Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Направи си сам

Astra G - Тунинг на централна конзола

Гостpeshokn_* 07 юни 2007 - 01:59

Ето една идея за интериорни промени на Opel Astra G

http://www.car-pc.com/community/carpcgalle...han%20%28DE%29/
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 07 юни 2007 - 06:20

Мисля че темата е за направи си сам, но браво изглежда доста добър крайния резултат
Отговори

Dark_Avenger снимка Dark_Avenger 07 юни 2007 - 12:39

станало е все едно е оргинално
колега поздравления за перфектната работа
Отговори

Иво снимка Иво 07 юни 2007 - 12:48

Някой доста си е поиграл, но резултатът е впечатляващ!
Отговори

Марто снимка Марто 07 юни 2007 - 12:50

Да определено яко е станало но предполагам че е доста трудоемка задачка. Ние с Неравния от кога го мислим :(
Отговори

BladeMast6r снимка BladeMast6r 09 юни 2007 - 21:04

Таблото син цвят ли ти има и ти ло го прави или си е така оригинално
Отговори

_shady снимка _shady 09 юни 2007 - 21:44

еййй мн готино е станало супер е ! мн си търся някой маистор който да може да направи подобрения за тира-та ми ... поздравления за перфектната работа колега!!! :icon_rolleyes:
Отговори

yasmania снимка yasmania 10 юни 2007 - 15:12

Май никой не успява да вдяне, че колбегата който е пуснал темата НЕ е бил майстора на проекта, а са снимки от сайт ... нема кой да чете
Отговори

Марто снимка Марто 22 юни 2007 - 08:58

Незнам друго но живот и здраве утре започвам въпросния проект. Ще се постарая да снимам всеки един детайл в изпълнението му. Както и да опиша след това с какво съм се сблъскал по пътя. Стискайте палци всичко да мине нормално :naughtynono:
Отговори

cTaHuO снимка cTaHuO 27 юни 2007 - 14:43

Това вграждане на мониторчето наистина е направено много кадърно и седи като оригинално.Обаче сега като го разгледах пак и чак сега забелязах че е поставено на мястото на централните духалки и радиото, та се чудя какво става с тях или просто се затваря въздухувода и остават само крайните :icon_rolleyes: Виждал сам и снимки на един кадет с вградено така мониторче и то беше на мястото на духлките, само че там беше доста по-некадърно направено и си седеше грозно като присадено.Иначе с нетърпение чакам да видя как ще се получи при колегата дето е започнал проекта :icon_biggrin: :rasp:
Отговори

rusin atanasov снимка rusin atanasov 27 юни 2007 - 14:52

Адския тунинг! Браво, страхотна изработка. А какво показва дисплея?
С уважение
Русин Атанасов
Отговори

Марто снимка Марто 27 юни 2007 - 14:55

Ми всъщност проекта го започнах и завърших. Работата не е толкова малко. Големи промени трябва да се направят и незнам до колко си струва. Освен затапването на духалките трябва да се премести ключа за аварийните и да се изреже една метална лента която крепи конзолата между радиото и духалките и др. За това просто си преместих радиото на долния отвор а празната кутия на горния. През една фабрична дупка си пуснах кабелите. В комплекта с ТВ-то има една стойка , която влиза идеално в отвора. С малко модификации се заклещва идеално и екранчето си стои стабилно.
Плюсовете на тая с-ма са :
ТВ-то си остава мобилно - т.е. може да се използва и другаде.
Не се преправя нищо по интериора - всичко си остава фабрично
Ако се използва климатик може да охлажда ТВ-то :icon_rolleyes: - шегувам се
Минусите(поне на първо време) са :
не изглежда елегантно като на горните снимки - което не ми пука лично на мен особено
ключа за аварийните става недостъпен
стърчат малко кабели от дупката когато се свали ТВ-то

ПС Препоръчайте някаква хубава антена, с която да не прескача образа :sad-smiley-050:
Ако някой желае мога да кача снимки на това което се получи в крайна сметка
Отговори

cTaHuO снимка cTaHuO 27 юни 2007 - 15:05

качи да погледнем как е станало :icon_rolleyes:
Отговори

death_valley снимка death_valley 27 юни 2007 - 15:06

Колега не се замисляй,ами давай снимките да те видим кви си ги надробил на орлето! :icon_rolleyes:
Отговори

Марто снимка Марто 27 юни 2007 - 15:15

 death_valley, на Jun 27 2007, 04:06 PM, каза:

Колега не се замисляй,ами давай снимките да те видим кви си ги надробил на орлето! :icon_rolleyes:


Хехе , нищо лошо не съм му причинил тоя път. Щото и тва го мога. Довечера ще снимам и ще ги кача.
Отговори

Марто снимка Марто 28 юни 2007 - 21:19

Ето и линк към обещаните снимки . Малко са кофти ама на бързо толкова. Има и доста неща които няма да бъдат така както са на снимките, но сега нямам време да пиша. Като се върна от морето в неделя живот и здраве ще си едитна пост-а.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 29 юни 2007 - 13:08

не че нещо - ама това няма нищо общо с постовете по-горе - пъти по-зле е така - и нищо creative няма в него!
като каза че ще правиш проект си мислех че наистина ще направиш същото!
Отговори

beos снимка beos 29 юни 2007 - 13:22

Този "проект" съм го виждал поне на 50 % от бакшишките Астри Г във Варна :) ... наистина ако ще е проект като този който даде снимки колегата в началото ще е в пъти по елегантно и няма да е в пъти по зле .. както каза kravarka

п.п но поне имаш желанието .. дано успеш да го вградиш .. и да вземеш мненията ни като градивна критика а не като лична обида за труда ;)
Отговори

Марто снимка Марто 01 юли 2007 - 18:53

Определено имам желанието да го направя . Просто трябва да си намеря втора рамка с която да се гавря и когато един ден реша да продам колата да мога да я върна към фабричния и вид. За момента и това ме устройва. А и трябва да намеря кой да ми презапои буксите на ТВ-то вместо да са отстрани да са отзад. Гарантирам че при наличието на горните условия проекта ще бъде изпълнен.
Отговори

Гостpeshokn_* 02 юли 2007 - 01:09

Добре, ето сега нещо ново от мен. Предложение за интериорна промяна "преливащи цветове на дисплей". Как се прави - *** ли му майката, очаквам вие да кажете. Имам предположение, че отдолу се поставя един цвят диоди, отгоре друг и се настройва силата на осветеност. Но дали е така, незнам!

Публикувано изображениеПубликувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg