Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

Peshotiger снимка Peshotiger 20 май 2010 - 07:45

Препоръчвам на колегите да обмислят сериозно всякакво изпращане по куриер на части за irmscher0622,
тъй като съвсем е пресен случаят как отказа да вземе пратката от Еконт, излъга ме 2-3 пъти по телефона,
че "уж утре отивал", и съответно ми беше върната, заедно с всички транспортни разходи за моя сметка!
Внимавайте!
Отговори

Жоро снимка Жоро 13 юни 2010 - 21:10

Имайте едно на ум ако имате вземане-даване с iceman, преди няколко дни пусна обява, че му трябва детайл, който аз имам.
Писах му ЛС с цена и снимка. Момчето ми писа да си дам телефона. Направих го. На другия ден се свърза с мен и се разбрахме да се видим на Била на бул. България. Като аз изришно му казах, ако има промяна в плана да ми звънне, което важи и за мен...
Появих се на срещата в 19.50, а срещата беше за 20.00ч. След като видях, че закъснява към 20.10 звъннах, но мочето не си вдигна телефона. Последно звънях в 20.20 и все същото. След това му писах лично и ни глас ни стон. Не, че съм много ощетен, но постъпката е некоректна!!! - та пак да кажа, ако имате вземане-даване с него си прценете сами...
Отговори

besniaa снимка besniaa 13 юли 2010 - 15:19

Junier - КРАЙНО НЕКОРЕКТЕН ЧОВЕК

Ето му данните:

гр.РУСЕ

skype: juniers- Лъчезар Цанев


tel1:0878744111
tel2:0878755333
tel3:0883464844





Човека си поръча част от мен, изпратих му я , след което той млъкна.. дори не си вдигна телефона да каже, че има проблем, че работата отпада, че не може и т.н. хора сме, ще се разберем... държа да отбележа, че циганията му е за 25лв... УСПЕХ! : :rasp:
Мнението беше редактирано от besniaa: 13 юли 2010 - 15:22
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 15 юли 2010 - 17:04

 besniaa, на 13 Jul 2010, 16:19, каза:



Знам ли? От мен миналия месец същият потребител си закупи задни дискове и нямаше проблем с плащането чрез Еконт. Нооооо, хора всякакви. Липсата на диалог често води до разминавания. То тези, които имат намерение да те изфакат обикновено звънят по телефон и не са регистрирани във форума. Така остават зад кадър, ако мога така да се изразя.
Отговори

docenta снимка docenta 11 ноември 2010 - 17:41

UZUNOV - 0889759719 Николай, След поне 10 разменени лични и куп оверения, че на джантите всичко им е наред и са АБСОЛЮТНО изрядни, получавам една леко крива джанта а винтилите и на двете не бачкат. Парите не са много, затова и не върнах пратката, но беше коректно да се спомене дефекта.

Ако питате мен пазарувайте с повишено внимание от UZUNOV.
Отговори

Irmscher снимка Irmscher 11 ноември 2010 - 21:47

aTodorov-Благоевград.Пусна обява в петък,че продава стопове Ирмшер за Астра Г.Веднага му се обадих да го попитам дали имат нещо пукнато или надрано.Той ме увери,че нямат и понеже пътувал редовно до София щял да ги донесе в понеделник.В събота се обадих,че 100% ги взимам и да не ги продава и той потвърди,че в понеделник ще ги донесе.В понеделник темата вече беше изтрита :idiot: и аз се усетих какво става.Стоповете бяха отишли другаде.Въпреки всичко му звъннах да се разберем къде да се видим,а той започна да увърта,че нямало сега да пътува,а в края на седмицата.Казах добре само да звънне кой ден ще е.Днес се обаждам да питам какво става,а той ми отвръща ,че ги бил продал.Казах,че знам,но поне можеше да се обадиш,а той ми затвори. :devil-smiley-019:
Отговори

Automatic снимка Automatic 18 ноември 2010 - 14:58

lubi - Благоевград. След като видях обявата Продавам Вектра Б-автомат с проблем,седан се свързах с продавача понеже по снимки ми се стори прилична колата и проявих интерес. 3 пъти питах какви точно са забележките по колата защото съм от Варна, а Благоевград ми е на почти 600 км и ми каза пукнат фар и леки забележки по външния вид. С колега от форума отидохме с нагласата да я взема и какво да видим: ръжди и изгнило на задните вежди, пукнатия фар си е направо счупен и бронята под него и калника е леко ударен и ухлузен точно до фара, счупени решетки на говорителите и други дребни забележки по интериора на които не обърнах внимание, като вътре колата е като кочина и явно снимките в обявата са стари и не отговарят на действителността. Та колеги помислете си преди да тръгнете на дълъг път за да гледате и купувате тази кола.
Отговори

cecooooo снимка cecooooo 19 ноември 2010 - 08:40

Колеги не купувайте от Mitko123 и VaS1LEV ! И двамата ми изпратиха по куриер неработещи ел. водни помпи за Омега Б . И двамата ги питах изрично дали работят , а VaS1LEV го попитах и втори път дали я е пробвал . Въпреки това при мен дойдоха два боклука , а когато стана въпрос за връщане или изпращане на здрава помпа Mitko123 се скри и не пожела да ми отговори , а с VaS1LEV проведохме диалог при който стана ясно . че за връщане не може да става и дума и че най-вероятно аз съм изгорил въпросната помпа .
Така че пазете се от тях !
Мнението беше редактирано от cecooooo: 20 ноември 2010 - 10:43
Отговори

titan22 снимка titan22 19 ноември 2010 - 18:49

Да изкажа и аз моето разочарование от колегата MKR,купих от него ламбда сонда за която твърдеше че работи,а после се оказа че въобще няма никой по кабела.Писах му а той отговори че преди катастрофата си работела перфектно.Ако някой купува от него да има едно наум.
Отговори

kalin09 снимка kalin09 27 ноември 2010 - 00:53

 kalin09, на 04 Mar 2008, 17:42, каза:

Става въпрос за колегата cr1cke7.Купувам 2 задни помпащи се амортесьора за астра ф ,по неговите думи перфектни,плащам ги без да ги проверя и се оказва че и двата са изтекли,единия е спукан,а другия се държи на честна дума.Пусна ми снимки,но предвидливо ги е бил забърсал,а спуканата гума обърнал надолу.Сега отказва да си ги взема Аз имам път наскоро до ямбол,с едни рокерчета,знам му адреса,имам снимка на колата му,и тел номер,с него ще се оправим на място :devil-smiley-019:



ОТ МЕН МНОГО МИНУСИ

Никакво развитие по моя въпрос(трябваше да му влея малко акъл),гледам продава усърдно.
Дали тази тема е достатъчно видима?
Маи само потърпевшите си я четем...
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 27 ноември 2010 - 10:11

Темата постоянно се следи

Ще се вземат мерки :devil-smiley-019:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 27 ноември 2010 - 12:03

А дали няма да е по-лесно и по-предпазващо този вариант?
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...c=78489&hl=
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 28 ноември 2010 - 21:29

Колегата cr1cke7 е наказан с преглед от модератор за известно време. Наруши основно правило във форума.


Контрола към некоректните ще го засилим от днес и ще бъдем безкомпромисни!

Наказания и бан за провинените ще има винаги....

Не се страхувайте да се оплачете от некоректен търговец.

Ще бъдат разгледани мненията на двете страни.

При доказана вина ще се спират правата за достъп до форума по всякакъв начин.

Измамници и хора опитващи да продават боклуци няма да се толерират.

Връзкари също!

При проблеми търсете мен "Бижо Бижев" лично ще се занимавам с проблемите на некоректните
Отговори

barzia снимка barzia 28 ноември 2010 - 22:22

Колеги аз съм за това когато един човек е доказано некоректен той да получи бан,няма да се гаврат с нас
некви шушляци и да си мислят, че ние ще търпимм това тяхно поведение......... :sad-smiley-046:


Поздрави
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 28 ноември 2010 - 22:33

Последно мнение от този тип.

Темата е само за пострадали от некоректни.

Въздържайте се от коментати и изказвания.

Тук не е говорилня.

Единствено трябва - ника на човека и кратно описание на проблема.


Различни мнения ще се трият!!
Отговори

mimo_moi снимка mimo_moi 15 декември 2010 - 16:00

Предполагам че тук е мястото да изкажа "леко" дразнещо мнение за колега от форума(Opel Astra TDLS) които ми продаде темпомат.Първоначално бе уговорката за няколко дни да ме изчака за да мога да платя(моторче темпомат с жилото и букса +2 стоп машинки),коректен съм и взех нещата за които се бяхме разбрали,само че получавам част от нещата за същите пари(няма стоп машинки).Да не споменавам ,че капака на темпомата беше леко ремонтиран и болчетата бяха счупени ,а водещата лента "шита".Посаветва ме да ида и да си купя,били по левче,да ама не са. Съгласи се да ми ги прати,но каза че то само една ми трябвала,ама ако искам да ида да си намеря от морга за да не плащам куриер,не мисля че е редно да е за моя сметка. Така че колегата е мноооооого коректрен и ако мислите че може да се доверите и да купувате или продавате на колегата Opel Astra TDLS,то би било само на свои собствен риск.
Мнението беше редактирано от mimo_moi: 15 декември 2010 - 16:07
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 15 декември 2010 - 17:52

Ще изчакам колегата Opel Astra TDLS да си каже мнението, има право на отговор. Ако се докаже вината му. Ще си получи наказанието!

Колега а ти ако може направи снимки на проблемните места и ги качи да ги видим. Добре е да има доказателства на това което твърдиш.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 16 декември 2010 - 18:32

Колегата Opel Astra TDLS от днес е със спрян достъп до форума.

Това ще получи всеки който е решил да прави мизерия на колега от дребната си търговия!

Компромиси никакви. Тук сме да си помагаме, не да се лъжем.

Ако колегата Opel Astra TDLS е човек, би върнал парите и да си вземе повредената стока
Отговори

FLexX снимка FLexX 20 януари 2011 - 11:39

поредния измамник под никнейм "vectrasec", ми изпрати огледало за Вектра А. С въпросният човек се бяхме разбрали да ми прати шофиорското огледало, като изрично му казах, че търся огледало в перфектно състояние. Той ми каза, че всичко е наред. Днес отивам в еконт и какво да видя, стойката на огледалото е счупено. Зачудих се дали да му го връщам, но нали съм добър човек, го взех, защото от моето огледало може да се използва стойката.
Та пазете се да не ви прати нещо счупено ...

Ето разговора

Аз : здравей, шофиорското в какво състояние е? Гледам, че едното е малко счупено, струва ми се че е пасажерското, но за всеки случай да те питам.... На мене ми трябва само шофиорското и търся да е в идеално състояние ..
Поздрави ...
Той: Здравей колега , шофиорското е във добро състояние , пасажерското има счупено във долен десен ъгъл.

ПП: Може и снимка да приложа на счупената част, но това ще стане в Събота или Неделя
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 20 януари 2011 - 22:38

Колегата е предупреден има 48часа, за изявление и да си защити името.

После аз ще взема мерки.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg