Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Рали България 2010 част от WRC

Riskov снимка Riskov 07 юли 2010 - 22:04

Има ли колеги които са желаещи да си делнем пътя от София до там? Аз нямам проблеми да отида с моята кола, но предпочитам компания защото ще е по-весело и ще си делнем пътя

Ако има навити да пишат на лично

EDIT: ех, направо ми се иска да паля и идвам! Жалко, че имам изпит в петък...
Мнението беше редактирано от Riskov: 08 юли 2010 - 01:21
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 юли 2010 - 00:58

Еми ние вече се комбинирахме...още преди месец....след два часа и половина сме на Лукойла след караулката на Църна Маца и там пак ще коментираме...но сме до Неделя на ралито... :20ashley_results:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 08 юли 2010 - 06:19

Вие пък в 4 ли ще тръгвате :20ashley_results: събота най-вероятно ще ти звънна да дойда да ви видя да пием по сокче.
П.С. аз следобяд тръгвам за яз.Белмекен,та който е покрай Белмекен-Чайра може да се засечем.
Мнението беше редактирано от Ивчо: 08 юли 2010 - 06:21
Отговори

FRYER снимка FRYER 08 юли 2010 - 07:25

Ние тръгваме в 16.00ч.,Белмекен или Батак според зависи какво ще ни информира групата тръгваща преди нас.На Белмекен няма ли да има голямо струпване на хора?
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 08 юли 2010 - 07:38

Може и така да стане,но там място бол,така че проблеми няма.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 юли 2010 - 15:20

Нямам думи....не мога да го изкажа....това чудо трябва да се види...Който не дойде само може да съжелява....невроятна компания,страхотно каране на шампионите....абе шукар..... :naughtynono: :drinks: :mhihi:
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 09 юли 2010 - 15:22

Не всички имаме тази възможност да се насладим на Рали България, но поне вие които сте там да си изкарате хубаво :naughtynono:
Отговори

2000_16v снимка 2000_16v 09 юли 2010 - 15:31

Колеги, утре (събота, 10.06.) ще има ли някой, който да ходи? Мисля да се занеса дотам, но не знам къде точно да отида - на кой етап и точно откъде да мина? Ако има някой който е бил вече и има впечатления откъде ще е най-добре и най-интересно да се гледа, моля нека сподели :naughtynono:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 юли 2010 - 15:33

 BiserRs, на 09 Jul 2010, 16:22, каза:

Не всички имаме тази възможност да се насладим на Рали България, но поне вие които сте там да си изкарате хубаво :mhihi:

Изкарваме си перфектно, Кръстефф е винкел, аз съм стомана...след малко влизаме в джакузито......ООООООО Магииии направи ми масаж... :naughtynono: :drinks: :rasp:
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 09 юли 2010 - 18:10

Шесткратният световен шампион Себастиан Льоб със Ситроен C4 продължи брилянтното си представя в световния рали шампионат, след като спечели първите четири етапа от първия ден на Рали България.

Льоб, който оглавява генералното класиране при пилотите, има 28.1 секунди преднина пред съотборника си Дани Сордо преди втория ден на надпревата, която се провежжда за първи път в страната ни. Норвежецът Петер Солберг, който кара частен Ситроен, остана на третото място след днешния ден, на 38 секунди от лидера.

Победителят в Рали Швеция Мико Хирвонен с Форд остана четвърти, а неговият съотборник Яри-Мати Латвала е пети. Бившият световен шампион във Формула 1 Кими Райконен, който започна добре деня, загуби контрол над автомобила си в четвъртия етап и се преобърна. Той не пострада сериозно и завърши етапа на бавна скорост.

Льоб пък заяви след прекрасното си представяне: "Това беше много, много добър старт. Всичко с колата беше наред. Пътят тук е широк и бърз, така че е доста впечатляващо да караш по него".

Французинът Себастиен Ожие, който грабна първия си успех в шампионата преди шест седмици в Португалия, загуби доста време след като излезе от пътя по време на третия етап, но все пак успя да приключи деня на шестата позиция във временното класиране на Рали България.
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 юли 2010 - 15:51

Сега идвам оттам... никой не знае какво става. Единия етап отпадна... никакво обяснение... длъжностните лица не знаят какво да правят...мисля, че няма да има WRC поне по Янакиево време. След 20 години може би...
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 10 юли 2010 - 15:53

В медиите пише, че е отменен поради струпване на много фенове и опасност от инцеденти :naughtynono:
Отговори

Riskov снимка Riskov 10 юли 2010 - 19:11

WTF? Тъкмо мислих да ви питам някои неща, че реших да го гледам.
И... олее ама има ли официално някъде... оле...
Българска работа! Жалко, че не всички българи са такива... ама повечето са! Да бяха оправили организацията малко!

EDIТ:
Това е само за 7 етап, че имало много хора на финала.

FIA representatives said they have never witnessed such an interest towards a WRC rally.
Мнението беше редактирано от Riskov: 10 юли 2010 - 19:13
Отговори

Марто снимка Марто 10 юли 2010 - 20:47

Утре сутринта в 7.00 отпрашвам за турския паркинг.В 9.30 стартират предполагам до 10-10 и нещо ще минат и да си ходим. Има 2-3 свободни места в колата , ако има мераклии да звънкат О889 452 552.
Отговори

Riskov снимка Riskov 10 юли 2010 - 20:57

 Марто, на 10 Jul 2010, 21:47, каза:

Утре сутринта в 7.00 отпрашвам за турския паркинг.В 9.30 стартират предполагам до 10-10 и нещо ще минат и да си ходим. Има 2-3 свободни места в колата , ако има мераклии да звънкат О889 452 552.



колега, аз ще ходя ама с моята кола...че после отивам към Пловдив

ако случайно искате компания, може да ви чакам на някоя бензиностанция
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 юли 2010 - 21:48

Ние си запазихме място при Заки, че там утре мамата си е..... а иначе

Цитат

В медиите пише, че е отменен поради струпване на много фенове и опасност от инцеденти


Така беше ама след час чакане се разбра а и не ти ли звучи малко смешно.....


Отделно, че един холандски журналист ми каза "Били платили не знам колко си лева и не могат да ги изгонят от зоната" Демек пак Бай Ганьо се прояви ама......

Абе не сме за тая работа и това е... казвам го със съжаление....
Отговори

haljscho снимка haljscho 11 юли 2010 - 10:30

Едно видео от мен.........

http://www.vbox7.com/play:84af7c9e
Отговори

GT 51 снимка GT 51 11 юли 2010 - 15:16

:newsm05_41:
По повод отменения етап официалната информация е,шайка чужденци,предимно французи , италианци и скандинавци , не са се съобразили с мерките за безопастност наложени от организатора били са видимо пияни и са се държали арогантно с полицайте и маршалите.Те от своя не могат да овладеят ситуацията , защото към смърдящата уродлива сган се присъединяват много наши сънародници за съжеление, и се налага обаждане в Щаба на ралито.От там пък изпращат хеликоптера с наблюдатели, но след като железната птица, даже не може да кацне,щото са и превзели площадката,комисарите отменят отсечката...Това за съжеление е реалността, за другите гафове не ми се пише... :love_opel:
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 11 юли 2010 - 16:54

Малко снимки :newsm05_41:
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 11 юли 2010 - 17:01

Още малко :newsm05_41:
Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg