Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ОПЕЛ СЪБОР "OPC Mania"

Тази тема е заключена

Ambur снимка Ambur 13 юни 2008 - 10:21

Е никой ли не е навит на преспиване в събота - тръгваме (кой от къде е), пристигаме обед-следобед в Пловдив, пазходки ала-бала, вечерта една кръчма :kuku: и на сутринта към пистата!!!!
Какъв ще е тоя събор без пиене и ядене и :clap:
Отговори

O-Z снимка O-Z 13 юни 2008 - 10:37

Абе вие само за пийне и едене ли мислити у Надежда бе...аз мислим неделя сабале да палим...
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 13 юни 2008 - 10:50

Ще се "лепят" ли стикери по населените места за да знаят и хората които не са регистрирани във форума?

Предполагам, че ше има такива с желание да присъстват.

п.п. там където Пацо е казал ли да давам заявка...
Отговори

dido_co снимка dido_co 13 юни 2008 - 10:57

е такова мероприятие не е за изпускане там сме :kuku: на организаторите
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 10:57

 ickko, на Jun 12 2008, 09:13 PM, каза:

И Орлите ще бъдем ли с няк'ви привилегии или има опасност като отидем в 10:00 вътре Голфовете да за завзели вече най-добрите места за паркиране около пистата ? :clap:


Някой ще ми отговори ли на този въпрос ? Или ако не конкретно, то поне прави ли се нещо по този въпрос...? :kuku:
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 11:08

 VESKO 01, на Jun 13 2008, 12:04 PM, каза:

Естествено че ще има хора с други марки автомобили който са дошли да гледат но те най .вероятно ще проявят съобразителност и ще си преместят колите за да може всички опели да са заедно !!


:beer: Брат, не забравяй къде живеем...
Аз ти казвам, че ако могат Голфовете няма и да ни пуснат вътре :clap:

Принципно, ще е готино вътре да се пускат само Опели , и разбира се, колеги от форума, които не са с Опели, но това са много смели мечти де, но поне ми се иска да имаме някакви хубави места до пистата, където да сме заедно всички, а не да се получи просто някакво автомобилно шоу и тук - там да се вижда по 1 самотна кола със стикер...

Мисля, че не е лошо да се обсъди това със г-н Стефанов, вие си знаете де ;)

:kuku:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 11:15

Място за паркиране има предостатъчно - пък и ние като си отидем на време ще си се наредим, както си трябва :kuku:
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 юни 2008 - 13:20

Всичко хубаво, но това с номерата няма как да стане. Правим 200 стикера и квото се падне, това е.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 13 юни 2008 - 13:23

 fanatic, на Jun 13 2008, 02:20 PM, каза:

Всичко хубаво, но това с номерата няма как да стане. Правим 200 стикера и квото се падне, това е.


Защо, какъв е проблемът?
200 ще стигнат ли, да няма обидени накрая...
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 юни 2008 - 13:47

Е какво сега ще правим списъци за кой какъв номер иска ли? Правим 200 Стикера поредни номера и си ги слагате, какво значение има номера. Друго писах сега по лични, но да го кажа и тук. Стикерите на Софиянци ще ги дадем на някоя сбирка. Тези които не дойдат на сбирката ще си ги получат в дена на тръгване на мястото на срещата- Църна Маца Лукойла предложих ако ви устройва. За момчетата от страната предлагам да се засечем някъде по калояново, където кажете и да ви ги дадем там да не ми ходите небелязани. :kuku:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 14:12

Вики - аз вече съм се заел със списъка, както предполагам си забелязал. Не ми е никакъв проблем да го направя... Просто ще се събират номера още да кажем 2 седмици и ги пускам да се печатат.

Пешо - аз силно се съмнявам да сме повече от 100 човека, по 2 стикера на всеки (от клубните става дума) със сигурност ще има! А и почне ли се веднъж с това печатане проблемът да се пускат още е никакъв... Така или иначе са предвидени за бъдещите членове!
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 юни 2008 - 15:01

Шом мислиш че ще се справиш аз си запазвам единствения логичен номер за мен 23
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 13 юни 2008 - 15:28

Аз изкам идивидуален номер - C20XE :beer: :kuku:

П.С Номер 5 - в краен случай - иначе на печатря няма да му запали колата :25: :clap: :sun:
Отговори

deforse снимка deforse 13 юни 2008 - 15:44

Мероприятието е страхотно, но за съжалене няма да мога да дойда. Все пак ще пусна линк във видинския форум да го видят колегите.
Наздраве на всички.
Отговори

grishata снимка grishata 13 юни 2008 - 17:53

а Колеги само да питам събора нещо с преспиване ли ще е или ще си ходим като сварши шоуто ?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 18:02

Ами работата е там, че ние се явяваме нещо като реклама за по-висока посещаемост на събитието... Ние общо взето ще организираме хората от форума, а Стефанов си организира самото мероприятие. Нищо не пречи да го съчетаеме с едно преспиване на 5 срещу 6ти - но трябва да се измисли прилично място...

В този ред на мисли... Какче, Илиянски - пазите ли още онези местенца покрай Пловдив, които бяхте събрали :kuku:
Отговори

grishata снимка grishata 13 юни 2008 - 18:20

еми добре какво се разберете със или без спане няма значения :kuku:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 13 юни 2008 - 20:03

А тези стикери само за участниците в състезанията ли ще са или за всички хора от Форума присъстващи на събора?
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 13 юни 2008 - 20:08

 Moonlord, на Jun 13 2008, 06:02 PM, каза:

В този ред на мисли... Какче, Илиянски - пазите ли още онези местенца покрай Пловдив, които бяхте събрали :kuku:

Аз не...дано Какчето има положителен отговор, а и да не е така - все още има време да се проучат нещата ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 20:23

 Tihomir, на Jun 13 2008, 09:03 PM, каза:

А тези стикери само за участниците в състезанията ли ще са или за всички хора от Форума присъстващи на събора?


Идеята е, че това ще е стикера на форумците тук - т.е да се види, кои са си наши хора едва ли не :) Но попринцип всеки желаещ, ще получи стикер. Все още сме впроцес на дооточняване дали ще се продават срещу символична сума или ще бъдат платени от клуба...

В крайна сметка - не е задължително да участваш в италианското преследване, OPC Taxi или пък в майсторското шофиране - просто трябва да проявиш желанието и да сигнализираш - написал съм го в първият пост на темата :beer:

 DJ IMC, на Jun 13 2008, 09:08 PM, каза:

Аз не...дано Какчето има положителен отговор, а и да не е така - все още има време да се проучат нещата ;)

Поне да видим дали изобщо ще има желаещи - попринцип е добра идея! Винаги до сега се е получавало доста благо :clap: тука липсва Митята да каже - ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ Е НАВСЯКЪДЕ :kuku:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg