Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Национална среща 2007 дата

Тази тема е заключена Next »

Анкета: На коя дата да е? (121 потребителя са гласували)

Изберете дата?

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване

kaka снимка kaka 03 юли 2007 - 18:26

Пак казвам: в момента, в който са уредени и уговорени нещата с пистата, ще има оферти за спане, на съвсем прилични и поносими цени.
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 03 юли 2007 - 18:43

И аз съм там стига де е след 26-27.07.2007
:icon_cool:
Отговори

Мишо снимка Мишо 03 юли 2007 - 20:36

 compacta, на Jul 3 2007, 12:57 PM, каза:

....Само да е през Август....


 BladeMan, на Jul 3 2007, 05:26 PM, каза:

Аде моля ви се да е след 17-ти август ...


 Miho_bertone, на Jul 3 2007, 07:43 PM, каза:

И аз съм там стига де е след 26-27.07.2007...


Аз пък не мога да разбера какво се говори още за дата? Не се ли реши да е около 8-ми Септември почивните дни? Или просто горните колеги са го пропуснали? :icon_cool:

П.П. Справка http://www.opelclub-...showtopic=27026
Отговори

shumanski снимка shumanski 04 юли 2007 - 20:07

ок. калояново и началото на септември е добре. :icon_cool:
Отговори

tomik снимка tomik 31 август 2007 - 10:49

Само искам да вкарам ей така едно мнение.
Аз лично мисля, че датата, която е избрана за това събитие е малко крива така да се каже. Веднага ще кажа защо, защото това са четири почивни дни, които хората чакат от доста време и направо да си кажем това си е една цяла отпуска и повечето хора доста отдавна са си направили планове, примерно да се възползват от последните слънчеви дни по нашето хубаво черноморие, или пък някъде на планина преди големите студове. Така, че лично мое мнение е, че трябваше да се има предвид точно това. Според мен една почивка от четири дни, за които се знае отдавна, е нормално всеки да си е запланувал нещо. Значи според мен щом държите за тази дата трябваше доста по-рано да се реши, за да се има в предвид, но както и да е.
Според мен една такава среща маже да се организира в един обикновен уикенд от два почивни дни и тогава лично мое мнение е, че ще дойдат много повече хора, а не "обичайните заподозрени" примерно 10-15 човека, а доста повече.
Това е от мен, нито искам да се съобразявате с мен и моето мнение, но си помислете за организирането на срещата за догодина, или когато там пак решите да бъде. Защот примерно не се избере една дата сега през есента примерно и да се знае, че всяка година на тази дата ще е срещата на Опел, всеки ще знае датата и ще може да си планува нещата, и който може идва.
Иначе мястото мисля, че е перфектно, не заради друго, ами защото там всичко си е законно и няма полицаи, които да дойдат и да кажат, че тук не може да се състезаваме или да вдигаме шум или нещо друго, което винаги ще измислят. Така, че по-добре е тези примерно, които са от Варна да дадат някви пари за бензин, но да знаят, че като дойдат ще карат по пистата и т.н., вместо да средащата да е във Варна и всички като отидем там, да има силно присъствие на полицаи и да кажат "айде кой откъдето е да тръгва".
Нищо лично към никой но засега пистата е само една, аз лично съм изпадал много пъти в такава ситуация, лично няколко пъти съм ходил до Бургас на дръпки и винаги са били по 20 минути докато дойдат полицаите.
Отговори

barny_89 снимка barny_89 28 септември 2007 - 16:51

последно къде и кога?
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 28 септември 2007 - 18:13

я кажете кво стана с тая нац.среща имаше ще има ли кво стана :sup:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg