Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Къде в Варна да проверя Колата, добър сервиз?

s_toshkov снимка s_toshkov 15 март 2007 - 21:21

Колеги първо искам да се извиня , пуснах същата тема в раздела който трябва ама там никой не я забелязва ...............

И така имам описаната кола и напоследък ми вдигна разхода..

В Варна при нормално каране ми се струва , че си лапа 10 нафтичка :16:

а ми гореше 7-8

кажете някой проверен сервиз в Варна да отида да тестват с комп или механично , та да видят какво и е на пустията

само не ме пращаите в Каргото, защото още нищо добро от никой не съм чул за тях, а като им знам цените по-добре да им остявя колата

Какво да прявя? :col01cop:
Отговори

Мишо снимка Мишо 15 март 2007 - 22:24

Колега, доколкото съм чувал в Каргото правят добра диагностика ... и не вземат много. После като се разбере какво е може да идеш на друго място за да не ти одерат кожата :col01cop:
Отговори

rossvs снимка rossvs 16 март 2007 - 16:40

AstraFan, на Mar 15 2007, 09:24 PM, каза:

Колега, доколкото съм чувал в Каргото правят добра диагностика ... и не вземат много. После като се разбере какво е може да идеш на друго място за да не ти одерат кожата  :col01cop:
 


Ми аз като ходих ми взеха 25 лв. за диагностика на ABS-a, а даже не можаха да прочетат каква грешка дава :2angry1: Иначе и аз търся сервиз на които могат да ми кажат какво му е.
Отговори

VECTRA 1,7D снимка VECTRA 1,7D 16 март 2007 - 21:34

s_toshkov, на Mar 15 2007, 09:21 PM, каза:

Колеги първо искам да се извиня , пуснах същата тема в раздела който трябва ама там никой не я забелязва ...............

И така имам  описаната кола и

В Варна при нормално каране ми се струва , че си лапа 10 нафтичка :16:

а ми гореше 7-8

кажете някой проверен сервиз в Варна да отида да тестват с комп или механично , та да видят какво и е на пустията

само не ме пращаите в Каргото, защото още нищо добро от никой не съм чул за тях, а като им знам цените по-добре да им остявя колата

Какво да прявя? :col01cop:
 


виж филтрите как са и най вече въздушния (на мен ми беше вдигнал разхода на 12 :col01cop:а колата е само 1,7д и се чудя аз кво става пък когато сменях филтри ремъци и масло съм изхвърлил новия филтър по погрешка)
то в тоя натоварен трафик и мръсотия по честичко ги сменяй
виж и маркучите и тези за обратната нафта да няма напукани и от някъде да просълзяват
Отговори

bijuto снимка bijuto 19 април 2007 - 12:36

Ако не си намерил още сервиз,опитай в BOSH-DISEL сервиза в Младост.Намира се на пазарчето, доло-горе под Kaufland,като отиваш към летището след газостанцията втората или третата пресечка в ляво.Дано да съм ти обяснил както трябва.Успех.
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 21 април 2007 - 19:11

Колега като каза за въздушния филтър бихте ли споделили на колко км ги сменяте ? Защото си е до замърсяване според мен а не километри.Че веднъж го смених след 4000 км...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg