Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Лепене на стъкла

Dowper снимка Dowper 08 юли 2014 - 11:43

Като гледам раздела е умрял, но все пак да опитам. Та да знаете къде в Търново лепят пукнати стъкла?
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 08 юли 2014 - 12:52

Навремето имаше един в Асенова махала, срещу входа на музея имаше табела някъде там. Най добре питай Юруков - дето продава автостъкла, под спортната зала беше.
Отговори

Dowper снимка Dowper 08 юли 2014 - 18:53

Не съм от града, затова ако разберете някакво сигурно инфо драскайте, или ако случайно минаваш покрай този Юруков ще съм ти благодарен да го попиташ. Ето това намерих само в гуглето: http://www.proservic....com/#!--/c24on но това е безплатен сайт, супер съмнителен и не знам човека дали наистина ще свърши работа и дали даже лепи пукнатини или само дупки. Аз не съм сигурен дали въобще може да се залепи, защото пукнатината е доста дълга, но лепенето е доста по-евтино от смяна на цяло стъкло и преди да пробвам или категорично да ми кажат че не става, няма да сменям целия джам. Затова съм благодарен на всякаква информация, телефони, и каквото има, понеже не познавам хора от града и няма кой да ми помогне. :(
Мнението беше редактирано от Dowper: 08 юли 2014 - 19:02
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 08 юли 2014 - 19:58

Това което разбрах от този саит е 25лв твърда цена в други градове цените са орентирани от см в пловдив за джетата турското стъкло излезе по тънко от колкото да залепи орг. пукнатината беше доста голяма.
Отговори

Dowper снимка Dowper 09 юли 2014 - 00:24

Да 25 лева, но може да е замо са дупки от камъчета, а не за цепнатини, щом е писал че за 30 минути става... Все пак може да завъртя 1 телефон да видя за какво иде реч, все още чакам друга информация. :)
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 09 юли 2014 - 10:50

Ако пукнатината ти е над 10-12 см не си струва да го лепиш. Цената на лепене ще ти излезе едно ново стъкло. Много зависи и от пукнатината, накъде се движи(защото няма да остане на едно и също място - топло, студено и т.н.), другото е дали стъклото ти е двуслойно с найлон по средата или е от това дето се троши на парчета. При двуслойното има тънкости като дали е влязло вода, пяна от чистачките и т.н. В София има фирма специализирана в този бизнес, даже и клип съм гледал, но там нещата са от 300-400 лв. нагоре и за стъкла на автомобили - екземпляри или с цени между 1000 - 5000 лв. и нагоре.
Отговори

sathv снимка sathv 09 юли 2014 - 14:51

Абе на вас като ви се скъсат призервативите лепите ли ги? Тя темата е замряла щото напоследък никой не се занимава с простотии.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 09 юли 2014 - 16:18

Простотия е да качиш китаиско стъкло и да разбереш че имаш бонус виждаш всичко в 5Д.
Отговори

sathv снимка sathv 09 юли 2014 - 19:04

To от китайско до китайско има голяма разлика. Много от новите автомобили са с китайски стъкла фабрично.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 09 юли 2014 - 19:21

Явно нямаш представа колко е по меко и как за нула време се надрасква от прашни чистачки а иди питаи в Опел за истинско стъкло да те стреснат с цена по добрият вариант е морга или колега след оглед за драскотини.
Отговори

Dowper снимка Dowper 17 юли 2014 - 11:16

 sathv, на 09 юли 2014 - 14:51, каза:

Абе на вас като ви се скъсат призервативите лепите ли ги? Тя темата е замряла щото напоследък никой не се занимава с простотии.


За теб може да е простотия, явно не си запознат с технологията. Лепят се пукнатини до 40см, но не и в региона. Та ще слагам европейско стъкло за 130 лева, друг избор нямам, каквото такова.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg