Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

doolettle снимка doolettle 21 юли 2009 - 00:42

Хаха интерсна тема. Не я бях виждал досега. Та имах проблем е една омега 2.6 и един приятел ме посъветва да се ровя в нета и по-конкретно във форума на опел. Намерих линк, четох няколко часа но нищо и накрая реших да пиша но не налагаше да с регистрирам и след повече от 15 опита ми писна и се замислих как не бихте се писали тук и ми изникна д-р Дулитъл, Ферди мравката, мечето ръкспин и др. от анимационните филмчета и ги почнах наред но успях от първия път :sad-smiley-046:
Иначе според някои документи съм Владо :newsm05_41:
Отговори

exp0se снимка exp0se 08 ноември 2009 - 12:40

cNs е главно от добрия,стар Counter-Strike ( CS ) чудех се какво да напиша и натиснах копчето "console" в което се пишат командите и хоп съкратих и ... :mhihi: :61: :mhihi:

П.С. А сегашния ми - "expose" е още от преди 10-тина години. Не помня точно как го измислих,но няма нищо общо със след това появилата се фолк група "EXPOSE".Общо взето измислих си го заради значението на думата на български - открит .Очевидно много са ме откривали .. :love_opel:
Мнението беше редактирано от exp0se: 27 април 2011 - 11:39
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 08 ноември 2009 - 12:43

Моя ник е свързан с това че имах едни карбуратори SOLEX и от там хареса ми името и започнах да се пиша така :mhihi:
Отговори

becinko снимка becinko 08 ноември 2009 - 17:46

Аз пък по принцип се казвам Петър,което няма нищо общо с Бецинко,но в 5-6 клас един приятел започна да ми вика бецинко ,макар че сега никой не ми вика така,това си ми остана като слабост и насякъде из интернет съм като Бецинко
Отговори

Choco снимка Choco 11 ноември 2009 - 01:42

Като съм бил малък е имало един СОЦ комикс - Дъга. Двама от героите там са щъркела Чоко и жабата Боко. Брат ми решава че ще ми вика Чоко и до ден днешен не знам защо. Но прякорът си остана. Даже наскоро си купих и .бг домейн със същото име :)
Отговори

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 11 ноември 2009 - 09:11

По принцип съм много запален по тунинга и дрифта и всичко свързано с коли :mhihi: , имам и "С"-категория(от 1999год.), както и завършен курс за личен шофьор(2003год.) :mhihi: , но реално от три месеца съм шофьор и все едно всичко започвам отначало и така и реших да се кръстя-"NOVOBRANEC"- :mhihi: , поне да се знае, че "питащия" е новобранец и да не ме хокат много за "индиански" въпроси, защото наистина ги мисля всички неща, дето ги питам :mhihi:
Отговори

Турист снимка Турист 24 декември 2009 - 12:19

Ами един от първите ми никове беше balkan... Свързано с природата, планините, нали разбирате?

А после си сложих ник Турист, защото ходя по планините. Всъщност на места се пиша и като planinar.

Един чатър се беше пошегувал, че като събере двата ми ника от Кю-то и Скайпа се получавало -> Балкантурист ;)
Отговори

HowDouWantit снимка HowDouWantit 29 януари 2010 - 01:06

А пък историята на моя ник идва от доброто старо IRC или така наречената mIRC-ка

и по-конкретно ,че от доста време съм зарибен по творчеството на Тупак .. и реших ,че песеннта му How Do u Want it би била доста интересна като ник ... и за туй ся .. HowDouWantit :20ashley_results: всъщност .. сега е кофти ... щото .. трудно се запомня в началото ама.. кво да съ прави.. :)
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 29 януари 2010 - 01:30

Никът ми в същност е моята фамилия. А още като си пуснах интернет, ако не се лъжа през 2003-та се регистрирах в Tuning.bg/forum иии просто това беше първото за което се сетих. Сега има доста хора които ме наричат така.
Отговори

bacenacho снимка bacenacho 18 февруари 2010 - 10:46

Ми моят ник идва от един съсед в селото на дядо ми!
Супер пич много разбираше от лади, жигули и всякакъв вид руска селскотопанска техника.
Казваше се Начо. Всички му викаха Баце Начо! Прекарвах доста от летните дни при него заедно с дядо ми, бях големи дружки!
И до ден днешен като се сетя за нещо свързано с авто-мото първо неговия образ ми излиза в главата!
И от там дойде ника bacenacho!
Мнението беше редактирано от bacenacho: 18 февруари 2010 - 10:47
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 17 март 2010 - 02:05

qga_racing идва от преди време , когато участвах във един проект и както се досещате героинята беше жигула 21011 имахме голяма надежда за тази кола , но поради обстоятелствата със жигулата се случи инцедент (катастрофа в дърво добре , че нямаше пострадали ) и тогава във тази вечер беше краят на проекта Яга Рейсинг . А тя наистина ми беше на сърце и затова реших в нейна чест да се казва ника ми !
Отговори

bn49909 снимка bn49909 27 март 2010 - 17:41

На момента измислен, инициалите ми + произволни цифри :newsm05_41:
Отговори

opel__fen снимка opel__fen 17 април 2010 - 13:21

Моят ник идва от това,че съм като цяло фен на Опел,всички модели ме кефат.Но най-вече Астрата.И от там се пиша opel__fen ,почти на всякъде.
Мнението беше редактирано от opel__fen: 21 март 2011 - 20:32
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 06 юни 2010 - 21:41

Я тук не съм писал. В далечното лято на 1999 година, в зората на дайлъпа и високите сметки за домашен телефон, се чудех как да си кръстя пощата в Yahoo и така името + рожденната дата (06.06) стана ivailo06, до ден днешен навсякъде съм си ivailo06. Като се позамисля досега има няма 11 години вече :mhihi: .
Мнението беше редактирано от ivailo06: 06 юни 2010 - 21:42
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 06 юни 2010 - 21:55

Хихихи, интересна темичка. Аз пък просто като малък не успявах да си кажа правилно името и оттам се представях като Митараф. Към третата година някъде съм успял да изрежа в обороти и да стане на Мирослав, та така и до днес. А ника се оказа уникален впоследствие. :mhihi:
Отговори

boichev снимка boichev 27 януари 2011 - 12:54

Ами моя ник няма много история. В началото когато започнах да използвам Интернет, в различните сайтове се пишех gopetu, или със главни и малки ги редувах, но пак беше нещо от този род. И накрая реших че gopetu вече звучи адски тъпо и изтъркано, и се спрях на boichev а така ми е фамилия, и повечето от моите приятели ме наричат така, Бойчев. :mhihi:
Отговори

Frost снимка Frost 27 януари 2011 - 13:27

Като гледах за пръв път филма Blade (1998), и много ме изкефи как звучи името на лошковеца Deacon Frost... и така... Иначе всички ми викат Fuso, и сега като се замисля трябваше така да се регистрирам... А историята на Fuso е, че като малък още отдвана, имах едно камионче и на него пишеше Fuso, сигурно е имало нещо общо с това, и не се сещам как точно е станало, че да ми викат така... та оттогава всички така ме знаят... А за интернет пространството почти винаги се регистрирам Frost, има някъде и Fuso... ама по-рядко.
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 23 февруари 2011 - 17:50

ми занимавал съм се с рок музика - групи, музикантии т.н., та от там рок-стар, демек рок-звезда на майчин език, иначе доста време от 7 клас ми викат Сънчо, в нета - syn4o, ама си остана рок-стар-а, щото някой преди години ог беше заел тва Сънчо в някакъв сайт. оказа се че има енергийна напитка в САЩ, и т.н.
Отговори

kBa3uMoD4o снимка kBa3uMoD4o 23 февруари 2011 - 22:08

Квазимодо мисля всеки знае кой е - уродливия герой от прочутия роман на Юго - "Парижката Света Богородица". И така преди повече от 10 години още /когато бяхме млади/ в лудницата наречена mIRC реших така да се напиша - само че kBa3uMoD4o.
Имаше доста сполучлив ефект върху мацките :)))))))) :devil-smiley-019:
Така си и остана :))))) и ник-а и ефекта :)))))
Отговори

Cynic снимка Cynic 10 март 2011 - 09:06

Една много любима група ...
Мнението беше редактирано от Cynic: 20 март 2011 - 11:31
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg