Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална среща 2007

Тази тема е заключена Next »

DerMeister снимка DerMeister 28 август 2007 - 10:18

 kravarka, на Aug 28 2007, 10:54 AM, каза:

Кой беше написал по-нагоре - че всички гледат и никой не взема участие - ами повечето хора не искат да вземат участие - те вземаха когато беше времето - и искаха някой да им каже - след година ще се съберем еди кога си еди къде си и т.н. - и те да кажат - да ще дойда - защо трябва да се обяснява всеки какво и що - нали това е идеята - някой който е поел отговорност да се занимава - да организира нещо - а не всеки да дава идеи!

Много точно казано. Аз бях на море до вчера, 2 седмици ме нямаше. Сега влизам във форума, виждам тема "Национална среща 2007" и се радвам, че сме решили къде и кога. Започвам да чета подрбоности, за да се запиша, ако ме устройва. Не ме интересува кой и защо е решил нещо, прочитам и решавам. :mhihi:

А също не знам дали всеки е наясно какво точно е Опел Клуб Национална Среща. В моите представи това е един хубав ден на писта, поле, летище, поляна и т.н., където се събират мноооого хора с мноооого Опели. Всеки показва с какво се гордее или разглежда колите на другите, има няколко състезания, няколко класации за най-хубав, най-ретро и т.н. Правят се милиони снимки и клипове и вечерта всички по живо по здраво и ако някоя група от приятели иска, отива и продължава вечерта да пие, да танцува и да се весели, пък ако им е кеф още 3 дни след това. Според мен Националната среща не е да се хванем 4 дни на хотел с ядене и пиене и да си лафим и да си релаксираме, въпреки че това е едно прекрасно начинание, в което с удоволствие бих участвал. :icon_biggrin:
Отговори

Владко снимка Владко 28 август 2007 - 11:45

Все пак ще има ли среща няма ли да има :icon_biggrin: Поне при мене има 2 важни фактора поради които трябва да знам къде е и кога е. От една страна идвам предимно заради пистата и ако изберете друго място най-вероятно ще отсъствам. От друга пък трябва да знам предварително за да завъртя смените и да съм свободен от работа. Някой ще ме светне ли кво сте решили последно? Ако не друго липсата на информация ще откаже доста хора (като мене)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 август 2007 - 11:56

Ами както виждаш точно липсата, но главно на желаещи доведе до това... С големи букви пише, че няма да се ходи на тези дати. Естествено, че ще има цял ден на пистата - това е желанието на всички...
Отговори

peponio снимка peponio 28 август 2007 - 12:30

аз си взех почивка щото бях на работа ама ще я оползотворя де :) ама не се ли получава кофти работа с хората от пистата,ако е говорено с тях и сега се отказваме ставаме доста несериозни в техните очи... гадно се получава и за хората които се занимаваха с организацията :icon_biggrin:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 август 2007 - 12:32

Аз именно заради това не бях звънял на Христо Стоилов, нещо вътрешно ме човъркаше, за съжаление така се и получи... Кака отмени и стаите в хотела, който тя беше открила ;) Така че поне за тва няма да излезем измекяри...
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 28 август 2007 - 21:54

Мм, да ,гадничко! :sad-smiley-050: Но все пак главите горе :mhihi: все някога ще стане :ole: :icon_biggrin:
Отговори

EUPHORIA снимка EUPHORIA 29 август 2007 - 10:50

Лично много съжалявам, че така се получи. Оставам с надежда, че все пак ще се състои такава среща.
От това, което чувам за предишни Национални Срещи /на мен това щеше да ми е първата / - си заслужава да се изчака да се съберат повече опел фенове.
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 29 август 2007 - 20:48

 Moonlord, на Aug 28 2007, 01:32 PM, каза:

Аз именно заради това не бях звънял на Христо Стоилов, нещо вътрешно ме човъркаше, за съжаление така се и получи... Кака отмени и стаите в хотела, който тя беше открила ;) Така че поне за тва няма да излезем измекяри...

Мдам... В последния момент нямаше и как да се освободи и ангажира пистата. Е, надявах се да има такава среща, че и си правех сметката ако събера мотора на Корсата да дойда с нея, барем возенето този път е по-дълго. Ако пък не я сглобим щях да тествам аСТРУНАТА как стои там...
Нейсе - много шум за нищо.:-)
Отговори

Иво снимка Иво 30 август 2007 - 08:29

Егати...тамън успяхме да освободим на жената тоя уикенд от работата и влизам да запиша още двама участника, а то работата пропаднала :love_opel:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 31 август 2007 - 13:08

да си каже кой ще се заминава и да почва да се занимава, защото видяхме, че дори и за 2 месеца не става, така че, ще ни е необходимо повечко време! Организаторите да мислят място и дата, казват я МНОГО време преди да дойде, ако ще да е -50 градуса и който иска да идва, който не - по живо, по здраво
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg