Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

Astra G - Чистачки, размер

bojjo снимка bojjo 01 октомври 2013 - 09:43

 Dimas, на 01 октомври 2013 - 08:48, каза:

Аз карам от 3 години с Champion, но вече им е време да си ходят. Купих ги от Хит Люлин. Ако някой е навит може да вземе 2 комплекта на 51 и 48см на партия. Разбира се офертата е валидна само за София.

В Бриколаж ги продават по една бройка за около 12 лв./бр.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 01 октомври 2013 - 10:18

 Dimas, на 01 октомври 2013 - 08:48, каза:

Аз карам от 3 години с Champion, но вече им е време да си ходят. Купих ги от Хит Люлин. Ако някой е навит може да вземе 2 комплекта на 51 и 48см на партия. Разбира се офертата е валидна само за София.


-И аз карам точно с тези размери, даже мисля на BOSCH са малко по-дълги даже! Но аз взимам единични бройки и винаги ми дават каквато/каквито си искам. Виждал съм Champion, те действително са затворени опаковки по 2бр. еднакви вътре. Ще драснеш ли едно Л.С. с цена за тия дето взимаш ти ?
Отговори

tisho7 снимка tisho7 01 октомври 2013 - 11:12

Аз последните чистачки си ги взех от практикер.Много тънко изленаха.Нещо от сорта на 16-17 лв двете.Bosch са и бяха на промоция.Май се бяха заседяли нещо.Взех по-голям размер от стандартния за нашите и съм много по-доволен.53 на 50-51.Не съм сигурен.Чисти си перфектно джама. И чистачките се застъпват долу.Незнам дали сега пак ги има на промоция тези бошовските.
Отговори

Dimas снимка Dimas 01 октомври 2013 - 19:33

Та, колеги цената на Champion-a е 13лв/брой в Хит.
Отговори

georgi4at снимка georgi4at 02 октомври 2013 - 16:44

Мен нещо ме домързя и взех на бройка някакви "китайки" от Баухаус, произведени за една българска фирма. Не са от най евтините(15лв двете) и са тип банан. Тези дни ще докладвам дали става нещо от тях. Ако се окажат добри ще напиша и името им ;)
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 02 октомври 2013 - 16:53

 georgi4at, на 02 октомври 2013 - 16:44, каза:

Мен нещо ме домързя и взех на бройка някакви "китайки" от Баухаус, произведени за една българска фирма. Не са от най евтините(15лв двете) и са тип банан. Тези дни ще докладвам дали става нещо от тях. Ако се окажат добри ще напиша и името им ;)


-Понякога едни и същи, взети от едно също място.. но от различни партиди - излизат с различни качества. Имам приятел, който кара почти 2 год. с такива, за по 3-4 лв. бройката. Виждал съм и такива, които още с монтажа си и оставят 'черти' по стъклото..
Отговори

мими211 снимка мими211 07 септември 2016 - 10:47

от страна водача е 506мм от страна на пътника е 483мм а отзад е 406 мм аз имам астра 14 16 v 2002ги ги дават тези размери дано съм помогнал
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg