Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с бобината на X18XE

baitanas снимка baitanas 24 юни 2009 - 11:36

Мисля че не подлежи на ремонт ,като се счупи направо смяна.От магазина кадето я купих ми казаха че си е направо консуматив.
Отговори

Hevy снимка Hevy 25 юни 2009 - 14:54

 steffgang, на 23 Jun 2009, 03:31 PM, каза:

Хаха.. е не не чак толкоз не можем да го сбъркаме. X18XE1 ще да е. Ама интересно що твърдят колегите че няма моторче тоя двигател?!


Погледни си номера на двигателя, първите букви и цифри - това е ....
моторче има, но е скрито вътре в дросела и надига клапата....

А по темата, но не точно тая повреда - гледайте кво правят рашъните ....

http://astra-club.ru...hp?f=94&t=19238
Отговори

steffgang снимка steffgang 26 юни 2009 - 07:35

Колата вече си има нова бобина Sagem и проблемът е решен. Опитите ни да оправим счупената изолация на старата нямаха никакъв резултат.. Благодарности още веднъж на всички отзовали се в тематаПубликувано изображение
Отговори

vlado semov снимка vlado semov 26 юни 2009 - 15:13

 steffgang, на 26 Jun 2009, 08:35 AM, каза:

Колата вече си има нова бобина Sagem и проблемът е решен. Опитите ни да оправим счупената изолация на старата нямаха никакъв резултат.. Благодарности още веднъж на всички отзовали се в тематаПубликувано изображение

колега,цапаше ли свещите преди да смени6 блок бубината,че имам същия проблем ама цапа и свещите

поздрави <_<
Отговори

riverplate снимка riverplate 26 юни 2009 - 15:34

същият проблем като загрее колата прекъсва-решението нова блок бобина беру за 300лв има и хуко за 140 ама евтиното излиза скъпо!!!!след смяната колата лети!!!
Отговори

steffgang снимка steffgang 03 юли 2009 - 07:28

 vlado semov, на 26 Jun 2009, 04:13 PM, каза:

колега,цапаше ли свещите преди да смени6 блок бубината,че имам същия проблем ама цапа и свещите

поздрави :mhihi:


Цапаше ги определено.. чернички бяха станали за под седмица каране в тва състояние.
Отговори

ISAD снимка ISAD 20 май 2019 - 17:22

 vlado semov, на 26 юни 2009 - 15:13, каза:

колега,цапаше ли свещите преди да смени6 блок бубината,че имам същия проблем ама цапа и свещите

поздрави <_<
Отговори

ISAD снимка ISAD 20 май 2019 - 17:30

 steffgang, на 26 юни 2009 - 07:35, каза:

Колата вече си има нова бобина Sagem и проблемът е решен. Опитите ни да оправим счупената изолация на старата нямаха никакъв резултат.. Благодарности още веднъж на всички отзовали се в тематаПубликувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg