ДА СИ МЕЧТАЕТЕ :dummy: <_<
Дано ЧИЧО скоро да УСАЕТИ ПОНЕ ЧАСТ ОТ тази СИЛА............та да поверва :dummy:
Отговори

set16v снимка set16v 08 септември 2005 - 22:07

LET's fly, на Sep 7 2005, 06:40 PM, каза:

е па я знам бе бат Ивко )))) Хардуера в монстер гаража се мени , ама софтуера минава през мене и знам докъде му е лимита.... B) :dummy:

плюс това - да погледнем реално 508кс срещу 300 ( в най-добрия случай)... Старта е ясен , но пък нагоре би требвало М пауера да поиздърпа си мислим... <_< :dummy:

на ЖОРКО с пунтото ДЕ му е лимита АА на ФИЛИП и той къде ЕЕ :huh: :thu:
А на ГОЛФА на КИРО кЪДЕ е 1,8 мотор 8 клапана .........предела е там до където си
готов да стигнеш ако ЩЕ ТОЙ Й НА ЛУНАТА ДА Е................... :sup: <_<
Май ЗАПОЧВАТЕ ДА СЕ ИЗКАЗВАТЕ според вашето МЕРИЛО, ДА аМа МОЕТО Е ДОСТА
ПО напред МАЙ В ТАКъВ СЛУЧАЙ АААаа <_< :fart2:
Отговори

vectron снимка vectron 08 септември 2005 - 23:06

set16v, на Sep 8 2005, 07:48 PM, каза:

ХАаааа кво стаа гледам голем спор аааа бейби,начи на софта. бати ползвам само 1нещичко,кат дойш че ти каем ко.та начи М6 голем драгстер АААаа :huh: :thu:
м5 та на МОЙ съсед даде 13,7 и ЕЕЕЕ 500кончета с софт, маде ин германия,коне не се знаят по нагоре като софта не е само на мотора а и на отепаната кутия.. ТА НАЧИ
В КУТИЯТА 1001 настройки АААА хе <_< та кво викаш вектрон аа ХАааааааа
купуваш М6 300 коня и ако знаеш да настриш кут. ХОП 200 коня отгоре аааааа хе
АБЕ БРАТ <_< ти ТВА ли РАЗПРАВЯШ на ДЕЦАТА ОКОЛО ваС аА :dummy: БАХ ти кут.

А да питам колко тежи М6 ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ТА под 13 аааааааа.абе вие луди ли СТЕ бе <_< ....
Знам една М3 с компресор дето и тя дава под 13 ама само У сънищата...ха-ха..та и типото щяла да бие чак АМА само ДЕТО му се СМЯХМЕ ЦЕЛА ВЕЧЕР С ФИЛ НА МОРЕТО ха ха

set16v, ти ни нахрани порядъчно всички, за което благодарим :lol: Никой нищо не е казвал за 150 коня шот,ние откъде да знаем?Трябва да ни информираш своевременно да сме в течение и да не се чудим!Я кажи колко са конете,аз си мечтая за 450...значи твоите са повече ли?

Цитат

аааААА мМ ЧЕ то по добре си КУПИ опел

Еми много ясно че е по-добре опел бе, те повече вървят,аз така и съм направил карам опел не БМВ ;)

Цитат

А на оня по горе с М3 има  брат дето иска да му турим 100коня дюзи на нитрото на
Жълтото ЛАМБОРГИНИ та на него се смяхме повечко

То що си мисля че тоз азот му е турен преди известно време на Галардото.....даже нещо счупил май! :sup:

Поздрави за силната кола и се надяваме да защити честта на Опел! :dummy: :huh: Чакаме времена...
Отговори

peponio снимка peponio 08 септември 2005 - 23:51

верно бат генчо ни затвори устите ;) но кой ти знае какво има освен лет-а <_<

бтв: имам един въпрос,само да не се засегнеш нещо..... това за водната инжекция верно ли е <_<
Отговори

ГостTrevor Wilkinson_* 09 септември 2005 - 01:05

set16v, на Sep 8 2005, 07:48 PM, каза:

ХАаааа кво стаа гледам голем спор аааа бейби,начи на софта. бати ползвам само 1нещичко,кат дойш че ти каем ко.та начи М6 голем драгстер АААаа <_< :dummy:
м5 та на МОЙ съсед даде 13,7 и ЕЕЕЕ 500кончета с софт, маде ин германия,коне не се знаят по нагоре като софта не е само на мотора а и на отепаната кутия.. ТА НАЧИ
В КУТИЯТА 1001 настройки АААА хе <_< та кво викаш вектрон аа ХАааааааа
купуваш М6 300 коня и ако знаеш да настриш кут. ХОП 200 коня отгоре аааааа хе
АБЕ БРАТ :dummy: ти ТВА ли РАЗПРАВЯШ на ДЕЦАТА ОКОЛО ваС аА :huh: БАХ ти кут.
аааААА мМ ЧЕ то по добре си КУПИ опел <_< ....................
А да питам колко тежи М6 ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
ТА под 13 аааааааа.абе вие луди ли СТЕ бе :sup: ....
Знам една М3 с компресор дето и тя дава под 13 ама само У сънищата...ха-ха..та и типото щяла да бие чак АМА само ДЕТО му се СМЯХМЕ ЦЕЛА ВЕЧЕР С ФИЛ НА МОРЕТО ха ха ... :thu: .........................
намерете М6 СБЕРЕТЕ ПАРСА и ЧЕ увИдЕМ КОЙ Е ПО ПО НАЙ хе...
А на оня по горе с М3 има брат дето иска да му турим 100коня дюзи на нитрото на
Жълтото ЛАМБОРГИНИ та на него се смяхме повечко ТА тоИ БИЛ ВДИГАЛ НА ЛАМБОТО 350 ХАААААААААААААААААААааааааааааааааааа :sup: :thu: СМЕЕХХ

Конструктивен пост. :huh:
Отговори

bobopich снимка bobopich 09 септември 2005 - 08:29

<_< А бе сет16в кат почна да пише и нещо се стегнахте май :lol:

Е па опънете му се малко <_<

Аз на тоя с М6 му казах да си сложи хипернитроводнаоктанбустер система да пълни резервоара с вода и да идва да събира парата.
Отговори

Cesar снимка Cesar 09 септември 2005 - 08:45

bobopich, на Sep 9 2005, 06:29 AM, каза:

<_< А бе сет16в кат почна да пише и нещо се стегнахте май  :lol:

Е па опънете му се малко  :dummy:

Аз на тоя с М6 му казах да си сложи хипернитроводнаоктанбустер система да пълни резервоара с вода и да идва да събира парата.

:dummy: <_< Стагнация

Е да ама с тая система пък нема да стане шото шсе получи проблем при настройката на 738я режим на скоростната кутия и по този начин няма да успее с прескачането на 433тата конска сила, те валове не моат да зацепат престааш ли си кво е да напраат М6 да върви с цялата си мощност <_< :huh:
Отговори

vectron снимка vectron 09 септември 2005 - 09:19

C30SE, на Sep 9 2005, 06:45 AM, каза:

bobopich, на Sep 9 2005, 06:29 AM, каза:

<_< А бе сет16в кат почна да пише и нещо се стегнахте май  :lol:

Е па опънете му се малко  :sup:

Аз на тоя с М6 му казах да си сложи хипернитроводнаоктанбустер система да пълни резервоара с вода и да идва да събира парата.

:dummy: :huh: Стагнация

Е да ама с тая система пък нема да стане шото шсе получи проблем при настройката на 738я режим на скоростната кутия и по този начин няма да успее с прескачането на 433тата конска сила, те валове не моат да зацепат престааш ли си кво е да напраат М6 да върви с цялата си мощност <_< <_<

хохоххох :dummy:
Отговори

RadioDJ снимка RadioDJ 09 септември 2005 - 09:33

BMW M5 i M6 от най-новата серия са 507кс. М 6 наистина е по леко.
Да ама не както се казва.

Нормално двигателя бачка с софт за 400кс . С едно копче се превключва в спорт режим ( двигателя става 507кс и скоростите се сменят на макс. обороти.) освен това ако се прави старт от място компютъра на скоростите се грижи да си максимално бърз.

Само един факт 0-1000м на М 6 е 22.5 секунди.
Отговори

Cesar снимка Cesar 09 септември 2005 - 09:38

RadioDJ, на Sep 9 2005, 07:33 AM, каза:

Нормално двигателя бачка с софт за 400кс . С едно копче се превключва в спорт режим ( двигателя става 507кс и скоростите се сменят на макс. обороти.) освен това ако се прави старт от място компютъра на скоростите се грижи да си максимално бърз.

<_<
Точно тва се опитвах да обясна по-нагоре, само че явно не съм бил разбран правилно или просто съм тъп и не съм се изказал като хората.
Демек ,че не е толкова сложно да накараш чисто ново и супер скъпо БМВ да тръгне веднага в максимален режим то иначе си губи смисъла а щом се е състезавал със сигурност е бил на МАХ

хохохохо <_<
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 09 септември 2005 - 11:04

Може би вече е късно за този пост, но за всички скептици искам да кажа, че баварката наистина е М6, за което <_< <_< на set16v. Вчера говорих с Илия Царски и той ми каза (без да съм споменавал), че е дал сертификат за завършен курс в неговата школа на някакъв пич, за да може баща му да му купи М6, каза, че е единствената в БГ и е с номер 1111, а доколкото си спомням това БМВ е с такъв номер...

Не искам да обиждам никой. Единствено мога да кажа:
:dummy: set16v, :dummy: <_<
Отговори

vectra снимка vectra 09 септември 2005 - 11:29

peponio, на Sep 8 2005, 11:51 PM, каза:

верно бат генчо ни затвори устите ;) но кой ти знае какво има освен лет-а <_<

бтв: имам един въпрос,само да не се засегнеш нещо..... това за водната инжекция верно ли е <_<

верно е верно е...тва със сертификата само не го разбрах...за какво му е сертификат за да може баща му да му купи м6?

<_< :dummy: за set16v :dummy:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 09 септември 2005 - 11:33

vectra, на Sep 9 2005, 11:29 AM, каза:

верно е верно е...тва със сертификата само не го разбрах...за какво му е сертификат за да може баща му да му купи м6?

<_< <_< за set16v <_<

По думи на Царски баварката е купена нова, а за нея, както и за някои модели на Ферари трябвало да имаш сертификат за спортен "драйвер", за да ти я продадат. Не знам дали наистина е така, може и да е глупост, но пак казвам, това са думи на Царски, а аз го познавам от 2-3 дни...не знам дали е бил сериозен или ме е метнал за сертификата.... :dummy:
Отговори

peponio снимка peponio 09 септември 2005 - 12:07

DJ IMC, на Sep 9 2005, 12:33 PM, каза:

vectra, на Sep 9 2005, 11:29 AM, каза:

верно е верно е...тва със сертификата само не го разбрах...за какво му е сертификат за да може баща му да му купи м6?

<_<  <_< за set16v <_<

По думи на Царски баварката е купена нова, а за нея, както и за някои модели на Ферари трябвало да имаш сертификат за спортен "драйвер", за да ти я продадат. Не знам дали наистина е така, може и да е глупост, но пак казвам, това са думи на Царски, а аз го познавам от 2-3 дни...не знам дали е бил сериозен или ме е метнал за сертификата.... :dummy:

ако е така то за астрата на set 16v требе да се изкара едномесечен курс за шофиране на свръхбърза плазма :dummy:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 09 септември 2005 - 12:11

True, True... <_<
Отговори

Владо снимка Владо 09 септември 2005 - 13:36

set16v, на Sep 8 2005, 10:59 PM, каза:

АА да забрААЙМ ИВКО добре го е драснал <_< ВСЕКИ ден нещо се мени верно е
са на Блока пише ЛЕТ а на буталата МОНСТЕР тва също е много важно мислим а НА
дРоСелА има ДВА маркуЧА дето пише НИТРО 150 коня +300 в най-добрия случай
както е написал летс флай <_< + воден инжекцион както никой не е написал и тва
ПРАЙ ПОВЕЧЕ КОНЕ ОТ КОЛКОТО МОЖЕТЕ ДА СИ МЕЧТАЕТЕ :dummy: :sup:
Дано ЧИЧО скоро да УСАЕТИ ПОНЕ ЧАСТ ОТ тази СИЛА............та да поверва :dummy:



ухааа , тьез монстер бутала дано издрапат повечко време :huh:

за азоту - повече от 150 не слагай с тоя софтуер , пробвано е ;)

иначе голф4ето ме смаза и мене с тея 11,53... ама , за да стане цифрата май надскочи цената на нова 5ца Голф или се лъжа <_< Друг негативен факт е , че са изкупили всучки бутала и биели и нема никъде деебиш.... :(
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg